Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πωπω..τι ραν θα εβγαινε οχι σονι και ντε αν δεν υπηρχε(ισως και να νε καλο να υπαρχει απλα σαν μια υφεσουλα) αλλα εαν ηταν εστω και λιγο πιο εξασθενημεη..συστημενος θα ερχοταν ο χιονιας ECM1-216.GIF?28-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

πωπω..τι ραν θα εβγαινε οχι σονι και ντε αν δεν υπηρχε(ισως και να νε καλο να υπαρχει απλα σαν μια υφεσουλα) αλλα εαν ηταν εστω και λιγο πιο εξασθενημεη..συστημενος θα ερχοταν ο χιονιας ECM1-216.GIF?28-0

Θα έβγαζε τρομερό σενάριο και για σας και σε β φαση για μας. αυτο κυνηγάμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπότε τα στοιχεία εδώ τα βρήκαμε εξαρχής. 

Ο στόχος είναι λοιπόν ένας:

1 να σηκωθεί ψηλά ο Αζορικός

να εξαφανιστεί αυτή η λίμνη στην Ισπανία και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους για δυτικό χιονιά.

εφόσον είναι εφικτό σχετικά κυνηγάω δυτικό χιονιά, δηλαδή παπλαμούδα ηλεκτρικά. Αλλιώς πάω σε κεντροβόρειο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Οπότε τα στοιχεία εδώ τα βρήκαμε εξαρχής. 

Ο στόχος είναι λοιπόν ένας:

! να σηκωθεί ψηλά ο Αζορικός

να εξαφανιστεί αυτή η λίμνη στην Ισπανία και όλα θα πάρουν τον δρόμο τος.

θα έρθεις Αθήνα Μιχαήλ με βάση το Ευρωπαικό; Η Θεσσαλονίκη;;😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

θα έρθεις Αθήνα Μιχαήλ με βάση το Ευρωπαικό; Η Θεσσαλονίκη;;😎

Λάρισα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

η λίμνη μπορεί και να βολεύει του προσήνεμους στην  πραγματικότητα υπό μια έννοια. Αν δεν υπήρχε στο ευρωπαικό το ραν θα έβγαζε απίστευτο χιονιά για εδώ πέρα, και για Ιταλία.

 

για καμηλούλα το πάει αν αντέξει το κρύο.Πάντως θετικό τρέξιμο, καθώς ο Αζορικός σηκώθηκε ακόμα δυτικότερα από πριν

δεν τους βολευει αν και ειναι ομονος τροπος να παει λιγο πιο ανατολικα ο αυλωνας αλλα εκφυλισμενος που δεν θ αρκει το ψυχος.ετσι οπως στηνεται η ιστορια εαναποκλειστει το σεναριο αικον μια και καλη τοτε μονο τα κεντροβορεια θα εχουν σοβαρες ελπιδες για σοβαρο χιονι..τα υπολοιπα ανατολικονοτια θα εχουν ελπιδες εφ οσον κατσει παρα πολυ καλα ο αυλωνας σ εμας με πολυ ψυχος για να ελπιζουν σε δευτερο χρονο.αν κατσε ψυχρη εισβολη μιχαηλ θα στηθει το σκηνικο του ενοποιημενου αζορικου απο τοσο δυτικα που ειναι πολυ δυσκολο για προσηνεμα.ετσι πιστευω οτι παει να στηθει το σκηνικο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποια λίμνη Πλαστήρα και παραμυθια? Ας κάνει σοβαρό ριτζ ο Αλέκος και θα τα λέγαμε. Αλλά που να πάει ο καρπαζοεισπρακτορας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ECM1-240.GIF?28-0

ECM0-240.GIF?28-0

πόσο  μ αρέσει να έχουν κιτρινοράσινα στην ΙΣΠΑΝΙΑ .. Μακάρι και λίγο η μπότα της Ιταλίας. Θετικό τρέξιμο. ΟΧΙ ΧΙΟΝΙΑΣ ΦΥΣΙΚΑ. ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

δεν τους βολευει αν και ειναι ομονος τροπος να παει λιγο πιο ανατολικα ο αυλωνας αλλα εκφυλισμενος που δεν θ αρκει το ψυχος.ετσι οπως στηνεται η ιστορια εαναποκλειστει το σεναριο αικον μια και καλη τοτε μονο τα κεντροβορεια θα εχουν σοβαρες ελπιδες για σοβαρο χιονι..τα υπολοιπα ανατολικονοτια θα εχουν ελπιδες εφ οσον κατσει παρα πολυ καλα ο αυλωνας σ εμας με πολυ ψυχος για να ελπιζουν σε δευτερο χρονο.αν κατσε ψυχρη εισβολη μιχαηλ θα στηθει το σκηνικο του ενοποιημενου αζορικου απο τοσο δυτικα που ειναι πολυ δυσκολο για προσηνεμα.ετσι πιστευω οτι παει να στηθει το σκηνικο 

