Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, freeze είπε:

Να δώσω μια παραγγελιά..... Φαντάζομαι το τραγούδι όλο ούζο ούζο το βαρέθηκα το ξέρεις ..... Κάντο μια διασκευή ως εξής ....

Όλο ήλιο ήλιο τον βαρέθηκα (δις)

Φέρτε ένα χαμηλακι (Ιόνιο) που το ρευτηκα 

Φέρτε μια λιμνούλα που την ρεεευτηκα ..αλα

Βλεπεις ( βλεπω λεει το τραγουδι) κατι ονειρααα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, nikolas 2365 said:

Ενταξει. Ευχομαι πολλες βροχες στα μερη σας που εχετε θεμα με τον υετο και να ασπρισει το Συνταγμα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Παίδες μίλησα με γνωστό επιστημών και το επιτελείο του και μου ρουφιανεψε ότι πάμε για ονειρικά 12αρια!!!Πάμε γερα

Ας δουμε εναν cyber κογκα εστω.. 🙂 🙃🧐

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαρτης συνολικα χιλιοστα βροχη απο γερμανικο μοντελο icon μεχρι 29 του μηνα :

xx_model-en-308-0_moddeu_2020012212_171_17_157.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπουλη κυκλοφορια υπολοι χαρτες...πολλες ημιαναδιπλωσεις στο αμεσο καιρικο οριζοντα...ειναι απο εκεινες τις περιπτωσεις που ξεφυτρωνει κακοκαιρια σε ανυποπτο χρονο και σε ανυποπτες ωρες.εχω προαισθημα χωρις καποιο γερο σημα η καποια ταση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kostasmarousi13 είπε:

Παίδες μίλησα με γνωστό επιστημών και το επιτελείο του και μου ρουφιανεψε ότι πάμε για ονειρικά 12αρια!!!Πάμε γερα

Isildur εσυ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταλαβα.ψυχολογια στα πατωματα απ οτι βλεπω.οκ ρε παιδια ειπαμε χαλια χειμωνας αλλα ας πουμε οτι μεχρι τελος γεναρη δεν θα κανει κατι.Θα εχουμε μετα περιπου 15 με 20 μερες περιωριο για κατι που αν κατσει καλα μπορει να βγαλει γερη κακοκαιρια χωρις να λιωσουν τα χιονια στο πι και φι και αλλο ενα μην που ακομη και εκει μπορει να βγαλει χιονοπτωση και χιονοστρωση και ας λιωσουν την αλλη μερα..οποτε δεν τελειωσε ο χειμωνας και κακος κι εγω μπηκα σ αυτο το μαυρο μουντ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καταλαβα.ψυχολογια στα πατωματα απ οτι βλεπω.οκ ρε παιδια ειπαμε χαλια χειμωνας αλλα ας πουμε οτι μεχρι τελος γεναρη δεν θα κανει κατι.Θα εχουμε μετα περιπου 15 με 20 μερες περιωριο για κατι που αν κατσει καλα μπορει να βγαλει γερη κακοκαιρια χωρις να λιωσουν τα χιονια στο πι και φι και αλλο ενα μην που ακομη και εκει μπορει να βγαλει χιονοπτωση και χιονοστρωση και ας λιωσουν την αλλη μερα..οποτε δεν τελειωσε ο χειμωνας και κακος κι εγω μπηκα σ αυτο το μαυρο μουντ.

...και παρεσυρεςς κόσμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδια δε μπορει να ρθει ετσι συμπαγές πανω μας; δε με πειραζει.

Επεξεργάστηκε από teopap7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα βγαλει μια καλη ψυχρη εισβολη αυτο το ραν..κατι με "φαγουριζει" σ αυτες τις αναδιπλωσεις το ξαναλεω.λες να νε ο σβερκος μου?..χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

...και παρεσυρεςς κόσμο

ε κοντα 4 χρονια ειχε να με πιασει.δικαιουμαι κι εγω σαν παιδι μια παυση αισιοδοξιας.😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ε κοντα 4 χρονια ειχε να με πιασει.δικαιουμαι κι εγω σαν παιδι μια παυση αισιοδοξιας.😀

Αυτό δεν είναι παύση..είναι περίοδος ολοκληρη..αντε μαζέψου και πάμε😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Αυτό δεν είναι παύση..είναι περίοδος ολοκληρη..αντε μαζέψου και πάμε😋

δεν υπαρχει σεναριο ακομη μ αυτη την κυκλοφορια.υπαρχει μονο η ελπιδα του ξαφνικου ραν.αυτο το ραν που κατι θα σκαλωσει σε χαμηλοτερες απο τις 200 ωρες και θα βγαλει κατι που δεν εδειχναν πριν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάθε τρέξιμο και διαφορετικό σενάριο! 
Ας κρατήσουμε για αρχή τις βροχές στα ΒΔ από Δευτέρα & τον ήπιο καιρό σε όλη την χώρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα βγαλει και αυτο το ραν ψυχρη εισβολη αλλα θα εβγαζε πολυ καλυτερη και πολυ νωριτερα αν δεν εσκαβε το χαμηλο της ισλανδιας τοσο πολυ νοτια και δεν δημιουργουσε αυτην σφηνα μετεπειτα αναμεσα στον αντικυκλωνα gfs-0-270.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, teopap7 said:

Ρε παιδια δε μπορει να ρθει ετσι συμπαγές πανω μας; δε με πειραζει.

Πραγματικα το -30 να ερθει Ελλαδα πρεπει.. 

Θυμαμαι παλιοτερα ενα σεναριο ειχε δειξει τα μπαινει -30 στην Ουκρανια ή Ρωσια, τρελα πραγματα δηλαδη.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην παρακατω εικονα βλεπουμε 1. καθολου χαμηλα απο καναδα να σπρωχνουν τον αζορικο(εκτος αυτα τα 965 κατα μετωπο που δεν ξερω ισως το χαλασουν) και 2. καλο ριτζ

gfsnh-0-330.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...