Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Κραταμε ενα θετικο απο το ICON.... Δεν γινεται να γινει χειροτερο 

Ναι καλά εγώ αυτό νόμιζα στο 12αρι του.. Ειλικρινά πέρα από τα θέλω μου, περίμενα βάση λογικής να δυτικίσει το αικον. Γιατί αν το πάμε αντίστροφα, θα πρέπει να περιμένουμε τον ευρωπαίο να δυτικίσει και άλλο το πρωί!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι καλά εγώ αυτό νόμιζα στο 12αρι του.. Ειλικρινά πέρα από τα θέλω μου, περίμενα βάση λογικής να δυτικίσει το αικον. Γιατί αν το πάμε αντίστροφα, θα πρέπει να περιμένουμε τον ευρωπαίο να δυτικίσει και άλλο το πρωί!

Εχουμε και τα εντελως ανομοια σεναρια παιου και τζιφου!!! Εχουμε τα τραγικα του τζιφου εναντιον των ονειρικων του Ευρωπαιου... Δεν θυμαμαι καλυτερα σεναρια απο τον Ευρωπαιο απο τον Σεπτεμβριο που βλεπω μοντελα . Και ειμαστε 4 ημερες πριν την ελευση αυλωνα

Βασικα τα σεναρια του Ευρωπαιου τα βλεπω εδω και 2 εβδομαδες

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη ζηνοβια το ευρωπαικο καλα σεναρια για βορεια δν ειχε ποτε πανω απο 15 17 σημερα 3 μερες πριν το σαββατο μονο για λαρισα εχει 36 χιονοσεναρια τα πιο πολλα με αξιολογο χιονι..νομιζω οτι δυσκολα θα τουμπαρει η μαλλον καλυτερα το ευχομαι μιας και με συμφερει αλλα γιατι ειναι και το καλυτερο μοντελο αυτη τη στιγμη κατ εμε

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν πάει και άλλο ανατολικά ο τζίφος τότε μιλάμε για παραλογισμό. Αν λεπτύνει τον αυλώνα ακόμα και πάνω μας να είναι αυτό σημαίνει αύριο θα συγκλινει με ευρωπαικό. Αν κατεβάσει πιο παχύ αυλώνα και βγάλει σενάριο σαν το 12άρι τότε υπάρχει ελπίδα. Όλα αυτά 4 μέρες πριν την έλευση της όποιας κακοκαιρίας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αίσθησή μου και από ένα κοίταγμα των 6 ωρών είναι ότι θα πάμε στο σενάριο παραλογισμού του Νικόλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

να μαστε...μετα και τον μεσο ορο του παιου δεν υπαρχει επιστροφη...its coming home again😎

Χρησιμοποιησε δικες σου ατακες...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ψυχραιμια και σοβαροτητα.Μεχρι χθες τον λεγατε σκουπιδαιο καποιοι.

Άστο βρε George..... Τσάμπα καίει η λάμπα 💡 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, antinod είπε:

Τα ιστορικά συμβαίνουν μια φορά στα 100+ χρόνια,γι' αυτό λέγονται ιστορικά. Το ότι δεν συμβαίνουν κάθε χρόνο δεν σημαίνει ότι έχει αλλάξει το κλίμα της Γης. Είναι μια εξαίρεση. Πάντως,πριν μπει ο πραγματικός χειμώνας στην Ελλάδα,έβλεπα σχόλια σε γραφήματα για τον θερμοκρασιακό μ.ο κι ότι είναι μονίμως πάνω από την γραμμουλα. Τώρα δεν το βλέπω.... Για τα επερχόμενα,θα πω την τωρινή μου γνώμη πολύ προχειρα κι αύριο περισσότερα. Θα έχουμε έναν αξιοπρεπέστατο αυλώνα που το πιο πιθανόν να βγάλουν το χαμηλο στην κεντροδυτική Πελοπόννησο. Γρήγορα,θα κινηθεί ανατολικά βαθαινοντας κι έτσι αναγκαστικα θα επιβραδύνει. Τώρα,ως προς τις Τ, νομίζω θα είναι ικανοποιητικές για τους περισσότερους. Ευχαριστώ!

 

 

 

 

Διαφωνώ. 

Ιστορικό χιονιά είχε η Αθήνα όλες τις δεκαετίες, είτε μια φορά είτε παραπάνω. Η δεκαετία που μας πέρασε ήταν η μοναδική που δεν είχε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν παει πιο ανατολικα ο τζιφος σε σεναριο icon τότε αύριο στο 12άρι θα είμαστε στο Meteociel 100000000000 visituers(επισκέπτες)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1781351951_bitmap.thumb.jpg.35f077a413680012b4aa1c88405e15a6.jpg

Αν αναρωτιέστε γιατί βγάζει χιόνια το meteociel συνεχώς στην ελλάδα. Απλά να προσθέσω εδώ ότι

πληθυσμός γαλλίας 66,99 εκατομμύρια

πληθυσμός ιταλίας 60,48 εκατομμύρια

πληθυσμός ελλάδας 10,74 εκατομμύρια

 

οπότε αναλογικά τους περνάμε όλους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω παιδιά δεν υπάρχει, οι αρχικές συνθήκες πλέον παίζουν ρόλο και ο τζίφος απομακρύνεται και άλλο από ευρωπαίο!! ε ρε φούστη μου πια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

1781351951_bitmap.thumb.jpg.35f077a413680012b4aa1c88405e15a6.jpg

Αν αναρωτιέστε γιατί βγάζει χιόνια το meteociel συνεχώς στην ελλάδα. Απλά να προσθέσω εδώ ότι

πληθυσμός γαλλίας 66,99 εκατομμύρια

πληθυσμός ιταλίας 60,48 εκατομμύρια

πληθυσμός ελλάδας 10,74 εκατομμύρια

 

οπότε αναλογικά τους περνάμε όλους

πάντα το είχα απορία. τι βρήκες ρε θηρίο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

αν παει πιο ανατολικα ο τζιφος σε σεναριο icon τότε αύριο στο 12άρι θα είμαστε στο Meteociel 100000000000 visituers(επισκέπτες)

Χιονια Ινδιας και αλλος ενας αυλωνας με χιονια Κινας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή οι 96 ώρες εινσι πολλές για τα μοντέλα δεν δίνω καμία βάση ακόμα σε κανένα μοντέλο ειδικά σε αυτήν την κακοκαιρία που ζαλιστικάν πέρα δοθε μόνα τους τα μοντέλα ..... τα μικρά στυλ τζεμ γιαπωνέζικο και ναύτης ποιο σταθερά είναι προς το παρόν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μιχαηλ δεν ειδες οτι το χαμηλο το μεγαλο δυτικα της σκαδνιναβιας μαζευτηκε προς ανατολικα

Αυτό είναι στοιχείο εξασθένισης του αυλώνα, το άλλο της δυτίκισης όμως δεν υπάρχει, παρά μόνο της ανατολίκισης.! Μάλλον το αικον προπομπός του τζίφου είναι και όχι του παίου, Ελπίζω η αλλαγή με τα πιο νότια μπλε γεωδυναμικά του χαμηλού στον Καναδά να γυρίσει το αποτέλεσμα στις επόμενες ώρες. Αλλιώς σκέτη τρέλα. Ειλικρινά σήμερα 3 ώρες ημικρανία είχα..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

είναι να σε πιάνει τρέλα... 

Ε ναι να σου πω την αλήθεια δεν θέλω να δω καν τι θα βγάλει γιατί θα ξενερώσω κιάλο.φαινεται προσ τα που πηγαίνει το πραμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...