Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

σαν αποτέλεσμα στην Ελλάδα θα βγει σίγουρα πολύ καλύτερος ο τζίφος, γιατί ο πεπλατυσμένος αυλώνας, που εν τέλη κομματάκι του κατέβηκε, ενώθηκε σε κάτι πολύ πιο όμορφο, και θα βγάλει εικονικό. Να αποφύγουμε το αίκον, και είτε ούκμο είτε τζίφος επιθυμητά σενάρια..

το ουκμο θα εβγαζε προσήνεμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

μακάρι να ειχε και τις υπόλοιπες ώρες. καρφί Ελλάδα ήταν

Κατ αρχην θα εφτιαχνε οριζοντιες ισοβαρεις σαν το τζιφο στκ 6 αρι αλλα πιο αντολικα θα ταν εγω λεω ιταλια θα σκαγε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τυλίξτε μου το 12αρι του τζίφου όπως είναι!! μακάρι να έβγαινε επακριβώς έτσι το σενάριο! Αλλά είναι τόσο μακριά.. Τουλάχιστον ελπίζω για εκ νέου δυτίκισμα αύριο-μεθαύριο

 

χιονοκαταιγίδα... μια φορά κάντο ρε.. μια μόνο όσο είμαι Γιάννενα!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Δυτική Μακεδονία ωραίο θάψιμο. Αν βγει φεύγω στη πόλη που σπούδαζα. Φλωρινάρα

Κανενα θαψιμο σε δυτοκη μακεδονια ..θαψιμο ηπειρου με παπλαμουδαρα ,!δε βγαινει υετος στη δυτικη μακεδονια με χαμηλκ απο πανω μας ....σε δευτερο χρονο μπορει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκ νέου δυτύκισμα και να φτάσει παλι Ισπανία να έχουμε υποτροπικό. Μακάρι να πάει πιο ανατολικά να θαφτεί όλη η Ελλάδα. Κεντροβόρεια και μετα εμείς. Απ το να χιονιστούν οι Ισπανοί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

όχι για να χιονιστεί ένα σημείο της Χώρας και οι Ισπανοί, θα χάσουν ιστορικό οι κεντροβόρειοι και χιονάκι εμείς. Εκ νέου ανατολικά να μπουν στο παιχνίδι τα κεντροβόρεια. Χίλιες φορές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

όχι για να χιονιστεί ένα σημείο της Χώρας και οι Ισπανοί, θα χάσουν ιστορικό οι κεντροβόρειοι και χιονάκι εμείς. Εκ νέου ανατολικά να μπουν στο παιχνίδι τα κεντροβόρεια. Χίλιες φορές

Δεν υπαρχει χιονι στην Ελλαδα αν χιονιζονται οι ισπανοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Εκ νέου δυτύκισμα και να φτάσει παλι Ισπανία να έχουμε υποτροπικό. Μακάρι να πάει πιο ανατολικά να θαφτεί όλη η Ελλάδα. Κεντροβόρεια και μετα εμείς. Απ το να χιονιστούν οι Ισπανοί

δεν θέλω να θαφτούν οι ισπανοί. να αποκλείσω περιοχές ανατολικά μου θέλω μια φορά σε αυτόν τον άδικο κόσμο.. ϊσως η τελευταία ευκαιρία του φετινού σιχάματος για να βελτιώσει την εικόνα για την Ήπειρο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...