Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, stathis2b said:

Συμφωνώ αλλά από την άλλη όχι και απαισιοδοξία για ταφόπλακα . Όλα είναι ρευστά 

Ποτέ. Αλλωστε με τη Μπεπανθολ ανα χείρας, μη φοβού.😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο σκουπιδαίος για τα μπάζα ήταν,για τα μπάζα παραμένει. Το τρέξιμο και τα ανσάμπλ του σχολιάζουμε. Έχουν ακριβώς ανάποδη πορεία τα 2 μοντέλα,το ένα πάει από τα δυτικά προς τα ανατολικά από χθες (τζίφος), το άλλο το ανάποδο. τα υπόλοιπα μικρότερα μοντέλα είναι μοιρασμένα,οπότε ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τωρα καλος ο σκουπιδαιος. Χθες αρχοντας ο τζιφος. Γλεφσει ο κσνμος

Νικο

Ο κοσμος κοιταει αυτο που τον συμφερει

Να μην ξαναλαμε συνεχως τα ιδια εδω μεσα 

Λογικο ειναι να θελουν  τα παιδια απο τα βορεια να βγει το σεναριο  του παιου

Λογικο ειναι να θελουμε εμεις να βγει το σεναριο του τζιφου

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ποτέ. Αλλωστε με τη Μπεπανθολ ανα χείρας, μη φοβού.😋

Πλακα πλακα , σε χρηματοδοτουν για διαφημιση της bepanthol?😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Ο σκουπιδαίος για τα μπάζα ήταν,για τα μπάζα παραμένει. Το τρέξιμο και τα ανσάμπλ του σχολιάζουμε. Έχουν ακριβώς ανάποδη πορεία τα 2 μοντέλα,το ένα πάει από τα δυτικά προς τα ανατολικά από χθες (τζίφος), το άλλο το ανάποδο. τα υπόλοιπα μικρότερα μοντέλα είναι μοιρασμένα,οπότε ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα

Τασο οτι πιπ σωστπ εχω ακουσει σημερα γςνικα. 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Χρηστος said:

Πλακα πλακα , σε χρηματοδοτουν για διαφημιση της bepanthol?😂

Όχι ρε συ Χρήστο. Έχουμε φάει πολλές ΦΑΠΕΣ και κάποτε χρειαστήκαμε το γιατρικό, και από τότε έχουμε έρθει στα ίσα μας!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και τωρα χωρις πλακα

Δεν ειναι  τωρα αυλωνες αυτοι.Μπροστα σε κατι αλλα τερατα του παρελθοντος

Οι συγκεκριμενοι ειναι γατακια λεμε

Αλλα δεν μπορουμε να κανουμε και διαφορετικα.Αυτους βλεπουμε αυτους σχολιαζουμε μεχρι στιγμης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Και τωρα χωρις πλακα

Δεν ειναι  τωρα αυλωνες αυτοι.Μπροστα σε κατι αλλα τερατα του παρελθοντος

Οι συγκεκριμενοι ειναι γατακια λεμε

Αλλα δεν μπορουμε να κανουμε και διαφορετικα.Αυτους βλεπουμε αυτους σχολιαζουμε μεχρι στιγμης

Αυτο ακριβως..ολο σπρωχνονται και κατεβαινουν ρεταλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Όχι ρε συ Χρήστο. Έχουμε φάει πολλές ΦΑΠΕΣ και κάποτε χρειαστήκαμε το γιατρικό, και από τότε έχουμε έρθει στα ίσα μας!😂

Μολις εβαλα bepanthol στον χαρτη της Μακεδονιας , ειχαμε ενα καλο τρεξιμο Ευρωπαιου και ονειρικα ensembles Ευρωπαιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Spartan said:

Και τωρα χωρις πλακα

Δεν ειναι  τωρα αυλωνες αυτοι.Μπροστα σε κατι αλλα τερατα του παρελθοντος

Οι συγκεκριμενοι ειναι γατακια λεμε

Αλλα δεν μπορουμε να κανουμε και διαφορετικα.Αυτους βλεπουμε αυτους σχολιαζουμε μεχρι στιγμης

Πέστα Χρυσοστομε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, snowmix99b είπε:

Βγάλτε τα φτυάρια στην Αθήνα. Δεν το χάνουμε αυτή την φορά. Η θέση του αυλώνα είναι κλειδωμένη, το χαμηλό από ανατολή πιέζεται από υψηλές πιέσεις στη μαύρη θάλασσα δεν μπορεί να πάει πολύ ανατολικά δηλαδή όχι ανεξέλεγκτα ανατολικά άλλα αντίθετος δυτικά μπορεί να πάει κι άλλο και αυτό σαν 2ον σενάριο μας βολεύει. Σύμφωνα με τον μο του Παιου -7+ και ας μην το δείχνει ξεκάθαρα θα φανούν όλα στα επόμενα ραν. Συνιστώ υπομονή και πολλά σκόρδα για να μην πάει κάτι στραβά γιατί θα χάσουμε ιστορικές καταστάσεις για τα χαμηλά.