ναι έτσι είναι. σε κάθε περίπτωση εγώ κηνυγάω αυτό που είπαμε. Είναι κρίμα για μια χαζολίμνη να έχουμε αποτέλεσμα σαν το ευρωπαικό ή σαν το 00αρι του, και να χαθεί κάτι τόσο μεγάλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι έτσι είναι. σε κάθε περίπτωση εγώ κηνυγάω αυτό που είπαμε. Είναι κρίμα για μια χαζολίμνη να έχουμε αποτέλεσμα σαν το ευρωπαικό ή σαν το 00αρι του, και να χαθεί κάτι τόσο μεγάλο

Μισελ οπως ειπα και χθες....ΦΟΒΟΥ ΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ ΣΤΗΝ ΙΒΗΡΙΚΗ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι έτσι είναι. σε κάθε περίπτωση εγώ κηνυγάω αυτό που είπαμε. Είναι κρίμα για μια χαζολίμνη να έχουμε αποτέλεσμα σαν το ευρωπαικό ή σαν το 00αρι του, και να χαθεί κάτι τόσο μεγάλο

στον μεσο ορο ουτε που θα αποτυπωθει η λιμνη μιχαηλ.μη δινει σημασια.ακομη ειμαστε συγκεντρωμενοι στο βασικο παραγοντα που ακομη δεν κλειδωσε.τον αζορικο 2 και τα ματια μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] said:

ναι έτσι είναι. σε κάθε περίπτωση εγώ κηνυγάω αυτό που είπαμε. Είναι κρίμα για μια χαζολίμνη να έχουμε αποτέλεσμα σαν το ευρωπαικό ή σαν το 00αρι του, και να χαθεί κάτι τόσο μεγάλο

τίποτα μεγάλο δεν είχες οπότε τίποτα μεγάλο δεν "εχασες". στη φαντασία σου υπάρχει το μεγάλο Μισέλ όχι στις 48 ώρες. Σόρρυ κιολας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

gens-0-1-264.png

gens-21-1-216.png

Τίποτα δεν έχει κλειδώσει.. και εγ΄ψ χθες κακώς το εγκατέλειψα

Καλώς επραξες χθες αλλά να μη σε στεναχωρουμε 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτη η καλοκαιρια που θα ακολουθησει, μονο υπεροχες μνημες παλιακων Φλεβαρηδων θυμιζει....τουλαχιστον στους ανω των 40. Ευχομεθα....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τζεμ έχει ωραία ανσάμπλς σαν φιλοσοφία. Αλλά έχει και μερικά που δεν κατεβάζει καν αυλώνα.. Για να δούμε το ευρωπαικό.. 

 

gens-3-1-240.png

gens-11-1-276.pnggens-18-1-264.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

τίποτα μεγάλο δεν είχες οπότε τίποτα μεγάλο δεν "εχασες". στη φαντασία σου υπάρχει το μεγάλο Μισέλ όχι στις 48 ώρες. Σόρρυ κιολας

αν εγώ τα έχω στην φαντασία μου τότε ο Γιώργος με το επιτελείο τι έχει ακριβώς??/

 

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

στον μεσο ορο ουτε που θα αποτυπωθει η λιμνη μιχαηλ.μη δινει σημασια.ακομη ειμαστε συγκεντρωμενοι στο βασικο παραγοντα που ακομη δεν κλειδωσε.τον αζορικο 2 και τα ματια μας

δεν το ξέρεις αυτό, αν και σε σχέση με το πρωί ήταν λίγο καλύτερο και στην λίμνη δεν μπορείς να το ξέρεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

αν εγώ τα έχω στην φαντασία μου τότε ο Γιώργος με το επιτελείο τι έχει ακριβώς??/

 

δεν το ξέρεις αυτό, αν και σε σχέση με το πρωί ήταν λίγο καλύτερο και στην λίμνη δεν μπορείς να το ξέρεις

Μπορεί το ίδιο. Με τη διαφορά.οτι ο Γιώργος δεν λέει ότι έχασε κάτι κατά φαντασίαν μεγάλο όπως κάνεις εσύ συστηματικά 😎

