Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη αλλα αν ο χειμωνας ειναι κακος μεχρι τωρα στα προσηνεμα τοτε για εμας εδω πανω τι ειναι? Σημερα κλεινουμε και επισημα  1 μηνα ( 31 ημερες) με το αστρονομικο υψος υετου των 1.6 mm...Και συνεχιζετε να θελετε και αλλες κακοκαιριες...

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Συγνωμη αλλα αν ο χειμωνας ειναι κακος μεχρι τωρα στα προσηνεμα τοτε για εμας εδω πανω τι ειναι? Σημερα κλεινουμε και επισημα  1 μηνα ( 31 ημερες) με το αστρονομικο υψος υετου των 1.6 mm...Και συνεχιζετε να θελετε και αλλες κακοκαιριες...

Ευχομαι πλεον ακομα πιο πολυ το προσηνεμο πεδινο χιονι φιλε μ. Ονειρευομαι λευκο Συνταγμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ευχομαι πλεον ακομα πιο πολυ το προσηνεμο πεδινο χιονι φιλε μ. Ονειρευομαι λευκο Συνταγμα. 

Δηλαδη να ερχονται συνεχεια προσηνεμες κακοκαιριες μεχρι να ασπρισει το Συνταγμα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Δηλαδη να ερχονται συνεχεια προσηνεμες κακοκαιριες μεχρι να ασπρισει το Συνταγμα? 

Γιατί όχι. Αν αυτό θελει ο καιρος. Εκεινος αποφασιζει. Οχι εμεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Γιατί όχι. Αν αυτό θελει ο καιρος. Εκεινος αποφασιζει. Οχι εμεις. 

Ναι αλλα εσυ ζητας να ασπρισει το Συνταγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Ναι αλλα εσυ ζητας να ασπρισει το Συνταγμα

Κι επειδη το ζητησε ο Νικολας θα γινει....

Ηρεμηστε ρε παιδια, μη μπαινετε σε τετοιες ανουσιες συζητησεις! Μονο ο καιρος αποφασιζει, δεν θα μας ρωτησει. Αν μας ρωτουσε θα επιλεγαμε χιονοθυελλες καθημερινα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ναι αλλα εσυ ζητας να ασπρισει το Συνταγμα

Ενταξει. Ευχομαι πολλες βροχες στα μερη σας που εχετε θεμα με τον υετο και να ασπρισει το Συνταγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ενταξει. Ευχομαι πολλες βροχες στα μερη σας που εχετε θεμα με τον υετο και να ασπρισει το Συνταγμα

Τωρα συμφωνησαμε😂😂

Δεν εχω κανενα θεμα με εσας αλλα θελω και εγω βροχες/χιονια...Δυστυχως  δεν μας θελει καθολου φετος ( ουτε περσυ δεν μας ηθελε)...Επισης δυστυχως δεν γινεται να κανει εναν πανελλαδικο χιονια...Τουλαχιστον ας βρεξει

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραια ανσαμπλς...χαχα .Προσωπικα μου αρεσει που σημερα εχουμε μια ηλιολουστη παγωμενη μερα μετα απο πααααρα πολλες μερες με συννεφια, αερα και βροχουλες....στεγνωσαμε λιγακι.

graphe3_1000___23.7735849057_38.3400809717_.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Τωρα συμφωνησαμε😂😂

Δεν εχω κανενα θεμα με εσας αλλα θελω και εγω βροχες/χιονια...Δυστυχως  δεν μας θελει καθολου φετος ( ουτε περσυ δεν μας ηθελε)...Επισης δυστυχως δεν γινεται να κανει εναν πανελλαδικο χιονια...Τουλαχιστον ας βρεξει

Εσυ θες και βροχες παναθεμα σε ....δε λες να συννεφιασει καμια μερα ....😂😂😂

Το κακο ειναι οτι με τις προσηνεμες κακοκαιριες ουτε καν συννεφιαζει ρε να παρει....ας ριξει ενα μετρι μεσα στην αθηνα..απλα να χω συννεφια ταυτοχρονα αν γινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα γύρισα από συλλαλητήριο και είμαι φορτισμένος και φορτωμενος.. Ετοιμαστείτε για ανατροπές από τα σημερινά 12 άρια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εσυ θες και βροχες παναθεμα σε ....δε λες να συννεφιασει καμια μερα ....😂😂😂

