Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σάκη κουράγιο πρόσεχε την γυναίκα σου εμένα εκανε δύο χρόνια να συνέλθει από το ψυχολογικό. Είναι δύσκολο ο χρόνος τα γιατρεύει όλα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σορρυ για το οφ τοπικ, άλλωστε πρώτα είμαστε άνθρωποι.....

Σάκη κουράγια και υπομονή.....χάσαμε παιδί μπαίνοντας στον 9ο μήνα, πριν από αυτόν που έχουμε και κάνει για 3.....καταλαβαίνεις τι περάσαμε.....ατυχώς "ευτυχώς" που έγινε νωρίς....νάσαι καλά κι εδώ είμαστε η παλιοπαρέα για ό,τι χρειαστεί....νάσαι κοντά μας ρακομελάτε μου, οκ? Και ο Θεός με την Παναγιά  μαζί σου....

ΥΓ Κωστάκη γείτονα μαζί σου....πάμε να το φέρουμε μη μασας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικα!!!!

ΥΓ: Το κυριο πριν τα 30 mm μας δινει και αλλα 10 που δεν αποτυπωνονται στο διαγραμμα

ens_image.png

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάκη φίλε μου δεν έχω λόγια υπομονή κουράγιο και τώρα χρειάζεται στήριξη η γυναίκα σου βράχος να είσαι και τα καλύτερα θα έρθουν μπόρα είναι θα περάσει φίλε Σάκη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Σορρυ για το οφ τοπικ, άλλωστε πρώτα είμαστε άνθρωποι.....

Σάκη κουράγια και υπομονή.....χάσαμε παιδί μπαίνοντας στον 9ο μήνα, πριν από αυτόν που έχουμε και κάνει για 3.....καταλαβαίνεις τι περάσαμε.....ατυχώς "ευτυχώς" που έγινε νωρίς....νάσαι καλά κι εδώ είμαστε η παλιοπαρέα για ό,τι χρειαστεί....νάσαι κοντά μας ρακομελάτε μου, οκ?

ΥΓ Κωστάκη γείτονα μαζί σου....πάμε να το φέρουμε μη μασας!!!

Δεν υπάρχει σήμερα οφ τόπικ-εκτός θέματος....σήμερα η ανάλυση χαρτών είναι αφιερωμένη στον δικό μας Σάκη...όλο το φόρουμ είναι μαζί του..τον συμπαραστέκεται στην στεναχώρια του.,.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακριβως και ολοι μας ειμαστε βροχομυαλοι...βγαινουμε στα μπαλκονια και κανουμε αυτο που κανει ο σακης οταν βρεχει..😋..ειμαστε προσηνεμοι..τελος παντων οτιδηποτε μπορει να του φτιαξει το κεφι οταν βρει το κουραγιο να μας διαβασει...και φυσικα πανω απ ολα  σε δυσκολες περιπτωσεις στη ζωη του καθενος μας ειμαστε ενα και ειμαστε μια παρεα γνωριζομαστε δεν γνωριζομαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν ας είναι πολύ μακριά, ας μην φαίνεται τίποτα στα προγνωστικά (εκτός από κάποια σενάρια του ευρωπαϊκού και κάποια σε ορισμένα ραν του τζίφου), εγώ πιστεύω ότι το διάστημα από 24 μέχρι 28/1 θα έρθει κάτι πολύ δυνατό στη χώρα μας. Θα δούμε τις επόμενες ημέρες εάν η "μαντεψιά" μου έχει κάποια υπόσταση αλλά είμαι αισιόδοξος όμως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, DIMITRIS said:

Λοιπόν ας είναι πολύ μακριά, ας μην φαίνεται τίποτα στα προγνωστικά (εκτός από κάποια σενάρια του ευρωπαϊκού και κάποια σε ορισμένα ραν του τζίφου), εγώ πιστεύω ότι το διάστημα από 24 μέχρι 28/1 θα έρθει κάτι πολύ δυνατό στη χώρα μας. Θα δούμε τις επόμενες ημέρες εάν η "μαντεψιά" μου έχει κάποια υπόσταση αλλά είμαι αισιόδοξος όμως...

Δεν γινεται να μην ειναι καποιος αισιοδοξος με τετοιο αντικυκλωνα.. Παρ'ολα αυτα, πολλες ειναι οι φορες που τα χαμηλα τερατα της γροιλανδιας τον καταστρεφουν.. Θα δουμε ναι..

Και γω αισιοδοξος ειμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρετική η προοπτική του GEM αν και αιώνας μέχρι τότε.Ωστόσο σταθερό στη λογική του πρωινού τρεξίματος νομίζω 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ ο τζίφος είναι τραγικός σαν αξιοπιστία πλεον. Προχθές μας έπνιγε στο νερό και σήμερα δίνει τα παρακάτω. Το είχα γράψει όμως ότι θα τα εξαφανίσει όλα, είναι τόσο προβλέψιμος πλέον...

1864793561_13-01-202012Z.png.96e96b6b94703fbad88b774810d514db.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Σας ευχαριστω..Δε ξερω γιατι μπηκα στη διαδικασια να το γραψω εδω και να σας ξενερωσω...Αλλα θελω να ξεσπασω καπου ρε παιδι μου..Ειναι σαν το κομματι που ελεγε ο μητροπανος..

