Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ελάχιστες ώρες έχεις προς το παρόν. Γκρίνια μετά τα 50. Θέλει υπομονή το χιόνι στην Αίγυπτο ρε συ Μισέλ 

6 ώρες την ημέρα μέσος όρος κάθε μέρα επί 6 χρόνια [παλιότερα  ήταν λιγότερες ώρες, αλλά έχω φτάσει και 15 ώρες στην ίδια μέρα. Αυτό είχε γίνει στην Σοφία, ενώ πλέον ο υπολογιστής στο δωμάτιο μου ανοίγει όταν ανοίγω τα μάτια μου και κλείνει όταν τα κλείνω, αλλά προφανώς δεν κάνω μόνο μόντελινγκ χεχε] οπότε do the math. Ok λογικά θα είναι λιγότερο από εσένα που τα κοιτάς από την παλαιολιθική εποχή😂

 

 

10 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Μιχαλη πραγματικα και γω το ευχομαι αυτο εδω και κανα χρονο 🙂 Ειμαστε αρρωστοι και οι δυο να ξερεις 😚

ναι το ξέρω, είσαι και εσύ ένας τρέλας χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας παιδιά και από μένα τα ensembles δεν είναι καλά όσο μάλλον και ο τζιφος δεν πάει πίσω το μόνο χειμερινό τις επόμενες μέρες θα είναι ΛΙΓΟ η θερμοκρασίες που άμα έχει συννεφιά δύσκολα θα ξεπερνούν το 9αρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπραβο Ευρωπαιε!

αλλο τόσο ακομα δυτικα και εισαι κομπλε!!!

 

προλαβαινουμε τον αυλωνα της 25ης Γεναρη;

με τετοια παλινδρομηση των μοντελων ( οχι επειδη ειναι αχρηστα αλλα επειδη ακομα δεν μπορουν να διαβασουν τις αλλαγες ) μαλλον εφικτο ειναι.

αλλωστε και ο τζιφος παροτι δεν μετατοπιστηκε τοσο δυτικα οσο ο Ευρωπαιος, γυριζει και αυτος την συνιστωσα του αυλωνα σε Νοτιοδυτικη.

θα δουμε πολλα ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

144 ωρες εξαλλου με οσα βλεπουμε, ειναι πλεον μοντελικη αιωνιοτητα!

οδηγος και εδω το ‘08 με την καθημερινη βελτιωση τις τελευταιες 4 μερες!

( δε λεμε οτι θα γινει ετσι, μη μας την πεσουν οι μυροφορες )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Μπραβο Ευρωπαιε!

αλλο τόσο ακομα δυτικα και εισαι κομπλε!!!

 

προλαβαινουμε τον αυλωνα της 25ης Γεναρη;

με τετοια παλινδρομηση των μοντελων ( οχι επειδη ειναι αχρηστα αλλα επειδη ακομα δεν μπορουν να διαβασουν τις αλλαγες ) μαλλον εφικτο ειναι.

αλλωστε και ο τζιφος παροτι δεν μετατοπιστηκε τοσο δυτικα οσο ο Ευρωπαιος, γυριζει και αυτος την συνιστωσα του αυλωνα σε Νοτιοδυτικη.

θα δουμε πολλα ακομα

Και τα ανσαμπλ του τζιφουλα οσο μπορουμε να τα εμπιστευτουμε για τις 24-25,πηραν την κατιουσα θερμοκρασιακα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Και τα ανσαμπλ του τζιφουλα οσο μπορουμε να τα εμπιστευτουμε για τις 24-25,πηραν την κατιουσα θερμοκρασιακα..

Καλημερα παιχταρα μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Dusterakos said:

Πάμε για Φλεβάρη παλικάρια μου. Όλο και κάτι θα γίνει.. Δεν με τρελαίνει για Γενάρη η διάταξη.

Ποιάς χρονιάς ?😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε μενει κατι αλλο πλεον....

 

Καλη μου Παναγιτσα,δωσε μας μια βοηθεια να κατεβει ενας πολικος αυλων στη δυσμοιρη γειτονια μας.Ειμαστε με τους φιλους μου,μερικες εκατονταδες χιονοφιλες ταλαιπωτημενες ψυχουλες.Δεν εχουμε πειραξει ανθρωπο,θελουμε μονο το λευκο αγνο πεπλο να σκεπασει τη χωρα απο ακρη σε ακρη.Βοηθα καλη μου Παναγιτσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δε μενει κατι αλλο πλεον....

 

Καλη μου Παναγιτσα,δωσε μας μια βοηθεια να κατεβει ενας πολικος αυλων στη δυσμοιρη γειτονια μας.Ειμαστε με τους φιλους μου,μερικες εκατονταδες χιονοφιλες ταλαιπωτημενες ψυχουλες.Δεν εχουμε πειραξει ανθρωπο,θελουμε μονο το λευκο αγνο πεπλο να σκεπασει τη χωρα απο ακρη σε ακρη.Βοηθα καλη μου Παναγιτσα.

Βουντου δοκιμασες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα ανασαμπλ 0Ζ του  ευρωπαικου για 24/1 στις 2 το μεσημερι υπάρχει μέλος που τρέχει στο +5,2 και μέλος που τρέχει στο -9,3! Το κύριο είναι στο -5.7 και ο μ.ο. στο -4,4 για την περιοχή της Χαλκίδας, αντε βγάλε άκρη. Βεβαια η λογική λέει ότι απλά παμε για μισή μερα κρυο στις 24 χωρίς φαινόμενα.

Προσωπικά δε βλέπω κάτι άλλο μέχρι τέλος Ιανουαρίου και πάμε για τα ρέστα μας το Φεβρουάριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν ερθει και κατσει κογκας Φλεβαρης θα ειναι σιγουρα πιο ισχυρος απο οτι αν κατσει τωρα.. Αρα περιμενουμε.. Αλλιως παμε για 2021, αραγε εχουμε ελ νινιο του χρονου;;  

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακομα πιο δυτικα η βρωμολιμνη στην ιβηρικη στο icon που τρεχει τωρα και το κερακι της ελπιδας για τις 24 δεν εχει σβησει ακομα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ακομα πιο δυτικα η βρωμολιμνη στην ιβηρικη στο icon που τρεχει τωρα και το κερακι της ελπιδας για τις 24 δεν εχει σβησει ακομα...

Να σημειωσω οτι ψαχνουμε για ενα  θαυμα για 24,αλλα γιατι οχι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, fufutos είπε:

Αποκλείεται μέσα στο Φλεβάρη να μην κάτσει κάτι καλό...τώρα το ΠΟΣΌ καλό ιδωμεν...!

 

ποιος το λέει αυτό;; ο χειμώνας σιγά σιγά πάει 

Επεξεργάστηκε από dondinos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, dondinos είπε:

ποιος το λέει αυτό;; ο χειμώνας σιγά σιγά πάει 

Και όμως ο χιονιάς του 2008 ήρθε μέσα Φεβρουαρίου... Όλα είναι ανοιχτά για τον Φεβρουάριο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...