Το κακο ειναι οτι με τις προσηνεμες κακοκαιριες ουτε καν συννεφιαζει ρε να παρει....ας ριξει ενα μετρι μεσα στην αθηνα..απλα να χω συννεφια ταυτοχρονα αν γινεται

Εδω παντως εμφανιστηκαν μερικα cirrus...Ειναι μια προοδος

Εχω ξεχασει πραγματικα πως ειναι οι καταιγιδες και πως ειναι να βρεχει κανονικα και οχι με πολυωρες ψιχαλες 

10 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Τώρα γύρισα από συλλαλητήριο και είμαι φορτισμένος και φορτωμενος.. Ετοιμαστείτε για ανατροπές από τα σημερινά 12 άρια. 

Αυτο λες σε καθε 12αρι😢😢

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Εδω παντως εμφανιστηκαν μερικα cirrus...Ειναι μια προοδος

Εχω ξεχασει πραγματικα πως ειναι οι καταιγιδες και πως ειναι να βρεχει κανονικα και οχι με πολυωρες ψιχαλες 

Αυτο λες σε καθε 12αρι😢😢

Ε κάπου θα το πετύχω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, menidi είπε:

Αφιερωμένο σε όλους εμάς! Υπάρχει και εναλλακτικός στίχος "πίστεψες την πρόβλεψη για -12αρια", αλλά φοβήθηκα τη λογοκρισία. Χαχα

ΘΕΟΟΟΣΣΣΣΣ...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

Τώρα γύρισα από συλλαλητήριο και είμαι φορτισμένος και φορτωμενος.. Ετοιμαστείτε για ανατροπές από τα σημερινά 12 άρια. 

Η ανατροπή στα 12αρια 😂

 

ΥΓ όπου Τσορι βάλτε Αζορ 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή εικόνα στα βουνά της Εύβοιας από τις ημέρες των Χριστουγέννων δείχνουν ότι για ένα μήνα σχεδόν ζούμε πραγματικό χειμώνα! Πολύ κρύο θυελλώδεις βοριάδες κατά περιόδους, δύο κακοκαιρίες που άφησαν 150mm στη Χαλκίδα & άπειρα χιλιοστά σε Κάρυστο και παραδιρφυες περιοχές! 

Μέσος όρος μέχρι στιγμής στο σταθμό της Χαλκίδας δίπλα στη θάλασσα κι σε μη αναστροφική περιοχή... 9.2c
Ενώ ο Δεκέμβριος έκλεισε με 12.6c...

 

83147428-88DE-4382-A73E-2A89B622AB56.jpeg

Επεξεργάστηκε από Άγγελος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πως την κατέβασες την εικόνα?

https://www.meteociel.fr/modeles/gfse_3d.php?mode=2 ασε το δεικτη του ποντικιου πανω στο μαυρο πανω δεξια κατω απο το 2020 και σου εχει δυο επιλογες πατα την δευτερη...

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

https://www.meteociel.fr/modeles/gfse_3d.php?mode=2 ασε το δεικτη του ποντικιου πανω στο μαυρο πανω δεξια κατω απο το 2020 και σου εχει δυο επιλογες πατα την δευτερη...

σωστός δεν το είδα, σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, menidi είπε:

Αφιερωμένο σε όλους εμάς! Υπάρχει και εναλλακτικός στίχος "πίστεψες την πρόβλεψη για -12αρια", αλλά φοβήθηκα τη λογοκρισία. Χαχα

Να δώσω μια παραγγελιά..... Φαντάζομαι το τραγούδι όλο ούζο ούζο το βαρέθηκα το ξέρεις ..... Κάντο μια διασκευή ως εξής ....

Όλο ήλιο ήλιο ήλιο τον βαρέθηκα (δις)

Φέρτε ένα χαμηλακι (Ιόνιο) που το ρευτηκα 

Φέρτε μια λιμνούλα που την ρεεευτηκα ..αλα

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...