Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καμια εμπιστοσυνη ακομα στο gfs αλλον χαρτη θα βλεπουμε το απογευμα.. θετικο παντως οτι επιμενει για κατεβασια κρυου τωρα που ακριβως θα παει δεν ξερει κανεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτο και να δεν ειναι καλος χαρτης!!!αδειαζουν τα παντα μεσα και τρυγυρω απο τον ατλαντικο..βορρα νοτο δυτικα... και η κεντροδυτικη μεσογειο ειναι ετοιμη να δεχτει τον αυλωνα πιστευω..gfs-0-288.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βέβαια για να κατεβάσει αυτό των αυλών ανατολική Ευρώπη μας καίει για ολόκληρο σχεδόν το πρώτο εφταήμερο του Φλεβάρη με + 12 στα 850hpa!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμία εμπιστοσύνη στο τζίφο. Ο ευρωπαίος απο χθες στα σενάρια είναι ίδιος.. Ο τζίφος μετακινεί αυλώνες σε κάθε τρέξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους βλέπω ενδιαφέροντα τρεξίματα μετα από μέρες.. εννοώ που να μου τραβούν εμένα τουλάχιστον τη προσοχή! Αρχές με μέσα Φλεβάρη.. έλααα δώσε να ζωντανέψουμε λίγο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το βλεπω και εχω κατουρηθει πανω μου...καρα μπλοκ τοιχος απροσπελαστο στο σημειο το ιδανικο για αυλωνα γιγα που να το χωραει ολοκληρο...ουφφφφ μου ρχετε να κανω κατι που κανει ο σακη13 οταν βλεπει χροχοχαμηλα.θα βγω στο μπαλκονι ...χαχαχαχαχαgfs-0-318.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,  πολύ ωραία εικόνα καλή προοπτική γενικά για το προσεχές διάστημα. Αν κρατήσει την εικόνα το ευρωπαϊκό και το παγκόσμιο μέχρι και την Τετάρτη φέρτε λουκέτα φαίνεται να έχει καλή δυναμική. Προσήνεμος χιόνια φαίνεται εκ πρώτης όψης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

το βλεπω και εχω κατουρηθει πανω μου...καρα μπλοκ τοιχος απροσπελαστο στο σημειο το ιδανικο για αυλωνα γιγα που να το χωραει ολοκληρο...ουφφφφ μου ρχετε να κανω κατι που κανει ο σακη13 οταν βλεπει χροχοχαμηλα.θα βγω στο μπαλκονι ...χαχαχαχαχαgfs-0-318.png?6

Βαγγέλη μην έχει εμπιστοσύνη στο φαπατζίφο. Το ευρωπαικό και τα ανσάμπλς του είναι αλλού για αλλού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βαγγέλη μην έχει εμπιστοσύνη στο φαπατζίφο. Το ευρωπαικό και τα ανσάμπλς του είναι αλλού για αλλού

αλλου για αλλου ας ειναι.στις 240 ωρες ειναι και θ αλλαξουν και αυτα.σε πρωτη φαση να δειχνουν ψυχρη εισβολη ολα και χερομαι οχι γιατι θα βγει ο τζιφος αλλα γιατι εχω στο πισω μερος του μυαλου μου το μελλον.και το μελλον λεει οτι αν υπαρχει ψυχρη εισβολη τοτε θα πρεπει να υπαρχει μεγαλη διακυμανση στην μπαλατζα ανατολης δυσης απο τωρα γιατι ο αυλωνας ειναι γιαγαντιος.οποτε για να παιξω μπαλλα εγω θα πρεπει να υπαρχει πολυ δυτικισμα σε καποιο μοντελο και πολυ ελλαδα σε καποιο αλλο...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ ΘΑΨΙΜΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΤΟ 6ΑΡΙ. Στο 12άρι πάμε για Τουρκία. Και στο 18αρι προσήνεμος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ ΘΑΨΙΜΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΤΟ 6ΑΡΙ. Στο 12άρι πάμε για Τουρκία. Και στο 18αρι προσήνεμος 

Να συμπληρωσω και στο 00 αντικυκλωνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Να συμπληρωσω και στο 00 αντικυκλωνας 

αχαχχα.. κεντροβόρειος και μετά αντικυκλώνας. αχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

πολυ μακρυα δεν κοιτατε; τι 9 φλεβαρη ρε παιδια ελεος....

καυσωνα φερνει εαν θελει τοσο μακρυα

Τα όνειρα είναι δωρεάν...Αλλά η τάση αρχίζει και φαίνεται φίλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγαπητέ Τζίφο, ή Αλέκο της καρπαζιάς,

Σου γράφω γιατί ως εδώ και μη παρέκει. Ολόκληρη τη χρονιά την πέρασες κοπροσκυλιάζοντας στις Μαρμπέγιες και στις νήσους των Αζορών, με καϊπιρίνιες και κοψίδια τρώγοντας τα λεφτά των εντίμων χιονόφιλων-καιρόφιλων  φορολογούμενων που σε ταϊζουν για να κάνεις μια δουλειά: NA ΡΙΤΖΑΡΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΚΑΝΔΙΝΑΒΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΕΔΩ ΤΟ ΠΟΛΙΚΟ ΨΥΧΟΣ.

Η υπομονή μας εξαντλήθηκε, λοιπόν. Ή κάνεις δουλειά ή θα είμαστε στη δυσάρεστη θέση να σε απολύσουμε και να φέρουμε στη θέση σου το Σιβηρικό. Αφήνω κατά μέρος τις αποζημιώσεις για ψυχική οδύνη που θα εγείρουμε.

Σοβαρέψου και κάνε δουλειά

Επιφυλασσόμενοι παντώς νομίμου δικαιώματός μας.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Hlioupolitis98 said:

πολυ μακρυα δεν κοιτατε; τι 9 φλεβαρη ρε παιδια ελεος....

καυσωνα φερνει εαν θελει τοσο μακρυα

Υψηλές για την εποχή θερμοκρασίες έχουμε και τώρα χειρότερο δεν γίνεται.😅

Φιλικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απορω γιατι καθεστε και κοιτατε απο τωρα αν ειναι καλο ή κακο το τρεξιμο.Μιλαμε για 240 ωρες.Κοιταμε μονο την επιμονη για

α.αναπτυξη αζορ

β.κατεβασια αυλωνα

Αυτο πρεπει να κρατηθει ως τεταρτη πεμπτη ως ταση.Απο κει και μετα θελουμε αυλωνα στην ευρυτερη γειτονια μας,απο Ιταλια ως Τουρκια το πολυ.Απο Σ.Κ ο καθενας τραβαει το δρομο του και κοιταμε αναλογα την περιοχη που μενει καποιος,την ακριβη θεση του αυλωνα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...