Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι επειδή γράφονται ανακρίβειες και στη δικιά μου ανάλυση θέλω να είμαι τυπικός πάμε να δούμε στη χαλκίδα τι δίνει το 12αρι

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

 

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

 

Δεν ξέρω τι περιμένετε ακριβώς με αυτούς τους χάρτες ανέμων και 850,,αλλά ο καθένας έχει δικαίωμα στην ελπίδα γιατί να σας τη στερήσω εγώ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Η διαφορά νομίζω είναι στην Σκανδιναβία

Ναι εκεί πάνω τον δείχνει τον αρχικό αυλωνα πιεσμένο πιο ΝΔ, οι ισοβαρεις δηλαδή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα μοντελα που μπαινουνε σε στατιστικη βαθμολογια αυτη τη στιγμη ειναι τζιφος ουκμο ευρωπαικο και τζεμ αυτα θεωρουνται πιο σοβαρα αυτα κοιταμε ειτε μας συμφρει ειτε οχι σουμε στις 9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

το τζεμ μπορεί να χειροτερέψει, αλλά θα είναι πολύ καλύτερο από την βρωμιά των μοντέλων.

Το gem είναι γεμάτο αστερίσκονη Μιχαήλ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Τα μοντελα που μπαινουνε σε στατιστικη βαθμολογια αυτη τη στιγμη ειναι τζιφος ουκμο ευρωπαικο και τζεμ αυτα θεωρουνται πιο σοβαρα αυτα κοιταμε ειτε μας συμφρει ειτε οχι σουμε στις 9

Πάντα αυτά τα 4 ήταν Κώστα, τα υπόλοιπα είναι για να χαζεύουμε λίγο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Πάντα αυτά τα 4 ήταν Κώστα, τα υπόλοιπα είναι για να χαζεύουμε λίγο..

Απλα το αναφερω για να μην το ξεχναμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

το gem παραμένει καλό. της πλάκας μοντέλο,αλλά τι να κάνουμε,αυτό έχουμε τώρα,αυτό ελπίζουμε να βγει

Τι δίνει Τάσο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, phanis1313 είπε:

Το gem είναι γεμάτο αστερίσκονη Μιχαήλ 

Θέλει ακόμη δουλειά για να γίνει αστερόσκονη Φάνη, ο τζίφος είναι όμως

gem-0-96.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά το τζεμ κατεβάζει πιο λεπτό αυλωνα άρα μάλλον θα κάνει αποκοπή νωρίτερα κι ας πήγε λίγο ελαφρώς ανατολικά. Κρατάει πάντως πύλες κι αυτός. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

το gem παραμένει καλό. της πλάκας μοντέλο,αλλά τι να κάνουμε,αυτό έχουμε τώρα,αυτό ελπίζουμε να βγει

Είδαμε και τα σοβαρά τι ζεϊμπεκιές χόρεψαν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

κι επειδή γράφονται ανακρίβειες και στη δικιά μου ανάλυση θέλω να είμαι τυπικός πάμε να δούμε στη χαλκίδα τι δίνει το 12αρι

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

 

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

 

Δεν ξέρω τι περιμένετε ακριβώς με αυτούς τους χάρτες ανέμων και 850,,αλλά ο καθένας έχει δικαίωμα στην ελπίδα γιατί να σας τη στερήσω εγώ;

Τα παιδια απ τη Χαλκιδα Τασο πιθανων εκεινες τις ωρες που εβαλες να ειδαν οτι εχουν χαμηλες υγρασιες και να υπεθεσαν (οχι κακως κατα τη γνωμη μου) οτι μπορει η νιφαδα να επιβιωσει εως τα χαμηλα και ας χιονιζονται με 3c που στην ενταση των φαινομενων μπορει να πηγαινε και 1-2c.

image.png.feb20dd0c40b4a76d2d654fd089a738b.png

image.png.4a8318eab3f4e20b975b1947063a4ccf.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο salonikatasos για προχθες προέβλεπε νιφάδες αυστηρά πάνω από τα 400 μέτρα στην ανατολική Αττική ενώ χιόνισε στο ελληνικό και στην Ηλιούπολη σχεδόν σε μηδενικά υψόμετρα. 

Υγ. Ούτε εγώ έπεσα μέσα αλλά ας είμαστε ακριβείς να ξέρει ο καθένας τι να πιστεύει.

Επεξεργάστηκε από Santa snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τζεμ και γιουκμο απο την μια πλευρα σαν λογικη και πλεον ο τζιφος περασε απο την απεναντι..μενει ο παιος που δεν βρισκω κανενα λογο συμφωνα με την ταση που εχει απο χτες να μην δεν παει ισως και ακραια απο την απεναντι απο τον τζιφο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

τζεμ και γιουκμο απο την μια πλευρα σαν λογικη και πλεον ο τζιφος περασε απο την απεναντι..μενει ο παιος που δεν βρισκω κανενα λογο συμφωνα με την ταση που εχει απο χτες να μην δεν παει ισως και ακραια απο την απεναντι απο τον τζιφο..

Υετικα και το τζεμ δν σε δινει πολλα απλα ελπιζει λογικα και με ουκμο δν υπαρχει υετος φοβερος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...