Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, LarissaSnow είπε:

Μην απελπίζεσαι Μιχαήλ! Θα χιονιστούμε και μάλιστα με στρώσιμο όταν έρθει η ώρα. Keep the Faith.

όταν θα έχω εξεταστική δηλαδή πάλι😢

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Μα δεν χιονίζει εκεί? Μελίσσια κανονικά εδώ και 1,5 ώρα συνέχεια και με εξάρσεις χιονοθύελλας....στρωμένο λίγο πιο πάνω από τον Αη Γιώργη την εκκλησία....

Θα συνεχιστεί ως απόγευμα βραδάκι η φάση....μετά να δούμε αν κρατήσουν οι θερμοκρασίες.....που δείχνει να μην αλλάζει σημαντικά η φάση ως αύριο το πρωί!!!

Τίποτα φίλε Beach-Snow και πίστευα ότι έστω θα έβλεπα κάτι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1,4 σε πτώση Θρακομακεδόνες και πάλι το γύρισε ΧΙΟΝΟΝΕΡΟ!!! Από το πρωί, όποτε η Τ είναι 1,6+ χιονίζει όποτε είναι κάτω από 1,6 χιονόνερο, ακόμα και με 1,2. ΠΑΡΑΝΟΙΑ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μέρα θυμίζει μέρες του 2002 ,2004 ,2006 ή παλιότερες του 90 . 30 πόντοι από τις 8:30 έως τώρα. Μάλλον θυμίζει δεκαετία του 90 περισσότερο γιατί είναι με ΒΔ άνεμο. Που και που μπουμπουνίζει κιόλας. 

20191230_153521.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

καμια αναφορα απο βοιωτια εχουμε??εδω εκοψε λιγο  και ριχνει ριζακι με πολυ αερα

Τόσες δίνω! Τι άλλο να κάνω;;;; 😉🙂🙂🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως Πετρουπολη εδω που ειμαι δεν εχιε σταματηςει λεπτό η έντονη χιονόπτωση κ πλέον εχιε καταφέρει να ασπρισει τους κροτάφους σε μια στέγη απέναντι .

Edit : τωρα μόλις που Βλέπω έχει φρενάρει σημαντικά σε ένταση αλλα χιόνι καθαρο παντα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Σύμφωνα με τον σταθμό της Νέας Αγχιάλου άρχισε να χιονίζει στην περιοχή με 3°C.

Εδώ με 2.3 και σκέτη βροχή, λόγω υψηλής υγρασίας λογικά, 89%..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, LarissaSnow είπε:

Το χιόνι είναι ευπρόσδεκτο, όποτε κι εάν έρθει.

ναι αλλά τι να το κάνεις αν δεν είσαι εκεί? Η θερμοκρασία ανεβαίνει και άλλο εντωμεταξύ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερη μερα αλλα δυστυχως για μενα ο σταθμος του γκαζι χανει..Δεν καταγραφει πλεον..εχει μεινει στα 4mm...Γραφει ανα μιση ωρα και βαλε μολις 0.2 χωρις ραγδαιοτητες. Παλι σε μια επικη κακοκαιρια το βροχομετρο ειναι εμφανες οτι εχει θεμα..Ο σταθμος ειναι στα 562mm και μαζι με τα 30mm του νοεμβρη που χαθηκαν ειναι στα 592mm..Και με αυτα που χαθηκαν εχθες αλλα και σημερα θα ειχε προ πολλου ξεπερασει τα 600..Ιστορικο ρεκορ για τον σταθμο..Αλλα δυατυχως δεν βοηθουν αυτοι που πρεπει...Τρεχω μονος να ενημερωνω τον καθε Λαγουβαρδο για τα προβληματα...Δεν μπορω αλλο ειλικρινα..Να πανε να γ...θουν...Θα βαλω σταθμο να ηρεμησω. Τα ιδια σκ..τα και στο χαροκοπειο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ναι αλλά τι να το κάνεις αν δεν είσαι εκεί? Η θερμοκρασία ανεβαίνει και άλλο εντωμεταξύ..

Αυτό πως εξηγείται στην Λάρισα; Λόγω του ΒΑ; Πρακτικά δεν έχει καν ψυχρή εισβολή, 7 βαθμούς θα φτάσει σιγά σιγά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εδώ με 2.3 και σκέτη βροχή, λόγω υψηλής υγρασίας λογικά, 89%..

Παράξενο μου φαίνεται που αναφέρει χιόνι το αεροδρόμιο με τέτοια θερμοκρασία και υγρασία (86% έχει λέει, δηλαδή όσο και στον Βολο)... 

Θα πάρω σε λίγο του συγγενείς μου για επιβεβαίωση.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εδώ με 2.3 και σκέτη βροχή, λόγω υψηλής υγρασίας λογικά, 89%..

Πευκακια χιονονερο ..φαίνονται οι νιφαδες πάνω στο τζαμι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι Υμηττό πάλι.... Θάβεται από τα 300μ

Τεράστια γκαντεμιά για 1 βαο να μην έχω τουλάχιστον 5 πόντους Ζωγράφου στα 200μ

 

IMG_20191230_151929.jpg

IMG_20191230_151920.jpg

IMG_20191230_151855.jpg

IMG_20191230_151052.jpg

IMG_20191230_151644.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Αυτό πως εξηγείται στην Λάρισα; Λόγω του ΒΑ; Πρακτικά δεν έχει καν ψυχρή εισβολή, 7 βαθμούς θα φτάσει σιγά σιγά..

αυτός σταμάτησε να φυσάει πάντως.. δεν έχω ιδεά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρδίτσα έριξε για 2,5 ώρες περίπου (11:00 - 13:30) χιόνι έπιασε στις γνωστές επιφάνειες για λίγο αλλά το έλιωσε όπως ήταν αναμενόμενο τώρα έχουμε συννεφιά ...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...