Ιστορικες καταστασεις για Αττικη και χαμηλα δεν υπαρχουν ουτε σαν σεναρια σε κανενα μοντελο αδερφε.Ιστορικες καταστασεις θα βγουν αν ποτε ξαναερθει ενα -40 και ενα -12 με το χαμηλο στη σωστη θεση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Χρηστος said:

Μολις εβαλα bepanthol στον χαρτη της Μακεδονιας , ειχαμε ενα καλο τρεξιμο Ευρωπαιου και ονειρικα ensembles Ευρωπαιου

Κι αν σου κάτσει?😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Ιστορικες καταστασεις για Αττικη και χαμηλα δεν υπαρχουν ουτε σαν σεναρια σε κανενα μοντελο αδερφε.Ιστορικες καταστασεις θα βγουν αν ποτε ξαναερθει ενα -40 και ενα -12 με το χαμηλο στη σωστη θεση.

Ξαναπέστα Χρυσόστομε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όταν τα πάντα εξαρτώνται από ένα χαμηλό στον ατλαντικό πριν τις 48 ώρες δεν υπάρχει περίπτωση να ξεκαθαρίσει τίποτα.. Κανόνας.. Ότι θέλουν ας δείχνουν τώρα τα μοντέλα.. Απλα ξευτελιζονται.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξέρω τι θα γίνει δε ξέρω ποιος θα κερδίσει δεν υποστηρίζω κανένα μοντελο. Χιονολατρης είμαι μόνο. Αλλά τα ενσεμπλς του τζιφου κάτι κάνουν φέτος δε ξέρω τι γίνεται. Το να είναι σχεδόν καθολικά από την μία, όπως ειπώθηκε προ λίγου από μπρειν, κ μετά να πηγαίνουν ξανά καθολικά από την άλλη είναι τρελό.  Είναι τρελό βλέποντας τα υπόλοιπα μοντέλα σε σχέση με ενσεμπλς τζιφου. Ρίξε ρε αδελφέ από την άλλη κ 3-4 σεναριακά στα μέλη σου έτσι για την καβατζα δηλαδή. Άντε πάμε να δούμε τη συνέχεια του δράματος μέχρι όποιο σημείο αντέξει η κάθε περιοχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω θα ανατολικέψει το icon, με ερωτηματικό βέβαια. Δεν είμαι σίγουρος. Αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα είναι σαν τον υπέροχο ευρωπαίο.

έχει και θετικά στοιχεία που προμηνύουν σμίνκρυνση αυλώνα. [το μέρος που θα αποκοπεί δηλαδή γιατί ο αυλώνας στις 48 ώρες που έχουμε από τα μοντέλα είναι τεράστιος, κομμάτι του Polar vortex]

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Νομίζω θα ανατολικέψει το icon, με ερωτηματικό βέβαια. Δεν είμαι σίγουρος. Αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα είναι σαν τον υπέροχο ευρωπαίο.

Πιο ανατολικα θα παει. Δυστυχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πιο ανατολικα θα παει. Δυστυχως

ναι φαίνεται να υπερέχει η ανατολίκευση λόγ του ατλαντικού χαμηλού. γμτ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι φαίνεται να υπερέχει η ανατολίκευση λόγ του ατλαντικού χαμηλού. γμτ!

Θα σπασω το κεφαλι μ. Μιχαηλ μαλλον τα αλλα μοντελα δεν εχουν πιασει καλα τον ατλαντικο. Ο τζιφος παντα τον επιανε. Και για να σας προλαβω δεν εννοω οτι το 18αρι θα βγει προσηνεμο.  Θα παει φουλ Τουρκια. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Δεν ειμαι βεβαιος οτι θα παει ανατολικοτερα το iPhone εεεε.....το iCON

Την ίδια προγνωστική αξία έχουν και τα 2 ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...