Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, giannis.mar είπε:

Και χειρότερα και καλύτερα στοιχεία στο 12αρι. Αυτό που με τσιγκλιζει τώρα είναι ο πιο αδύναμος και ο εξ αρχής αποκομμένος αυλωνας. 

θα βγει πιο δυνατό χαμηλό επειδή πέφτει όλος μαζί, αλλά πίστεψέ με και εγώ και εσύ για φωτοσύνθεση βλέπω να πηγαίνουμε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Φιλε μου επειδη δεν ξερω και πολλα γιατι μας βγαινει καλυτερο? εγω βλεπω οτι ο τζιφος παει πιο ανατολικα πραγμα που δεν μας ευνοει

δεν λεω σε σχεση με το 6αρι αλλα με το ουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ούτε σημασία θα το δώσω το ουκμο και το αικον......Μόνο τζιφο και παιο........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η ιερεια των μοντέλων και το χρυσο δισκοπότηρο του παγκόσμιου καιρού το gfs μας φέρνουν τον χιονια.... !! υπομονή ... οτι πει ο τζιφουλας....πάμε εξαιρετικά

 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ρε μιχαηλ τι οριστικο τελος και μη οριστικο 7 μερες μπροστα

30 ώρες έμειναν για αυτό που καθορίζει την θέση κατά 90% και ήδη βλέπουμε πως θα μοιάζει ο αυλώνας, οπότε απλά ελπίζουμε να περάσει έστω και έτσι η μπαρούφα για να βγει ο τζίφος. Αλλά βλέποντας και τα υπόλοιπα μοντέλα οι πιθανότητες κάθε φορά μειώνονται σημαντικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ ωραιος θα βγει ο τζιφος για κεντρικη ελλαδα,το κακο ειναι οτι με μια ακομη ανατολικη μετατοπιση θα μεινουμε με το αντιηλιακο στο χερι,...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Modele UKMO - Carte prévisionsModele UKMO - Carte prévisionsgfs-0-144.png?12

 

Αυτή μ@λακία μας τα κάνει αυτά. Αλλά εγώ είπα δεν έχω άγχος

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπορω να εχω το 12αρι του τζιφου??δεν ζηταω πολλα ρε φουστη μου 130ωρες ειναι..Παντως και με το ουκμο ισως βλεπαμε καμια νιφαδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά είναι σε τόσες ώρες.. Μιλάμε για τρίχες για το ιδανικό σεναριο.. 2 σερί εξαιρετικό με  ίδια φιλοσοφία.. Keep walking.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εσείς που λέτε ότι δεν εμπιστεύεστε τον τζιφο και εμπιστεύεστε τα άλλα μοντέλα, τα ίδια θα λέγατε αν είχαν αντίθετα σενάρια; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λογικα και με το ουκμο θα ειχαμε ενα περασματακι οι κεντρικοι,αν ειχαμε το διαστημα απο 130-140ωρες θα καταλαβαιναμε περισσοτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Εσείς που λέτε ότι δεν εμπιστεύεστε τον τζιφο και εμπιστεύεστε τα άλλα μοντέλα, τα ίδια θα λέγατε αν είχαν αντίθετα σενάρια; 

Δεν εχει να κανει με ποιον εμπιστευομαστε ...το αν θα καβαλησει το ατλαντοχαμηλο τον αζορικο και βγει πολυ χαμηλα ο σκανδιναβικος η οχι κανενα μοντελο δε θα το πει τωρα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...