Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ECE1-240.GIF?13-0

ECE0-240.GIF?13-0

κάτι ψυθυρίζει. Να δούμε και μέσο όρο. Είναι καλύτερο απο το πρωινό

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Παμε παρακατω,

σιγα το ψυχος του gem, αλλωστε το παει Τουρκια!

αστειευομαι φυσικα.

Παρομοιο με το gem το icon ως το τελειωμα του, ακομα καλυτερο το ukmo.

Οσον αφορα τον Ευρωπαιο,

αλλα και γενικα η εικονα που βλεπω στα μοντελα ειναι αυτη της υπαρξης ισχυρου Αζορ ΒΔ και δριμεος ψυχους ΒΑ.

μου αρκει ως ωρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα κ απο μενα παιδια... ακομα ψαχνονται τα μοντελα..τπτ καλο προς το παρων  βεβαια. αλλα κ καμια ταφοπλακα για μενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάκη αν και δεν προλάβαμε να τα πούμε συνολικά από το τηλέφωνο, ωστόσο είπαμε για λίγο που μου μίλησες για το απρόοπτο, Να ξέρεις έπαθα και εγώ σόκ.. Κουράγιο φίλε μου, και θα τα καταφέρετε στο μέλλον!! Ανασυγκρότηση ξεκούραση, και όταν είστε έτοιμοι ξανακάντε την  προσπάθεια, και θα τα καταφέρετε φίλε μου!!

Η ατυχία που είχες μέχρι τώρα θα γυρίσει. ήδη έγιναν πρώτες προσπάθειες να γυρίσει, και μέχρι του χρόνου θα είσαι ο πιο τυχερός από όλους. Γιατί έτσι θέλω!!!

 

προσωπικά δεν έχω όρεξη να μιλήσω για  μεταβλητές και τέτοια άλλα. Απλά από το να βγει ένα χάλια σενάριο σαν του ευρωπαίου ας βγει ο τζίφος που εν τέλη μου δίνει παπλαμούδα με άλλον τρόπο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταπληκτικός Παιος!

ΥΓ Όλα πάνε κατ' ευχήν και σύμφωνα με το πλάνο. Θαψαρ ενόψει 

ΥΓ2. Μισέλ, συμφωνα με το CNN απαθανατιστηκαν 2 πεταλούδες γκει σε περίπτυξη περίεργη ΝΑ της Οζακα. Νομίζω ότι αυτό μπορεί να έχει ΑΜΕΣΗ ΕΠΙΠΤΩΣΗ στο PV, please advise 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Καταπληκτικός Παιος!

 

Eμ βέβαια....έδιωξε μακριά τον ανατολικό εμποδισμό.....λίγο δυτίκισμα να έχει η τελική του μορφή και θα κλαρώσει ανάμεσα ο Αζορικος και εκεί να δεις τον μάστορα μετά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Beach-snow NG said:

Eμ βέβαια....έδιωξε μακριά τον ανατολικό εμποδισμό.....λίγο δυτίκισμα να έχει η τελική του μορφή και θα κλαρώσει ανάμεσα ο Αζορικος και εκεί να δεις τον μάστορα μετά!!!

πεστα Γειτονααααα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Eμ βέβαια....έδιωξε μακριά τον ανατολικό εμποδισμό.....λίγο δυτίκισμα να έχει η τελική του μορφή και θα κλαρώσει ανάμεσα ο Αζορικος και εκεί να δεις τον μάστορα μετά!!!

Τον μαστορα αδερφε τον εχουν οι Ιταλοι με 108. Αυτον της isomat, για να βγαζουν τα γνωστα χρωματακια!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

πεστα Γειτονααααα!

Μια του κλεφτη, δυο του κλεφτη. Τριτη και φαρμακερή.

Υγ. Πηρα 3 κουτια μπεπανθολ καβατζα 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

Μια του κλεφτη, δυο του κλεφτη. Τριτη και φαρμακερή.

