Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Αν γίνει ένωση αζορικού με τις υψηλές πιέσεις στην γροιλανδία (192-198 ώρες) ίσως έχουμε κάποιες ελπίδες για αυτό τον αυλώνα ..έτσι δεν είναι?

ναι σαφώς. το πρόβλημα είναι το εξής. Ότι μάλλον δεν θα γίνει αυτό.😪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχαχαχα...να μην ελπιζω σ αυτον τον αυλωνα?πλακα με κανεις?χαχαχα...ναι να σκασει οπως το σχεδιαζαμε οχι αλλα εχω και αλλα πλαν β και c και d...φυσικα και ελπιζω σ αυτον τον αυλωνα και το θεμα ειναι να υπαρχει επιτελους ταση για να κατεβει.θα ξεκινησει απο την ισλανδια και μου λες να μην ελπιζω.ουτε καν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

χαχαχαχα...να μην ελπιζω σ αυτον τον αυλωνα?πλακα με κανεις?χαχαχα...ναι να σκασει οπως το σχεδιαζαμε οχι αλλα εχω και αλλα πλαν β και c και d...φυσικα και ελπιζω σ αυτον τον αυλωνα και το θεμα ειναι να υπαρχει επιτελους ταση για να κατεβει.θα ξεκινησει απο την ισλανδια και μου λες να μην ελπιζω.ουτε καν...

καλά  ντε. Επειδή υπάρχουν σε κάποια μοντέλα πολύ διαφορετικές τροχιές του χαμηλού στην Αμερική θα περιμένουμε λίγο ακόμα. αικον...

gfsna-0-120.png?18iconna-0-120.png?13-18

 

θα δούμε αύριο. Το επόμενο όμως έχει όλα τα στοιχεία ενός δυτικού σεναρίου που θέλω να βγει. Μπορεί, αλλά η μούφα καραδοκεί.

 

galanto, αν περιμένουμε να μείνει σταθερός σε κάτι ο τζίφος ζήτω που καήκαμε😀

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο λευκός λυκος στο προφίλ εκανε τη δουλεια του. 😂 πρωτη τουμπιτσα. Αυριο θςλω στο πρωινο αυλωνα στα παραλια Τουρκιας. Και στο 12αρι μεσα στο Αιγαιο. Καληνύχτα παιδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι σαφώς. το πρόβλημα είναι το εξής. Ότι μάλλον δεν θα γίνει αυτό.😪

Μισέλ στις 174 - 186..για μια τρίχα δεν έγινε κ το ξέρεις.. Όλο το ζουμί είναι εκεί.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Μισέλ στις 174 - 186..για μια τρίχα δεν έγινε κ το ξέρεις.. Όλο το ζουμί είναι εκεί.. 

μπα.. θέλει αρκετά παραπάνω Κώστα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τί το πιάνει και δεν περνάει τα -8 & -9c μέσα στον Ελλαδικό χώρο δεν μπορώ να καταλάβω...  να κόβουν βόλτες σε Βουλγαρία κ Σκοπια κ εδω... «ζέστη»

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Άγγελος είπε:

Τί το πιάνει και δεν περνάει τα -8 & -9c μέσα στον Ελλαδικό χώρο δεν μπορώ να καταλάβω...  να κόβουν βόλτες σε Βουλγαρία κ Σκοπια κ εδω... «ζέστη»

Δε σηκωνεται ο αζορικος σωστα ...η εχει λαθος ταιμινγκ με τον αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τρομερές διατάξεις στην δεύτερη καρτέλα. Μακάρι να βγούνε...

gfs-0-384.png?18

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μιχαηλ μας θαβει και το κοντρολ χαχα

εδώ η κατανομή θερμοκρασίας του δεν μας βολεύει, θα έβρεχε. Βέβαια και αυτό καλό είναι γιατί έτσι όπως το πάει δεν θα μας βρέξει ούτε αυτή η λίμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τρομερές διατάξεις στην δεύτερη καρτέλα. Μακάρι να βγούνε...

