Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πρεπει κανεις να ενθουσιαζεται ουτε να απογοητευεται. Το πραγμα δειχνει να ειναι σε μας και οχι Ιταλια ή Αζερμπαιτζαν. Αυτο θελαμε σε πρωτη φαση. Υπομονη.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαρτης gfs 6 του μηνα μεσημερι χιονια σε αττικη-ευβοια-πελοποννησο κλπ αντε να δουμε..

126-779GR.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλό είναι ότι είμαστε στις 100 ώρες και όχι στις 200, οπότε οι όποιες αλλαγές δεν θα είναι τεράστιες, θεωρητικά πάντα. Εδώ δύσκολο να ξεμείνουμε τελείως από υετό..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απέχουμε ελάχιστα απο ωραια πράγματα. Χθες εγώ ο ίδιος έλεγα ταφόπλακες κτλ. Αυτό δείχνει πρώτον πόσο άσχετος είμαι ακόμα. Δεύτερον ότι η φύση κάνει κουμάντο. Τρίτον αύριο τα κεντροβόρεια ή και απο α 12αρια μπορεί να είναι στο όνειρο

132-7GR.GIF?01-6

120-21GR.GIF?01-6

132-21GR.GIF?01-6

120-574GR.GIF?01-6

120-574GR.GIF?01-6

126-574GR.GIF?01-6

132-574GR.GIF?01-6

138-574GR.GIF?01-6

126-7GR.GIF?01-6

138-7GR.GIF?01-6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ ωραια κακοκαιρια για το συνολο της χωρας.Ναι..δεν ειναι αυτο που θελουμε οι περισσοτεροι απο χιονι αλλα η κακοκαιρια αυτη μπορει να βγει πολυ δυνατη.

anim_fag6.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα ,χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους με πολυ πολυ υγεια. Ετσι οπως το δειχνει το 6αρι ολοι θα φαμε , αλλοι πιο λιγο αλλοι πιο πολυ. Θα δουμε ακομα παλατζαρισματα μεχρι αυριο παμπολλα. Παμε για μο σε λιγο και υπομονη απο ολους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Το καλό είναι ότι είμαστε στις 100 ώρες και όχι στις 200, οπότε οι όποιες αλλαγές δεν θα είναι τεράστιες, θεωρητικά πάντα. Εδώ δύσκολο να ξεμείνουμε τελείως από υετό..

Καλά μην το λες...αφού σε κάθε ραν το παει 200 χιλιόμετρα ανατολικοτερα  δεν θα μου κάνει εντύπωση να βγει κστι σαν το αικον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Γιάννης μασ είπε:

Καλά μην το λες...αφού σε κάθε ραν το παει 200 χιλιόμετρα ανατολικοτερα  δεν θα μου κάνει εντύπωση να βγει κστι σαν το αικον

Ε σιγά σιγά θα αρχίζουν να μικραίνουν οι αλλαγές και να σταθεροποιείται κάπου. Ελπίζω δηλαδή..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού φτάσαμε εδώ να έχουμε την κλασική οριακή εικονική 6ωρη χιονόπτωση, απέχουμε μόνο ένα βηματάκι ακόμα για να πάρουμε το χιλιοπαιγμένο απόλυτο τίποτα με ήλιο. Το να πάρουμε κάτι δυνατό διαρκείας όπως ελπίζαμε χθες, πλέον προσωπικά μου μοιάζει τραγικά δύσκολο καθώς θέλει αναγκαστικά πάλι μια τελείως ευνοϊκή αποκοπή για εμάς κ σε νωρίτερο χρόνο κάτι που δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι μπορεί να γίνει. Ουσιαστικά μόνο σε μια καλύτερη ΒΔ μετατόπιση ελπίζω για να πάρουμε ένα καλό εξπρές περασματάκι κ τέλος, αλλά σίγουρα δεν είμαι αισιόδοξος ακόμα κ για αυτό, καθώς αν κ ακόμα έχουμε μπροστά μας κάποιες σημαντικές προγνωστικές ώρες όπου θα οδεύουμε προς τις οριστικές αλλαγές της διάταξης, εμπειρικά νιώθω ότι δε θα γίνει ούτε αυτό. Τελοσπάντων ας περιμένουμε κ την εξέλιξη μέχρι αύριο κ ότι είναι να γίνει ας γίνει. Καλή χρονιά σε όλους εύχομαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πιστεύω πως υπάρχουν ελπίδες ακόμα για βόρεια,ας δούμε και ανσάμπλ

ΥΓ:προσηνεμα και κεντρικά θεωρώ αυτή τη στιγμή βρίσκονται σε πολύ καλή μοίρα!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 minutes ago, teo_73 said:

Ναι βρε Κωτσο.Δε λεμε οτι θα χιονισει στο Λαυριο.Απλα η διαταξη στο μετ επειτα ειναι καθαρα προσηνεμη.Το αν θα φτιαξει ο 500αρης θα το δουμε.😉

μα θα δούμε θοδωρακο μου απλά η καλή φάπα πάντα ψήνει το υποψήφιο θύμα πριν ώστε να είναι ανυποψίαστο 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλο ενα τραγικο τρεξιμο για τα βορεια.... Απο το χθεσινο ονειρικο 12αρι πηγαμε στο σχεδον τιποτα... Προτιμαω να φαω 80mm βροχης/χιονονερου που εδειχνε το χθεσινο 12αρι απο τα 2-3 mm σε χιονι/ χιονονερο που δειχνει το 06αρι

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

μα θα δούμε θοδωρακο μου απλά η καλή φάπα πάντα ψήνει το υποψήφιο θύμα πριν ώστε να είναι ανυποψίαστο 😂

αν το κάνεις για γούρι πιάνει.. χααχχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Hlioupolitis98 said:

Γιατι ενω τα -11 φτανουν μεχρι βαλκανια σε εμας ζοριζεται να φερει ενα -7? 

Το χαμηλο φταιει? 

 

Ο αντικυλωνας φταιει που πλαγιάζει και φρενάρει τον αυλωνα και δεν ερχεται κάθετα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Athinaios said:

χαρτης gfs αρκετα δυνατες ριπες ανεμου για αττικη-ευβοια 6 του μηνα 

120-289GR.gif

τραγικό πράμα ο άνεμος εδώ έχει γράψει το 2011 ριπή 102χλμ/h

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, FANIS2002 είπε:

Εγώ πιστεύω πως υπάρχουν ελπίδες ακόμα για βόρεια,ας δούμε και ανσάμπλ

ΥΓ:προσηνεμα και κεντρικά θεωρώ αυτή τη στιγμή βρίσκονται σε πολύ καλή μοίρα!!

 

Ετσι ακριβως, ας δουμε και ανσμπλ και το ξαναβλεπουμε......υπομονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...