Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ "ΓΗΡΥΟΝΗΣ" 24-26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Προσοχη στις περιοχες του κοκκινου τετραγωνου.

Screenshot_14.thumb.jpg.f99a04733004ba94e380741b0b81127c.jpg

θα έρθει προς τα πάνω ή μπα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νεροποντή Βέροια μισό μακροχωρι... στο μισό χωριό που είναι προς Βέροια και στη Βέροια κουβάδες και στο μισό χωριό προς Αλεξάνδρεια απλά βρέχει δυνατα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Νεροποντή Βέροια μισό μακροχωρι

σε μένα θα έρθει? ???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, brainstorm είπε:

Ο κατακλυσμός του Νώε εδώ στη Ρόδο. Έπεσε κ το ρεύμα😦😯

Σφοδροτατη καταιγιδα φιλε.Ο Εμπωνας δινει πολυ μεγαλες ραγδαιοτητες και ηδη οδευει προς τα 150mm.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.thumb.png.0bea7746b52a3a9826b199dec4e3e3f4.png

ρόδος!!!

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/naigaio/dodecanisa/rhodes.html

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την  Σαλόνικα (κέντρο) την έπαιζα over 4,5mm και μου κόλησε στα 3mm .... πάλι κουβά .... !!! και μαζί έχει κουβαδιάσει όλα τα μοντέλα ευρώπης - Αμερικής ... ας ελπίσουμε να γίνει κάτι στις καθυστερήσεις ... 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

θα έρθει προς τα πάνω ή μπα 

Kαι σε σενα θα ερθουν βροχες απλα βαση stream οι μεγαλυτερες ραγδαιοτητες θα κινηθουν νοτιοτερα σου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Την  Σαλόνικα (κέντρο) την έπαιζα over 4,5mm και μου κόλησε στα 3mm .... πάλι κουβά .... !!! και μαζί έχει κουβαδιάσει όλα τα μοντέλα ευρώπης - Αμερικής ... ας ελπίσουμε να γίνει κάτι στις καθυστερήσεις ... 😜

Με ενα λαστιχο θα μασταν ολοι κατω απ τους σταθμους.Καντο εικονα😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Την  Σαλόνικα (κέντρο) την έπαιζα over 4,5mm και μου κόλησε στα 3mm .... πάλι κουβά .... !!! και μαζί έχει κουβαδιάσει όλα τα μοντέλα ευρώπης - Αμερικής ... ας ελπίσουμε να γίνει κάτι στις καθυστερήσεις ... 😜

με τέτοια δορυφορική θα περίμενα βρόχα.. και βλέπω σπαστό καιρό στις κάμερες.. πως....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοπασαν αρκετα τα φαινομενα στην Κατερινη μετα απο πολυωρη εντονη βροχοπτωση, ενω ειχαμε και καποια μικροανοιγματα κυριως στα νοτια του νομου...72.6mm εχουμε φτασει για σημερα, 127mm storm total και να δουμε αν θα εχουμε και συνεχεια...

Να πω επισης οτι εχει κατατεθει αιτημα απο τον δημαρχο Κατερινης για να τεθουν σε κατασταση εκτακτης αναγκης η Παραλια, η Ολυμπιακη Ακτη και ο Κορινος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει σκοτεινιασει στον Ιαλυσο Ροδου ενω φως υπαρχει απο τους κεραυνους που πεφτουν ανα 2-3'' 

https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/ellada/naigaio/dodecanisa/rhodes.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

σε μένα θα έρθει? ???

Τα συγκεκριμένα όχι αλλά αργότερα μπορεί γιατί η κίνηση των νεφώσεων είναι από σένα προς Βέροια όχι από Βέροια προς εσενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπραβο ρε καρντασια..Το πρωι ειχα γραψει οτι λογω στροβιλισμου και οχι μονο θα εβγαιναν τοπικα εντονα φαινομενα και στη βορεια χωρα..Απολαυστε τα!!Μακαρι να εβρεχε και σε περιοχες της θεσσαλονικης λιγο καλυτερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν βλεπω καλα στην δορυφορικη κατι καταιγιδες κατευθυνονται προς Αττικη τωρα? https://en.sat24.com/en/gr/infraPolair α τελικα μαλλον δεν εχουν την δυναμη να ερθουν προς τα εδω 

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

με τέτοια δορυφορική θα περίμενα βρόχα.. και βλέπω σπαστό καιρό στις κάμερες.. πως....

αυτη την φορα ουτε εγω το περιμενα..κι ομως βρηκε τον τροπο για ακομη μια φορα να τους βγαλει ολους μοντελα και μετερεολογους off..πρεπει να εχει παννελαδικα η πολη τον λιγοτερο καταγεγραμενο υετο σ εναν ακρως υετοφορο μηνα.Τελειωσε, η πολη θελει μονο χιονι με τη βροχη εχει αλλεργια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βασει μοντελων επρεπε να ειχαμε γυρω στα 150 mm ( οσα εδειχναν την προηγουμενη μερα) και δεν υπερβαλλω καθολου... Τελικα εχουμε 24.2 mm συνολικο μηνιαιο με 3 mm σημερα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αυτη την φορα ουτε εγω το περιμενα..κι ομως βρηκε τον τροπο για ακομη μια φορα να τους βγαλει ολους μοντελα και μετερεολογους off..πρεπει να εχει παννελαδικα η πολη τον λιγοτερο καταγεγραμενο υετο σ εναν ακρως υετοφορο μηνα.Τελειωσε, η πολη θελει μονο χιονι με τη βροχη εχει αλλεργια.

Ξερεις καποια εφαρμογη η ιστοσελιδα που να εχει τον πανελλαδικο μηνιαιο υετο? Ειμαι πολυ περιεργος να δω αυτον τον χαρτη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Ξερεις καποια εφαρμογη η ιστοσελιδα που να εχει τον πανελλαδικο μηνιαιο υετο? Ειμαι πολυ περιεργος να δω αυτον τον χαρτη...

σ αυτα δεν τα παω καλα ουτε με ενδιαφερουν και πολυ πολυ...το παρελθον ειναι παρελθον το παρον ειναι οκ αλλα εγω ζω για το μελλον και μονο😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...