Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλη χρονια σε ολους με υγεια. 

Στα μοντελικα - τα πραγματα δε βαινουν καλα καθως επιμενει ο τζιφος σε αρκετα δυτικο σεναριο και αποδυναμωμενο αυλωνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, phanis1313 είπε:

Γιατί δυστυχώς? 

Ως χιονόφιλος Φάνη, μου αρέσει να βλέπω το χιόνι να στρώνεται. Στα Γιάννενα με το 12αρι στρωνόταν πολύ χιόνι [εκεί με νοιάζει πρωτίστως γιατί θέλω να είμαι εκεί από τις 5 του μήνα] Το 18αρι έκανε μεγάλες αλλαγές που δυσκολεύουν αυτό το αποτέλεσμα ειδικά αν συνεχιστεί αύριο. Το πρώτο που μπορώ να κάνω είναι να μείνω Λάρισα 2 μέρες παραπάνω, αλλά αν βγει ο ευρωπαίος, και να ήθελα να φιλοξενηθώ από κάποιον στην Αθήνα δεν μπορώ και λόγω εξόδων και λόγω υποχρεώσεων [8/1 αρχίζει το πανεπιστήμιο].

 

Σε κάλυψα?😀

καλή χρονιά και σε εσένα!

Τελικά το χαμηλό έμεινε στην ίδια θέση.. και κατέβηκαν ρετάλια ακόμα και για τα βόρεια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη και λευκη χρονια  με υγεια σε ολους....Ευχομαι και ολικους παγετους σε ολους😉

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το θέμα είναι ότι το κρύο που υποστήριζε το χαμηλό εξαφανίστηκε, με αποτέλεσμα την εξαφάνιση του υετού. Μάλιστα παρά την πτώση στα 850, με αυτό θα είχαμε ίδιες θερμοκρασίες με πριν στην επιφάνεια χοντρικά. Αλλά τι να το κάνεις αν δεν έχεις φαινόμενα.? ϊσως τελικά καλύτερα που είδα το 18αρι. Να ξέρω να μην αναμένω τρελά πράγματα αν δεν κλειδώσουν οι βασικές μεταβλητές.

 

καλύτερα να έβγαινε το αικον δηλαδή😂

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο ψυχρό και πιο νότια το χαμηλο. Ένα βήμα προς τα άλλα το έκανε ο τζίφος. Είπαμε άλλωστε. Πλησιάζουμε στην χρυσή τομή..! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...