gfs-0-384.png?18

Ποια θα μπορούσε να είναι η συνέχεια;;;

70515C64-B2BD-4766-92D1-8F5B942835F3.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

εδώ η κατανομή θερμοκρασίας του δεν μας βολεύει, θα έβρεχε. Βέβαια και αυτό καλό είναι γιατί έτσι όπως το πάει δεν θα μας βρέξει ούτε αυτή η λίμνη

Κοιτα σεναριο 14

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Ποια θα μπορούσε να είναι η συνέχεια;;;

70515C64-B2BD-4766-92D1-8F5B942835F3.png

Εδώ πέρα Γιάννενα ανελέητο θάψιμο από τα παλιά. Τώρα πιο μετά δεν ξέρω αν θα κινούταν ανατολικά λόγω Γροιλανδικού, αλλά μπορεί. Μιλάμε για θηρίο της αποκαλύψεως!

gfs-13-384.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ κρατάω παίδες 2 πράγματα...ότι επιτέλους αρχές Φλεβάρη έρχεται δυνατό ψύχος από πάνω μας κ επίσης ότι θα ανέβει σίγουρα ξανά μια δυο φορές ο αζορ...θα μας φέρει δυνατο πράμα ο Φλεβάρης...εκτιθεμαι κ το λέω,αποκλείεται με τέτοιο ψύχος από πανω κ δυνατό αζορ να μην δούμε κάτι καλό..τώρα το ΠΟΣΟ καλό θα είναι αυτό,ιδωμέν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, Χρηστος είπε:

Δεν θελω να  σε στενοχωρησω αλλα εσενα , ναι μεν σου δινει περισσοτερο υετο αλλα σου εχει και ανεβασμενες T ( 5 βαθμους)...Αν εβγαινε αυτος ο χαρτης με εστω 2 βαθμους λιγοτερο πιστευω θα το εστρωνε για πλακα στην Θεσσαλονικη...

δεν την φοβάμαι την θερμοκρασία πάντα αυτός ο χάρτης μου δίνει παραπάνω από αυτό που γίνεται ας πούμε τις αναστροφικες (((*ξέρω δεν κολλάει κάπου με το χιονι))) ποτε δεν τις υπόλογιζει......🤣🤣🤣ας ελπίζουμε να μην βγει για κανέναν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά???? 

Που πήγε ο υετός γι αυτήν Αττική αυριο???? 

Ουτε ο Κοπερφιλντ δεν εξαφανίζει τόσο γρήγορα πράγματα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, το UKMO μέχρι εκει που τρεχει δε με χαλάει

Modele UKMO - Carte prévisions

Το GEM στις 192 δεν είναι κακο σαν προοπτική.

gemeu-0-192.png?00

Αναμένω το τρέξιμο του ευρωπαϊκού, και κυριώς τον μ.ο., για να δω εαν επιμείνει σε ότι έδινε στα 12αρια ή θα έχουμε κάποιες αλλαγές.

Πάντως το τι θα γίνει μετά τις 22/1 είναι πολυ νωρίς για να το ξερουμε ακόμη.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thanasismtrk είπε:

δεν την φοβάμαι την θερμοκρασία πάντα αυτός ο χάρτης μου δίνει παραπάνω από αυτό που γίνεται ας πούμε τις αναστροφικες (((*ξέρω δεν κολλάει κάπου με το χιονι))) ποτε δεν τις υπόλογιζει......🤣🤣🤣ας ελπίζουμε να μην βγει για κανέναν 

Τις αναστροφες δεν τις πιανει σωστα...Αλλα δεν επροκειτω για αναστροφη αυτο που εδειχνε χθες στο 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, πλέον σιγά σιγά δεν τίθεται καν θέμα υπαρξης αυλώνα. 

 

.. δεν θα υπάρξει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...