Υγ. Πηρα 3 κουτια μπεπανθολ καβατζα 😂😂😂

Κουτιά η κούτες ρε συ Νικολα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σακη πω πω κρίμα για την αυχενική...έχω ακούσει πάντως ιστορίες που και μ αυτό το ποσοστό το παιδί γεννήθηκε υγιές..εγώ έχω αποβάλει αλλα στο μηνα πάνω, αλλα όπως και να χει κι αυτό είναι μια απώλεια και σας καταλαβαίνω...μετά από χρόνο ξαναέμεινα έγκυος και γέννησα το μωράκι μου..και όσα μωράκια έρχονται μετά από απώλεια λέγονται rainbow babies...μακάρι και σε σας η επομενη φορα να είναι η τυχερή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και δυτικότερα να πήγαινε ο ευρωπαίος ακόμα και το τζεμ, πλέον δυσκολεύονται να κατεβάσουν τον αυλώνα. έρχεται καπάκι το επόμενο μεγάλο χαμηλό που θα τον ρουφήξει.

εγώ αυτό θέλω με 1-2 βαθμούς παρακάτω

anim_uar1.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επαναλαμβανω πως εγκαυματα προκαλει κι ο παγος ομως! Παρτε κουτες, ειτε ετσι ειτε αλλιως, θα χρειαστουν!😂

το νου σας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιχαλη εξετασε το φαινομενο αυτο με τις γκευ πεταλουδες, με ενδιαφερον το κοιτω.. Και στη συνεχεια και αυτο που σου εστειλα.. 

Μπεπανθολ για τον πονο του αλλου.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Beach-snow NG said:

Σορρυ για το οφ τοπικ, άλλωστε πρώτα είμαστε άνθρωποι.....

Σάκη κουράγια και υπομονή.....χάσαμε παιδί μπαίνοντας στον 9ο μήνα, πριν από αυτόν που έχουμε και κάνει για 3.....καταλαβαίνεις τι περάσαμε.....ατυχώς "ευτυχώς" που έγινε νωρίς....νάσαι καλά κι εδώ είμαστε η παλιοπαρέα για ό,τι χρειαστεί....νάσαι κοντά μας ρακομελάτε μου, οκ? Και ο Θεός με την Παναγιά  μαζί σου....

ΥΓ Κωστάκη γείτονα μαζί σου....πάμε να το φέρουμε μη μασας!!!

Δεν μασάμε ποτέ γιατί ξαναείπα ότι τα πάντα είναι μάταια σε αυτόν τον κόσμο και όχι όπως ένας πολιτισμός επιδιώκει μας μας μάθει.

Ζητώ το Γιετι, το τελειότερο ον του πλανήτη γη.

 

ΥΓ Δείτε το Le Collier Rouge.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα...Το ραντεβου με την ιστορια εγινε αλλα απεδειχθει φιασκο.. Με συγχωρειτε για το εκτος θεματος..Αλλα ο κοριτσαρος μου δεν θα γεννηθει..Το αγγελακι λογω καποιου προβληματος που παρουσιασε στην αυχενικη του σημερα που καναμε πρεπει να χαθει...Μου εκατσε η 1/700 πιθανοτητες..Τζοκερ ε??

Χαλαλι ομως..Γιατι τουλαχιστον το περασα εγω και οχι αλλος μελλοντικος πατερας...11 ζευγαρια περιμεναμε και μονο εμεις φυγαμε με δακρυσμενα ματια..Δε πειραζει ο θεος ξερει...Καθε εμποδιο για καλο...Και ηταν και κοριτσαρος...Με συχγωρειτε και παλι αλλα ηθελα να το αναφερω..Καλη συνεχεια..Θα τα πουμε καποια στιγμη..Φιλια σε ολους..

και δε ξέρω αν σ αυτες τις περιπτώσεις γίνετε αμνιοπαρακέντηση για ακόμα πιο σίγουρο αποτέλεσμα..επειδή και γω το ψαχνα με αυχενικές και σε πιο μικρά ποσοστά είχε γεννηθεί υγιές μωράκι...δεν συμβαίνει πάντα,αλλα συμβαίνει, δε ξέρω αν θα το ψάξετε παραπάνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, [weathermaniac] said:

και δυτικότερα να πήγαινε ο ευρωπαίος ακόμα και το τζεμ, πλέον δυσκολεύονται να κατεβάσουν τον αυλώνα. έρχεται καπάκι το επόμενο μεγάλο χαμηλό που θα τον ρουφήξει.

