Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Μηπως βιαζεσαι λιγακι??

όχι φίλε απλά το βήμα κοιτάω , ακι το βήμα είναι αρνητικό για την περιοχή μου. Βέβαια να ξεκαθαρίσω, ότι επειδή στα Γιάννενα θέλουμε τελέιως άλλα πράγματα, για την Ελλάδα συνολικά θα είναι καλύτερο σαν λογική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

όχι φίλε απλά το βήμα κοιτάω , ακι το βήμα είναι αρνητικό για την περιοχή μου. Βέβαια να ξεκαθαρίσω, ότι επειδή στα Γιάννενα θέλουμε τελέιως άλλα πράγματα, για την Ελλάδα συνολικά θα είναι καλύτερο σαν λογική.

Οκ..μιλας για την περιοχη σου,λογικο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μαλλον το γλιτωνουμε το σεναριο αικον...

ναι ρε φυσικά και δεν θα βγει. Χειρότερο από το αικον δεν υπάρχει και πάλι κατάφερε να δώσει κάτι ψιλά

 

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ο αζορικος 2 εχει πιο μεγαλη βαρυτητα απο τον 1 το οποιο στην εξελιξη θεωρω οτι θα μας βγει σε καλο...

ο αζορικός που είναι σε εμάς δεν μας απασχολεί σχεδόν καθόλου. Μην υπάρξει αποκοπή λίμνης και όλα οκ

 

καλό φαίνεται το ούκμο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ο αζορικος 2 εχει πιο μεγαλη βαρυτητα απο τον 1 το οποιο στην εξελιξη θεωρω οτι θα μας βγει σε καλο...

Βαγγελη οσο πιο δυτικα βγει ο ενα που ειναξ στη μεσογειο τοσο πιο πιθανο να κανουν μαζι με τον αλλο πιο καλο μπλοκ και να ερθουν ολα ιταλια ελλαδα και οχι ισπανια...εγω ετσι το βλεπ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι ρε φυσικά και δεν θα βγει. Χειρότερο από το αικον δεν υπάρχει και πάλι κατάφερε να δώσει κάτι ψιλά

 

ο αζορικός που ε΄ναι σε εμάς δεν μας απασχολεί σχεδόν καθόλου. Μην υπάρξει αποκοπή λίμνης και όλα οκ

 

καλό φαίνεται το ούκμο

κακος..ειναι ο κινδυνος της ανατολης ο αζορικος1..οσο πιο εξασθενημενος και πιο δυτικα τοσο καλυτερα θα σκασει η υποτιθεμενη ψυχρη εισβολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη οσο πιο δυτικα βγει ο ενα που ειναξ στη μεσογειο τοσο πιο πιθανο να κανουν μαζι με τον αλλο πιο καλο μπλοκ και να ερθουν ολα ιταλια ελλαδα και οχι ισπανια...εγω ετσι το βλεπ 

το ιδιο πραγμα ειπαμε..το εγραψα πιο κατω..χαχαχα..πιασε κοκκινο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτη η λιμνουλα στο ουκμο αμα βγει στις αζορες σωθηκαμε..ειναι τελεια για να σκασει ο αυλωνας ιταλια ελλαδα και οχι ισπανια

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το ούκμο είναι παρόμοιο με το χθεσινό ευρωπαικό, ίσως πιο δυτικά. [και μην μου πεις για την λίμνη Βαγγέλη ξέρωχεχε] Μάλιστα στην Αμερική είναι καλύτερο από όλα τα μοντέλα, απλά κατεβάζει δυνατότερο αυλώνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

μιλάμε για ρετάλι ότι κατέβει... το ουκμο φουλάρει καρφί για ελλάδα.. σκέτο Ελλάδα.

ελληνικο φρεντο θα εβγαζε..οχι σκετο ελληνικο...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σαν αποτέλεσμα στην Ελλάδα θα βγει σίγουρα πολύ καλύτερος ο τζίφος, γιατί ο πεπλατυσμένος αυλώνας, που εν τέλη κομματάκι του κατέβηκε, ενώθηκε σε κάτι πολύ πιο όμορφο, και θα βγάλει εικονικό. Να αποφύγουμε το αίκον, και είτε ούκμο είτε τζίφος επιθυμητά σενάρια..

 

σε κάθε περίπτωση όπως είπα για εδώ και μόνο για εδώ [Ήπειρο] δεν είναι καλό να βγαίνει ήδη η Ισπανία εκτός.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οπως και αν καταληξει την δουλεια του την εκανε ο τζιφος στο κυριο..παμε τωρα να επαναφερουμε τα ασνμπλ στην προτερα κατασταση και ειμαστε τζετ..διαλλειματακι μετα ολιγολεπτο και παμε για τον παιο με ολιγο απο τζεμ μεσα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...