 

Να το πω αλλιως: το.μεγαλο χάνεται στις 2 ή 3 μέρες και ενώ το.δειχνουν οι χάρτες. Όχι όταν το φανταζόμαστε 10.μέρες πριν

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Μπορεί το ίδιο. Με τη διαφορά.οτι ο Γιώργος δεν λέει ότι έχασε κάτι κατά φαντασίαν μεγάλο όπως κάνεις εσύ συστηματικά 😎

ΑΚΡΙΒΩΣ. 2 μέρες ΄τωρα ακούμε για θαψίματα στις 220 ώρες και Ισπανούς και Πορτογάλους και ότι τα προσήνεμα δεν θα χουν τίποτα. ΣΤΙΣ 220 ΩΡΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Μπορεί το ίδιο. Με τη διαφορά.οτι ο Γιώργος δεν λέει ότι έχασε κάτι κατά φαντασίαν μεγάλο όπως κάνεις εσύ συστηματικά 😎

μα δεν είπα ότι έχασα, είπα ότι θα χάσω, αν γίνει αυτό. Δεδομένου ότι πολλά στοιχεία είναι καλά. Η πραγματική μεγάλη ευκαιρία που χάθηκε ήταν πέρσι και ήταν στις 72 ώρες. Ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει μεγάλο ή όχι και αν έχασα ή όχι. Όπως η Ωκεανίδα ήταν χαμένη ευκαιρία για προσήνεμα. Τουλάχιστον εγώ έτσι ορίζω το τι σημαίνει χαμένο. Σημαίνει ότι υπάρχουν όλα τα στοιχεία εκεί, και ένα χλωμαίνει και δεν βγαίνει το αποτέλεσμα καθόλου κοντά σε αυτό που θα μπορούσε να βγει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

ΑΚΡΙΒΩΣ. 2 μέρες ΄τωρα ακούμε για θαψίματα στις 220 ώρες και Ισπανούς και Πορτογάλους και ότι τα προσήνεμα δεν θα χουν τίποτα. ΣΤΙΣ 220 ΩΡΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

ένα άτομο το οποίο έλεγε ότι δεν θα έχουν τίποτα τα προσήνεμα μέχρι πριν μία ώρα είσαι εσύ όμως, εγώ παίζει να μην το είπα ούτε μια φορά🤣 Απλά είχα πει ότι τα κεντροβόρεια έχουν τις περισσότερες πιθανότητες για φέτος και τίποτε άλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

μα δεν είπα ότι έχασα, είπα ότι θα χάσω, αν γίνει αυτό. Δεδομένου ότι πολλά στοιχεία είναι καλά. Η πραγματική μεγάλη ευκαιρία που χάθηκε ήταν πέρσι και ήταν στις 72 ώρες. Ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει μεγάλο ή όχι και αν έχασα ή όχι. Όπως η Ωκεανίδα ήταν χαμένη ευκαιρία για προσήνεμα. Τουλάχιστον εγώ έτσι ορίζω το τι σημαίνει χαμένο. Σημαίνει ότι υπάρχουν όλα τα στοιχεία εκεί, και ένα χλωμαίνει και δεν βγαίνει το αποτέλεσμα καθόλου κοντά σε αυτό που θα μπορούσε να βγει.

ρε συ μπορεί με τη λογική αυτή να έχεις "χασει"ισαμε 150 ιστορικούς Ιωαννίνων. Στην ουσία.τοσα χρόνια ζήτημα.να.εχασες 1.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ένα άτομο το οποίο έλεγε ότι δεν θα έχουν τίποτα τα προσήνεμα μέχρι πριν μία ώρα είσαι εσύ όμως, εγώ παίζει να μην το είπα ούτε μια φορά🤣 Απλά είχα πει ότι τα κεντροβόρεια έχουν τις περισσότερες πιθανότητες για φέτος και τίποτε άλλο

Μιχαήλ μας έχεις αποκλείσει εδώ και δύο μέρες.. Εγώ χθες είπα για τα ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ ότι ειναι φαβορί. Το μόνο που φαίνεται είναι να μην υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ για πουθενά. Στα όνειρα μας βέβαια υπάρχουν πολλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιχαλακη κατλαβαινεις φανταζομαι οτι τρολαρω μερες τωρα με τα επιτελεια κτλ..και οτι ειμαι απολυτα προσγειωμενος και πραγματιστης οταν δεν ασχολουμαι με το επιτελειο μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...