Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα καλο του σκουπιδαιου ειναι οτι παντα υπερεκτιμα τη δυναμικη των αυλωνων. Οποτε ακομα και το 12αρι να εβγαινε θα ηταν πιο λεπτος ο αυλωνας κινουμενος δυτικοτερα. Να δουμε ανσαμπλ και παιου λοιπον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

στο ειπα μιχαηλ..σ αυτη την κακοκαιρια ακου με..την εχω πιασει απο την αρχη στο τι θελουμε..καροτσακι θα την παω...χαχαχαχα...τελος η μη καταβαση αυλωνα κατ εμε....οποτε απο αυριο θα παμε στα ενδιαμεσα σεναρια μεταξυ τζεμ και τιζφου και γιουκμο και παιου..μπορει να φανταστεις πιστευω τι βγαζει αυτο ε?😋

Αστα αυτά. Εσύ είχες πει ότι δεν ασχολείσαι με 6-7 αλλά με αργότερα και άφησες μονα κάποια παιδια από εδώ να το παλέψουν....

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά ακόμα και εδώ πέφτει ξεχείλωμα μεγάλο, άρα όντως δεν ήθελε πολύ δυτικά ο παίος από αυτό που έβγαλε τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Αστα αυτά. Εσύ είχες πει ότι δεν ασχολείσαι με 6-7 αλλά με αργότερα και άφησες μονα κάποια παιδια από εδώ να το παλέψουν....

νικο δεν προσεχεις τι λεω..χαχαχα...αυτος ο αυλωνας ηταν για προσηνεμα..ετσι τον εκοβα και ετσι φαινοταν...απλα με ξεγελασε και μενα...επρεπε να ειναι ετσι για να κατσει σ εμας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΔΑΚΡΥΑ ΧΑΡΑΣ.. ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΜΗΝΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ.. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΚΑΙ 18ΑΡΙ ΤΖΙΦΟΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό τρέξιμο απο το κυριο του παιου αλλά μου λεει τιποτα, εάν ήταν στις 72 ώρες...

Θελω να δω το μ.ο. μετα ο οποίος θεωρώ είναι πολύ σημαντικός

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

ECM0-168.GIF?30-0

ΤΥΛΙΓΩ..

Μην το τυλιγεις απο τοσο νωρις νικολα.Διοτι θα απογοητευτεις πληρως απο τον παιο .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

πάλι χιονόνερο θα είχες στην Χαλκίδα με αυτό

ΜΕ -8 ΧΙΟΝΟΝΕΡΟ? ΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ -5 ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΧΙΟΝΟΝΕΡΟ? ΚΑΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ.. ΤΕΣΠΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Ο μοντελικος κλοουν ειναι πλεον τοσο προβλεψιμος... Ο αρχοντας της τουμπας ο παιος. Τρεχει και δε φτανει να προλαβει τον τζιφο φετος...

ΥΓ. Οσοι του δωσετε βαση τσαμπα χαλατε τη ζαχαρενια σας. Προσοχη στο 18ρι του τζιφου πλεον. Ο παιος απλα θα ακολουθησει το 18ρι του τζιφου στο 00. Τον μαθαμε καλα τον γελωτοποιο φετος...

 

Ισχύει το gfs οδηγεί τα μοντέλα σε αυτές τις ώρες που μιλάμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Καλό τρέξιμο απο το κυριο του παιου αλλά μου λεει τιποτα, εάν ήταν στις 72 ώρες...

Θελω να δω το μ.ο. μετα ο οποίος θερώ είναι πολύ σημαντικός

Δημητρη.Εγω μονο μεσο ορο κοιταω απο ευρωπαικο.Τα κυρια του δεν ειναι να τα παιρνεις στα  σοβαρα πια

Αν αλλαξει αυτο στο μελλον θα τα κοιταω με μεγαλυτερη σιγουρια.

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

ΜΕ -8 ΧΙΟΝΟΝΕΡΟ? ΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ -5 ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΧΙΟΝΟΝΕΡΟ? ΚΑΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ.. ΤΕΣΠΑ

-5 με -6 σου δείχνει στην καλύτερη χλαπάτσα

 

ECG0-168.GIF?30-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

-5 με -6 σου δείχνει στην καλύτερη χλαπάτσα

 

ECG0-168.GIF?30-0

ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΖΙΦΟ.. ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΗΜΙΟΡΕΙΝΑ ΜΟΥ.. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ.. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΛΑΠΑΤΣΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...