Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι το τζεμ είναι το σχεδόν τέλειο σημείο, αλλά φαίνεται ότι δεν θα έχει ψύχος.. Ο μέσος όρος είναι πιο δυτικά. Αναμένουμε ευρωπαίο έτσι ώστε να σιγουρευτούμε ότι δεν θα βγάλουμε άκρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ναι το τζεμ είναι το σχεδόν τέλειο σημείο, αλλά φαίνεται ότι δεν θα έχει ψύχος.. Ο μέσος όρος είναι πιο δυτικά. Αναμένουμε ευρωπαίο έτσι ώστε να σιγουρευτούμε ότι δεν θα βγάλουμε άκρη

να σιγουρευτουμε οτι απλα θα μπουμε και επισημα στην μπριζα τα κεντροβορεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια δεν μου αρεσει για κανεναν τα 12αρια... καλα για μας ειναι εφιαλτικα περα απο ουκμο.. αλλα τα αλλα παραπανε δυτικα και για κεντροβορεια.. και βγαζω τα κεντρο... μονο βορεια παλευουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

να σιγουρευτουμε οτι απλα θα μπουμε και επισημα στην μπριζα τα κεντροβορεια...

Όταν λες κέντροβορεια είναι και η Μακεδονία μέσα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

θελουμε παιο οπωσδηποτε σαν το γιουκμο...οπωσδηποτε

ρε ξεχνάς ότι έχεις και αυτά μέσα

arpegeeur-0-114.png?12icon-0-114.png?30-12

 

 

διαφωνώ, αλλά έτσι και αλλιώς είναι και η προτίμηση μου καλύτερα βροχές παρά αυτό το αίσχος που έφαγα σήμερα στην μάπα . Και ξεκαθαρίζω για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις μιλάω για εμένα που το αγαπημένο μου καιρικό φαινόμενο είναι ο ανεμοστρόβιλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλα τα ανσμπλ..ξεκαθαρα πιο δυτικα σε σημειο που να θυμιζουν τρεξιμο κανονικο και οχι μεσο ορο αλλα εχουν ενα καλο δυναμωσαν τον αυλωνα!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα την πω την αμαρτία μου. Από οσα έχω μάθει από τις περιγραφές εδω στην εξέλιξη των run όλα αυτά τα χρόνια, και να με συγχωρούν τα παιδία από τα προσήνεμα, νομίζω ότι είναι καλύτερα για μας που το gfs είναι δυτικά (ειδικά όταν τα άλλα είναι ανατολικότερα) παρά πχ να εδειχνε ανατολικά και αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σεναριο 6 ειναι εννοια του θαψιμου για Θεσσαλονικη και συνεχιζεται το σερι με τουλαχιστον 1 σεναριο που νας μα θαβει....Το σερι κραταει εδω και 5 τρεξιματα...Συνολικα πρεπει να ειναι καλυτερα απο το 06αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gens-2-1-162.png

gens-6-1-174.png

 

gens-7-1-168.png

gens-12-1-180.pnggens-18-1-168.png

Αυτα ειναι τα καλυτερα σεναρια για ολους.. καλα τα αλλα μην τα δειτε καν.. Στα περισσοτερα δεν κατεβαινει καν αυλωνας (κατι που το δειχνει και ο θετικος ΑΟ) και τα αλλα πανε μαροκο και αζορες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως ένα ένα που είδα τα σενάρια σχεδόν κανένα δεν είχε καλό αυλώνα

Ακριβώς και αυτο είναι το χειροτερο στο 12αρι μακαρι να αλλάξει απο το επομενο ραν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως ένα ένα που είδα τα σενάρια σχεδόν κανένα δεν είχε καλό αυλώνα

ορισμενα ειχαν... τα εβαλα παρακατω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...