Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πραγματικα εαν βγει το σεναριο του τζιφου σωζουμε την παρτιδα.......ακομα και αν στο κεντρο και κατω εχουμε απλη χιονοπτωση...περιοχες απο 200 και πανω λογικα θα το δουν στρωμενο κυριως στα βορεια του νομου...δυστυχως και παλι στο ναουκαστ θα γινουμε σοφοτεροι..προσοχη θα χρειαστει σε ολους οσους επιστρεφουν την Δευτερα οδικως κυριως απο Μαλακασσα διοτι θα εχουμε και πολυ ισχυρους βορειους ανεμους......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Hlioupolitis98 said:

αθλιες οι Τ στα 850 τωρα ειδα οτι χαλασαν νομιζα πορευομασταν με -8....

 

στο υψομετρο που μενεις λογικα δεν θα εχεις προβλημα με τις Τ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ καλυτερα τα ensembles για τις 9 του μηνα και μετα... Ενω ο μεσος ορος για Θεσσαλονικη στο 06αρι ηταν 6-7 βαθμοι στα 850 , τωρα πεσαμε στους 4 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια ας χαρουμε με αυτο που δειχνουν οι χαρτες και τι δειχνουν;οτι θα χιονισει μεχρι χαμηλα λογικα,για το παραπανω που ζηταμε ολοι παιζουν ρολο πολλοι παραγοντες  πολλρς φορες ειναι παντως που ο καιρος μας εχει διαψευσει ευχαριστα....

Ας το χαρούμε λοιπον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπαρχει παιδια πιστευεται περιπτωση οι τεραστιες ποσοτητες καπνου και τεφρας απο τις μεγαλες συνεχιζομενες πυρκαγιες της Αυστραλιας να επιρεασουν προσκαιρα την ατμοσφαιρικη κυκλοφορια.....οπως γινεται με τις μεγαλες εκρηξεις ηφαιστειων.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τραγική η εικόνα σε κύριο και εσνέμπλς για την συνέχεια.. θα ξεχάσουμε πως είναι το σύννεφο πάλι στα Γιάννενα.. ¨Εχει τα φόντα να βγει ο χειρότερος Γενάρης που θα έχω περάσει ποτέ στην φοιτητούπολη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, gthomasandros είπε:

υπαρχει παιδια πιστευεται περιπτωση οι τεραστιες ποσοτητες καπνου και τεφρας απο τις μεγαλες συνεχιζομενες πυρκαγιες της Αυστραλιας να επιρεασουν προσκαιρα την ατμοσφαιρικη κυκλοφορια.....οπως γινεται με τις μεγαλες εκρηξεις ηφαιστειων.....

Προς το θετικο η το αρνητικο για εμας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

τραγική η εικόνα σε κύριο και εσνέμπλς για την συνέχεια.. θα ξεχάσουμε πως είναι το σύννεφο πάλι στα Γιάννενα.. ¨Εχει τα φόντα να βγει ο χειρότερος Γενάρης που θα έχω περάσει ποτέ στην φοιτητούπολη μου

αν ειχεις περασει Αθηνα μπορει και να μας ετρωγε η ανομβρια...!!🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Χρηστος said:

Προς το θετικο η το αρνητικο για εμας?

δεν ξερω για αυτο ρωταω.....και εγω.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τραγική η εικόνα σε κύριο και εσνέμπλς για την συνέχεια.. θα ξεχάσουμε πως είναι το σύννεφο πάλι στα Γιάννενα.. ¨Εχει τα φόντα να βγει ο χειρότερος Γενάρης που θα έχω περάσει ποτέ στην φοιτητούπολη μου

Αυτό είδα και γω Μιχαήλ.αντικυκλωνασ μέχρι εκεί που πάει το ματι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

υπαρχει παιδια πιστευεται περιπτωση οι τεραστιες ποσοτητες καπνου και τεφρας απο τις μεγαλες συνεχιζομενες πυρκαγιες της Αυστραλιας να επιρεασουν προσκαιρα την ατμοσφαιρικη κυκλοφορια.....οπως γινεται με τις μεγαλες εκρηξεις ηφαιστειων.....

δυσκολα να ξερει καποιος απο εδω τοσο ειδικο θεμα ζιακοπουλος η αρναουτογλου ισως ξερουν να σου πουν..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Εγω φιλα κοκας δε μασαω για να κανω μαντεψιες..Οποιος εχει ας δωσει και σε μενα..😋

Ετοιμάσου για ξεβρακωμα στην Πειραιώς κι άσε τις λακακιες! Το μεσημέρι μίλησα για τα λάθη του τζιφου...μήπως βγαίνουν σιγά σιγά;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 minutes ago, notios_polos said:

σε δρομους?...καλα με την αριαδνη το μονο που εμεινε ηταν η κεφαλλονια η μυτηλινη και η κορινθος...δεν θυμαμε τιποτα αλλο..ημουν σ εκσταση και στην καταψυξη τοτε...

Και η Κέρκυρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...