 

Καποιες φορες ειναι στιγμες που ολοι η γη δε σε χωραει...Δε μπορω να απαντω στο καθενα ξεχωριστα..Ξερω οτι ολοι ειστε ψυχαρες και σας ευχαριστω προκαταβολικα..Αλλα πλεον προεχει η γυναικαρα μου...Ασχημο πραγμα να βλεπεις την κοιλια της με μια ζωη μεσα και να ξερεις οτι αυτη η ζωη σε 2 24ωρα θα ναι παρελθον..Και παλι σας ευχαριστω..Να με συγχωρειτε..Αλλου πατω κι αλλου βρισκομαι...

Αδερφε δεν υπαρχει λογος να ζητας συγνωμη απο κανεναν.Ειναι κατι που που εαν το κρατησεις μεσα σου, δεν θα βοηθησει σε τπτ. Κουραγιο και υπομονη και σου ευχομαι συντομα ο Θεος να σας δωσει πισω αυτη την ψυχουλα που θα χαθει. Εγω περασα δυσκολα με την μικρη μου η οποια εκανε μια σοβαρη επεμβαση 11 μηνων. Κουραγιο σε σενα και την γυναικα σου. Ειναι παρα πολυ δυσκολο το ξερω, αλλα σκεψου να μην υπηρχε αυτη η τεχνολογια και να μαθαινες για το προβλημα οταν θα γεννιοταν. Σορρυ παιδια για το off topic αλλα πραγματικα βουρκωσα με τον Σακη γιατι εαν δεν εχεις περασει μια δυσκολη κατασταση με το παιδι σου δεν μπορεις να το καταλαβεις. Σορρυ και παλι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπαρχει ο καταλληλοτερος ανθρωπος εδω μεσα που θα καθοδηγησει καλυτερα απο ολους μας τον φιλο μας τον Σακη αλλά και που θα τον κανει να αισιοδοξει! Συν το χρονω παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Υπαρχει ο καταλληλοτερος ανθρωπος εδω μεσα που θα καθοδηγησει καλυτερα απο ολους μας τον φιλο μας τον Σακη αλλά και που θα τον κανει να αισιοδοξει! Συν το χρονω παντα

Συμφωνώ κ παυξανω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν έχει και κάποια μεγάλη διαφορά το 12άρι από το 00άρι έως τις 192 ώρες που έχει τρέξει ..την ίδια λογική έχει.....θέλει δουλειά για να γίνει κάτι διαφορετικό.....έχει πολύ ακομα χρόνο για κάτι καλύτερο...άλλωστε δεν θέλουμε να δείχνει από τώρα χιονιάδες....βελτιώσεις θέλουμε σταδιακά από τρέξιμο σε τρέξιμο κάτω από τις 144-168...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είδα και γω 5 σελίδες γίνανε σε 1 ώρα και χάρηκα , κατι καλό βγήκε.....

Και Φίλε Σάκη κουράγιο και ο Θεός μαζί σας, όλοι εμείς οι  πατεράδες οι μεγάλοι σε ηλικία βλέπεις έχουμε περάσει από ανάλογες καταστάσεις , δεν σε βοηθάει αυτό το ξέρω, αλλά καλά έκανες και το ανέφερες εδώ για να το βγάλεις από μέσα σου.

Ο χρόνος θα είναι με το μέρος σας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα...Το ραντεβου με την ιστορια εγινε αλλα απεδειχθει φιασκο.. Με συγχωρειτε για το εκτος θεματος..Αλλα ο κοριτσαρος μου δεν θα γεννηθει..Το αγγελακι λογω καποιου προβληματος που παρουσιασε στην αυχενικη του σημερα που καναμε πρεπει να χαθει...Μου εκατσε η 1/700 πιθανοτητες..Τζοκερ ε??

Χαλαλι ομως..Γιατι τουλαχιστον το περασα εγω και οχι αλλος μελλοντικος πατερας...11 ζευγαρια περιμεναμε και μονο εμεις φυγαμε με δακρυσμενα ματια..Δε πειραζει ο θεος ξερει...Καθε εμποδιο για καλο...Και ηταν και κοριτσαρος...Με συχγωρειτε και παλι αλλα ηθελα να το αναφερω..Καλη συνεχεια..Θα τα πουμε καποια στιγμη..Φιλια σε ολους..

Σακη φιλε  θα πανε ολα καλα την επομενη που θα ειναι σε ενδιαφερουσα. Φιλε μου καλη δυναμη, ειναι πικρα, αλλα κοιταμε μπροστα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ανατολικά το κυριο αλλά έχει ακόμη χρόνο να φτιάξει, έτσι κι αλλίως δε θα θελα τωρα να το δειχνει πάνω μας.

Παμε για μ.ο. τώρα.

ECE1-216.GIF?13-0

ECE0-216.GIF?13-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς το χαμηλό που εγκλοβίζεται στην βορειοδυτική Αφρική φαίνεται να παίζει αρνητικό ρόλο στον καιρό της περιοχής μας μετά τις 20 του μήνα.....μακάρι να αλλάξει αυτό αν και δύσκολα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...