Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από μέρες ένα έχω να πω...... αρχίζουν να μου λείπουν αυτές οι καταιγίδες.. 🙄 !! αυτό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ μετά από πολλά πολλά χρόνια ψάχνοντας ακόμα τον δυτικό χιονιά...

image.png.22f3344ce7bd44f1c3c139433e3a91ec.png

εσυ θα ψαχνεις τον δυτικο χιονια των ΗΠΑ..χαχαχα..το χεις ψαξει πως γινεται?...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Μετά από μέρες ένα έχω να πω...... αρχίζουν να μου λείπουν αυτές οι καταιγίδες.. 🙄 !! αυτό..

Εγω που εχω να δω κεραυνο απο 19 Σεπτεμβρη τι να πω? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

εσυ θα ψαχνεις τον δυτικο χιονια των ΗΠΑ..χαχαχα..το χεις ψαξει πως γινεται?...

εκεί δεν έχει τέτοιους χιονιάδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Χρηστος said:

Εγω που εχω να δω κεραυνο απο 19 Σεπτεμβρη τι να πω? 

Χρήστο ρίξε καμία ασφάλεια να γίνει πανικός 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ετσι..τα ειπαμε!Χαλαρωση και προσευχουλα για 5-6 μερουλες.Μετα θετικη ενεργεια,τρελα και κορδελα για να φερουμε τον μεγαλο προσηνεμο ως τις 10 Φλεβαρη!Αυτα...

Το χανουμε το σπουργίτι παιδιά......😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με αυτο το διαγραμμα οι Θεσσαλονικεις ας μην περιμενουμε τιποτα μεχρι το τελος του μηνα...Ως συνηθως τα ensembles θα ακολουθησουν το κυριο στα 2-3 mm και μετα ως συνηθως δεν θα πεσει τιποτα...

ens_image (15).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

το ευρωπαικό ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ

Επειδη δεν το βλεπω , ειναι κακο για καποια ψυχρη εισβολη η γενικα ( υετικα )?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Επειδη δεν το βλεπω , ειναι κακο για καποια ψυχρη εισβολη η γενικα ( υετικα )?

ΓΙΑ 29-30, άθλιο, δεν κατεβάζει τίποτα. Φυσικά τους πεδινούς δεν τους ενδιαφέρει έτσι και αλλιώς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12  στα 850 ??? Ρε τζάμπα έβγαλα 3 Daihatsu ξύλα πέρσι κ έκανα κ σέρβις τη γεννήτρια τον Νοέμβρη....?😪☺️

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνήθως σε χειμώνες εκτρώματα για την ευρώπη και το σύνολο της χώρας(90%) με ανάλογες κυκλοφορίες και πανευρωπαικούς αντικυκλώνες κτλ ...κάνει μια πολύ δυνατή κατεβασιά με πολλά μείον στα ανατολικά της Μεσογείου...από προσήνεμα και ανατολικότερα.....μένει να δούμε πρώτον πότε θα γίνει πλέον μέσα στον Φλεβάρη...και δεύτερον αν σταθούν τυχερά τα προσήνεμα και δουν εισβολή επιπέδου 2008...ή και πολύ καλύτερη.....μακάρι τουλάχιστον σε εναν τρισάθλιο χειμώνα για τη συντριπτική πλειοψηφία της χώρας κάποιοι να δουν μεγάλα πράγματα έστω και για 1-2 μέρες....οι υπόλοιποι κατά 99,9% ας περιμένουμε τον επόμενο χειμώνα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Συνήθως σε χειμώνες εκτρώματα για την ευρώπη και το σύνολο της χώρας(90%) με ανάλογες κυκλοφορίες και πανευρωπαικούς αντικυκλώνες κτλ ...κάνει μια πολύ δυνατή κατεβασιά με πολλά μείον στα ανατολικά της Μεσογείου...από προσήνεμα και ανατολικότερα.....μένει να δούμε πρώτον πότε θα γίνει πλέον μέσα στον Φλεβάρη...και δεύτερον αν σταθούν τυχερά τα προσήνεμα και δουν εισβολή επιπέδου 2008...ή και πολύ καλύτερη.....μακάρι τουλάχιστον σε εναν τρισάθλιο χειμώνα για τη συντριπτική πλειοψηφία της χώρας κάποιοι να δουν μεγάλα πράγματα έστω και για 1-2 μέρες....οι υπόλοιποι κατά 99,9% ας περιμένουμε τον επόμενο χειμώνα....

Σωτήρη στρατόσφαιρα τι λενε οι ανεμοι;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...