Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

Δεν χρειάζεται να κατέβει αυτούσιος ο αυλώνας για τα κεντροβόρεια και ένα κομμάτι του με την μορφή ψυχρής λίμνης μας φτάνει, αρκεί να κάτσει εκεί που πρέπει. Γενικά πάμε καλά..

ναι απλα το ειπα με την εννοια οτι αποκλειεται να δειξει σεναριο γαλλικου και αικον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

πες τι θα βγαλει? εγω πιστευω αυλωνα ξωφαλτσα κεντρικο ιονιο και χαμηλο καταμεσης στο αιγαιο...

να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω😁

 

Αλλά επειδή η σύνδεση Γροιλανδίας είναι λίγο μικρότερη από ούκμο και στο καναδικό χαμηλό μοιάζει περισσότερο με τζίφο θα πω κάτι ενδιάμεσο βάση 72

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω😁

 

Αλλά επειδή η σύνδεση Γροιλανδίας είναι λίγο μικρότερη από ούκμο και στο καναδικό χαμηλό μοιάζει περισσότερο με τζίφο θα πω κάτι ενδιάμεσο βάση 72

καλο προσηνεμο στην διαταξη με οχι καλες θερμοκρασιες..αυτο πιστευω θα βγαλει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

καλο προσηνεμο στην διαταξη με οχι καλες θερμοκρασιες..αυτο πιστευω θα βγαλει...

σαν το πρωινό δηλαδή? Όντως οι διαφορές με το πρωινό, αν και δεν τις βλέπουμε προς το παρόν μοιάζουν ασήμαντες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι ιδιο σχεδον με γιουκμο απλα την κουρμπα στη β.δυτικη γαλλια την εχει πιο μαζεμενη προς τα ν.δυτικα σε σχεση με γιουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

σαν το πρωινό δηλαδή? Όντως οι διαφορές με το πρωινό, αν και δεν τις βλέπουμε προς το παρόν μοιάζουν ασήμαντες

λιγο καλυτερο στην διαταξη..λιγο πιο δυτικα δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, g_ar είπε:

Κακες οι 120, μοιάζει πολύ με το ουκμο.

καλο ειναι αυτο ρε συ....μεση λυση?...😋..για να κατσει κεντροβορεια αυτος ο αυλωνας στην αρχη του πρεπει να θυμιζει προσηνεμο..απο την αρχη αυτο εχω στο μυαλο μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

Αρκετα βελτιωμενος στις 120. Να δουμε και το αποτελεσμα

ευροια προσηνεμα θα ειναι το αποτελεσμα τασο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μια λιμνούλα στην Ισπανία που είναι ανατολικοτερα αν και μικρή θα βοηθήσει να φτιαχτεί η μύτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα βγει σεναριάρα για προσήνεμα με πέρασμα από εδώ. ΑΝ και πιο δυτικά από ούκμο, επειδή είναι ασήκωτος ο αυλώνας θα βγει πιο ανατολικά συνολικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο ανατολικα ο τζιφος,λιγο δυτικα ο παιος και εχουμε το ιδανικο. Αυριο τα βηματα του ενος προς τον αλλο και τεταρτη να τα βρουν στη μεση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

θα βγει σεναριάρα για προσήνεμα με πέρασμα από εδώ. ΑΝ και πιο δυτικά από ούκμο, επειδή είναι ασήκωτος ο αυλώνας θα βγει πιο ανατολικά συνολικά.

στο ειπα μιχαηλ..σ αυτη την κακοκαιρια ακου με..την εχω πιασει απο την αρχη στο τι θελουμε..καροτσακι θα την παω...χαχαχαχα...τελος η μη καταβαση αυλωνα κατ εμε....οποτε απο αυριο θα παμε στα ενδιαμεσα σεναρια μεταξυ τζεμ και τιζφου και γιουκμο και παιου..μπορει να φανταστεις πιστευω τι βγαζει αυτο ε?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...