εγώ αυτό θέλω με 1-2 βαθμούς παρακάτω

anim_uar1.gif

βρώμικο χτύπημα αυτό στους φίλους από Σαλόνικα, Μισελ. Σε θάβει για λίγες ώρες και πνίγεται η Σαλόνικα εν συνεχεία. Πλήρης απαξίωση του συνανθρωπου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

βρώμικο χτύπημα αυτό στους φίλους από Σαλόνικα, Μισελ. Σε θάβει για λίγες ώρες και πνίγεται η Σαλόνικα εν συνεχεία. Πλήρης απαξίωση του συνανθρωπου

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

βρώμικο χτύπημα αυτό στους φίλους από Σαλόνικα, Μισελ. Σε θάβει για λίγες ώρες και πνίγεται η Σαλόνικα εν συνεχεία. Πλήρης απαξίωση του συνανθρωπου

αρκετή απαξίωση έχω φάει εγώ με τους δυτικούς χιονιάδες, ας φάει κανένας άλλος μια φορά δεν έγινε και τίποτα. Η τελευταία μέρα που ήμουν καιρικά ευτυχισμένος ήταν 10 Ιουλίου, η προηγούμενη 27 Απριλίου. Έχει περάσει πολύς καιρός. Ενώ η πιο προηγούμενη ήταν στην Υπατία. Πιο πίσω ούτε που θυμάμαι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, Παπλαμουδας said:

Εγω Μιχαηλ δε σου δινω τιποτα!🤪😂

γιατι εχεις χασει το δασος και κοιτας το δεντρο!😉

Βασικά, το κλαδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

αρκετή απαξίωση έχω φάει εγώ με τους δυτικούς χιονιάδες, ας φάει κανένας άλλος μια φορά δεν έγινε και τίποτα. Η τελευταία μέρα που ήμουν καιρικά ευτυχισμένος ήταν 10 Ιουλίου, η προηγούμενη 27 Απριλίου. Έχει περάσει πολύς καιρός. Ενώ η πιο προηγούμενη ήταν στην Υπατία. Πιο πίσω ούτε που θυμάμαι. 

άλλο να τρως απαξίωση παιδί μου και άλλο να την εύχεσαι στον συνανθρωπο.

Έχει μια μικρή διαφορά αν την αντιλαμβάνεσαι.

 

Αμην

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

άλλο να τρως απαξίωση παιδί μου και άλλο να την εύχεσαι στον συνανθρωπο.

Έχει μια μικρή διαφορά αν την αντιλαμβάνεσαι.

 

Αμην

μα δεν την εύχομαι. εγώ παπλαμούδα σε εμένα εύχομαι, και ας κάνει αλλού ότι θέλει. Αν μπορεί να χιονίζει με δυτική διάταξη εδώ και Θεσσαλονίκη κανένα πρόβλημα. Απλά θέλω να δω την χιονοκαταιγίδα στην πόρτα μου. Βέβαια όταν κατέβηκα Αθήνα, έμεινα στο μόνο μέρος που δεν είδα ηλεκτρικά😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

μα δεν την εύχομαι. εγώ παπλαμούδα σε εμένα εύχομαι, και ας κάνει αλλού ότι θέλει. Αν μπορεί να χιονίζει με δυτική διάταξη εδώ και Θεσσαλονίκη κανένα πρόβλημα. Απλά θέλω να δω την χιονοκαταιγίδα στην πόρτα μου. Βέβαια όταν κατέβηκα Αθήνα, έμεινα στο μόνο μέρος που δεν είδα ηλεκτρικά😭

σωστά. Χιόνι να έχεις εσύ και ας πνιγεί ο δίπλα. Κατανοητό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, BrainA είπε:

βρώμικο χτύπημα αυτό στους φίλους από Σαλόνικα, Μισελ. Σε θάβει για λίγες ώρες και πνίγεται η Σαλόνικα εν συνεχεία. Πλήρης απαξίωση του συνανθρωπου

2 βαθμους κατω και θα θαβομασταν με αυτο...

Screenshot_2020-01-13-21-39-05-655.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...