Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

κατι κατι βλεπει προς τελη του μηνα δεν επιμενει στην τυχη θα το δουμε τρεξιμο με τρεξιμο...

Αααα, τωρα ειναι καλο;...   😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

καταιγίδες το καλοκαίρι. υπομονη

είπα βροχή, όχι καταιγίδες, διαφορετικά καιρικά φαινόμενα γέτι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε θα μιρλιασω και γω μπας και βγει γούρι 

Ίσως αν σταματήσω να κοιτάω χάρτες να έρθει ο κογκας.. Ίσως να ειμαι Εγώ  ο γκαντέμης! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλεπω τους χαρτες και δεν ανησυχω καθολου...Θα ρθει..Ετσι απλα...Ουτε αναλυσεις ουτε πολλα πολλα..Απλα θα ρθει..Ο φλεβαρης φετος και απο τις πρωτες του μερες θα δειξει αυτο που εδω και μερες πιστευα και εξακολουθω να πιστευω..

Μην γκρινιαζετε αδερφια...Μακαρι το μονο προβλημα μας να ηταν ο ερχομος η μη του Κογκα...😘Καλο βραδυ σε ολους...Ακουστε τον παππου κι ας μην την παλευει και πολυ τελευταια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] said:

είπα βροχή, όχι καταιγίδες, διαφορετικά καιρικά φαινόμενα γέτι 

τι ν ο κάβουρας τι ν το ζουμί του ρε συ Μισελακο.....Δε βλέπεις τι γίνεται.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-6 στα 850 hpa 20 του μηνα μεσημερι σε αττικη-ευβοια κλπ απο ευρωπαιο που μολις τρεχει : (αλλα δεν υπαρχει υετος για να ριξει χιονι δυστυχως)

ECG0-72.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 minutes ago, Athinaios said:

-6 στα 850 hpa 20 του μηνα μεσημερι σε αττικη-ευβοια κλπ απο ευρωπαιο που μολις τρεχει : (αλλα δεν υπαρχει υετος για να ριξει χιονι δυστυχως)

ECG0-72.gif

με τετοιες Τ δεν παμε πουθενα...δυστυχως...πολυ κρυο αλλα οχι αρκετο για χιονι στα χαμηλα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Dusterakos είπε:

Ε θα μιρλιασω και γω μπας και βγει γούρι 

Ίσως αν σταματήσω να κοιτάω χάρτες να έρθει ο κογκας.. Ίσως να ειμαι Εγώ  ο γκαντέμης! 

Ούτε να το ξαναπείς αυτό φίλε μου....Λίγη υπομονή  και αρχίζει η μάχη εκεί στα τέλη Γενάρη..Και μια συμβουλή με την ευκαιρία του δικού σου post..Αφήστε τους Κόγκες και τους Αρμαγεδόνες  και να είστε ευτυχισμένοι με οτι μας δώσει, όποτε το δώσει, ο φετινός χειμώνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντωμεταξυ δεν εχουν κορδονιασει για 1 μερα μετα και μου λετε για 25 και μετα του μηνα; ρε την παλευουμε εδω μεσα;

εδω παιζει η αττικη να εχει και -7 μεθαυριο αντι για -4 που βλεπαμε χτες προχτες .

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στον χαρτη πιεσεων του ευρωπαιου αν συνεχιζοταν το τρεξιμο μετα τις 27 ισως κατεβαζε στην χωρα μας τα μπλε-μοβ γεωδυναμικα..

ECM1-240.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

στον χαρτη πιεσεων του ευρωπαιου αν συνεχιζοταν το τρεξιμο μετα τις 27 ισως κατεβαζε στην χωρα μας τα μπλε-μοβ γεωδυναμικα..

ECM1-240.gif

Ούτε καν φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλεπετε τι μας ειπαν σημερα ΟΛΑ τα μοντελα? Μπορει να χανουμε 2-3 μερες αλλα κερδιζουμε την καταλληλη στιγμη τους αυλωνες!! Ειναι φανερο,οτι η εκνευριστικη αυτη λιμνη των Ιβηρων,μπαινει στην κυκλοφορια(απορροφαται) στα πολυ δυτικα μας!~! Ναι,εχετε δικιο!!Χασαμε τα πρωτα δυο χαμηλα...ΑΛΛΑ επιτελους δινεται χωρος στον Αζορικο να αναπτυχθει στην σωστη περιοχη με τις σωστες βασεις!! Και μαλιστα την καταλληλη χρονικη στιγμη. Οταν προβλεπεται να κοπαζουν οι δυτικοι ανεμοι στον πολο!!! Ο μονος μας 'πονοκεφαλος' ..ποτε θα γινει το καλο ριτζαρισμα. Ολα τα μοντελα βλεπουν να συμβαινει απο τις 28 και μετα.... Ευχαριστω!

Επεξεργάστηκε από antinod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Εγώ ένα έχω να πω....

καράβι που αργεί.......................

πλέον φτάσαμε να μιλάμε για αρχές Φεβρουαρίου!!!

Αν είναι να έρθει το καράβι θα έρθει, απλά εμείς θέλουμε να ξέρουμε όσο πιο νωρίς γίνεται με το ζόρι πότε θα έρθει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...