Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατι ακομη που δεν σχολιασαμε ειναι οτι πλεον το χαμηλο δεν μενει στασιμο ετσι οπως εμενε στα προηγουμενα ραν.. 

Επεξεργάστηκε από Stelios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποφάσισε ρε μοντέλο. Αυτή τη ψησταριά την έχω ανάψει την έχω ξανασβησει στο τέλος θα σπάσει από τη πολύ διαστολή συστολή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Κατι ακομη που δεν σχολιασαμε ειναι οτι πλεον το χαμηλο δεν μενει στασιμο ετσι οπως εμενε στα προηγουμενα ραν.. 

Αυτο κανει τη ζημια για πολλα φαινομενα στα κεντροβορεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

δεν υπάρχουν Τ ούτε υποστηρίξεις για πεδινή Αττική τεο. άλλο τι μπορεί να βγει αλλά είπα ότι κατ' εμέ αυτό δεν είναι Αττικός χιονιάς με την καμία 😋

Ναι βρε Κωτσο.Δε λεμε οτι θα χιονισει στο Λαυριο.Απλα η διαταξη στο μετ επειτα ειναι καθαρα προσηνεμη.Το αν θα φτιαξει ο 500αρης θα το δουμε.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Αποφάσισε ρε μοντέλο. Αυτή τη ψησταριά την έχω ανάψει την έχω ξανασβησει στο τέλος θα σπάσει από τη πολύ διαστολή συστολή

Βάλε το τσουκάλι με τα ρεβύθια φίλε μοθ. Ασε τις ψησταριές. Και εμείς φασολάδα στα προσήνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Βάλε το τσουκάλι με τα ρεβύθια φίλε μοθ. Ασε τις ψησταριές. Και εμείς φασολάδα στα προσήνεμα

Ελπίζω να μην κλαίμε πανελλαδικως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ κακο θα βγει για κεντροβορεια...θα εξαφανισει τον λιγκ υετο που ειχε το 00

Οσως παρει καλυτερο σχημα ο αυλωνας ..θα πεξει μεγαλο ρολο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει τα φόντα να κατεβάσει καλύτερα γεωδυναμικα από Σκανδιναβία μεριά. Το θέμα όμως είναι ότι πιέζουν πιο ανατολικά τα ανατολικά κρασπεδα του αζορικου.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Σαν να σκάβει πιο βόρεια, μάλλον καλύτερο θα βγει..

Οντως ενω ειναι πιο ανατολικα ο αζορικος μπορει να χωθει πιο καλα απο κατω κ αυλωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως δεν πρεπει να απογοητευομαστε οι κεντροβορειοι μιας και αρχισε νωρις η ανατολικευση οποτε ισως αυριο εχουμε μια δυτικη πορεια των μοντελων.Το μοντελικο εκρεμμες που λεμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

παντως δεν πρεπει να απογοητευομαστε οι κεντροβορειοι μιας και αρχισε νωρις η ανατολικευση οποτε ισως αυριο εχουμε μια δυτικη πορεια των μοντελων.Το μοντελικο εκρεμμες που λεμε

Έτσι γίνεται συνήθως. Κάνουν μια μεγαλη μετακίνηση σε ένα ακραιο σενάριο πχ στις 120 ώρες και μετά από αυτό διορθώνουν λίγο λίγο προς τα πίσω. Δεν είναι κάτι σπάνιο ούτε κάτι καινούργιο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Έτσι γίνεται συνήθως. Κάνουν μια μεγαλη μετακίνηση σε ένα ακραιο σενάριο πχ στις 120 ώρες και μετά από αυτό διορθώνουν λίγο λίγο προς τα πίσω. Δεν είναι κάτι σπάνιο.. 

Το θέμα ειναι προς τα που θα γίνει η διόρθωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ειναι πεδινων αττικης αυτο. 

Τουλαχιστον κατι καλο. Αν θα κανει κατι θα ειναι απλη χιονοπτωση. Ουτε στρωσιμο ουτε τιποτα. Με τις αηδιες αυτες στα 850 και 500. 

Εχουμε ξεχασει μου φαινεται τι θελει η αττικη για καλο χιονι μεχρι συνταγμα. 

Ωστόσο μπορει να αλλαξει η Τ και ναμιλαμε διαφορετικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...