Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιιο ανατολικα τα ενσεμπλς. Αναμενομενο κανουν οτι κανει το κυριο παρολο που αυτα σαν μεσος ορος ειναι διαφορετικα. Και αυτο σε κσθε τρεξιμο απο προχθες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Παιδιά αποκλείεται να χιονίσει την Κυριακή, τη Δευτέρα και την Τρίτη εδώ Θεσσαλονίκη. Από εκεί που δείχνανε για χιονόνερο το Κυριακή - Τρίτη το γύρισε σε ήλιο με δόντια για Δευτέρα και Τρίτη. Καλά για Τετάρτη και μετά εννοείται ότι είναι νωρίς ακόμα αλλά έτσι όπως δείχνουν τα πράγματα δε διαφαίνεται χιονιάς ή έστω υποψία για χιονιά. Πάντως εγώ εύχομαι το διάστημα 10-25 να έχει πολλά χιόνια και τσουχτερό κρύο κι όχι Αλκυονίδες γιατί κάπου εκεί θα αρχίσει και η εξεταστική. Μάλλον 20 Γενάρη ξεκινάω εξεταστική και τελειώνω κάπου αρχές Φλεβάρη. 

Θα το ριξει και πανω, σε αλλη φαση . Μπορει στις 15 ας πουμε. Εγω μενω ελευσινα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι ενω τα ενσεμπλς ακολουθησαν το κυριο σε μια πιο ανατολικη πορεια, ο υετος την Δευτερα μεσημερι αυξηθηκε! 

Αυριο τα κλειδωματα η τα σιχτιρια.....

Καλο βραδυ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, EVIA 1987!! είπε:

Κι ενω τα ενσεμπλς ακολουθησαν το κυριο σε μια πιο ανατολικη πορεια, ο υετος την Δευτερα μεσημερι αυξηθηκε! 

Αυριο τα κλειδωματα η τα σιχτιρια.....

Καλο βραδυ!

Πως σιχτιρια. Αφου αυξανει τον υετο. Υποστηριξη να εχει, να γινει χαμος. Το πρωι στο 00. Αν και εγω νομιζω στο 12αρι θα εχεις καλυτερη εικονα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γύρισα απ έξω και άκουγα στον δρόμο το τραγούδι ""τελειώσαμε και μείναμε μονάχοι" 

Τέλος για τα βόρεια, πάμε για άλλα μάλλον για τον χειμώνα 2020-2021 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ski snow είπε:

Πως σιχτιρια. Αφου αυξανει τον υετο. Υποστηριξη να εχει, να γινει χαμος. Το πρωι στο 00. Αν και εγω νομιζω στο 12αρι θα εχεις καλυτερη εικονα.

Απο προχθες λεω οτι με φοβιζει η ταση του να πηγαινει ανατολικοτερα.....Αν παει κι αλλο ανατολικα.....σιχτιρια....αν οχι ή αν δυτικισει λιγακι, αναμονη με χαρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Απο προχθες λεω οτι με φοβιζει η ταση του να πηγαινει ανατολικοτερα.....Αν παει κι αλλο ανατολικα.....σιχτιρια....αν οχι ή αν δυτικισει λιγακι, αναμονη με χαρα!

Μην τρελαινεσαι. Δεν θα παει αλλο. Η τα ιδια η να το φερει λιγο δυτικα. Στο 00 δεν νομιζω να γινει θαυμα. Μετα το 06

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω την εντύπωση οτι αύριο θα φτιάξει και άλλο και μάλιστα έχουμε και περιθώρια να μας φτιάξει μια υποτροπή Δευτέρα προς Τρίτη Ξημερώματα! Για να δούμε!!

Προσευχη!

Επεξεργάστηκε από mrpaco
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, mrpaco είπε:

Έχω την εντύπωση οτι αύριο θα φτιάξει και άλλο και μάλιστα έχουμε και περιθώρια να μας φτιάξει μια υποτροπή κυριακή προς Δευτέρα Ξημερώματα! Για να δούμε!!

Προσευχη!

Μηπως εννοεις προς τριτη?  Τη νυχτα προς δευτερα σε χιονιζει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Μην φοβαστε ανατολικευση το jma ακομα κεντροβορειο δινει χαχα

Χαχαχαχχαα ναι το ειδα ετσι απο περιέργεια γτ δε το πετανε το μηχανημα αυτο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μην φοβαστε ανατολικευση το jma ακομα κεντροβορειο δινει χαχα

Ναι μιχαλη. Μεσα σε ολα να βγαλει τρελη υποστηριξη, θα παιξει καλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

Χαλασε ο μεσος ορος βεβαια ανοιχτο το διαγραμμα για τα Φώτα υπαρχει χρονος θεωρω μεχρι αυριο βραδυ

graphe3_0000___23.679245283_37.9352226721_.png

Mια χαρα ειναι ο μεσος ορος

Λιγο το 500αρι χαλασε.Αλλα εχει και αυτο περιθωρια βελτιωσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

Χαχαχαχχαα ναι το ειδα ετσι απο περιέργεια γτ δε το πετανε το μηχανημα αυτο?

Γιατι εχιυν παρει χαμπαρι την υπαρξη μας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Mια χαρα ειναι ο μεσος ορος

Λιγο το 500αρι χαλασε.Αλλα εχει και αυτο περιθωρια βελτιωσης

Τον μεσο ορο στο 500αρι εννοω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...