Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ αυξημενα τα σεναρια για αττικη 6 -7 του μηνα για βροχη μερικα σεναρια τρεχουν στα 850 hpa κατω απο -5  πολυ χιονι αν γινει κατι τετοιο..

ens_image.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Προφανως οχι φιλε μου αλλα πρεπει να κοιταμε καθε μοντελο γιατι υπαρχουν μεταβλητες που δεν εχουν δει αλλα. Μακαρι να εχεις δικιο για να τουμπιασει προς ευρωπαιο με βολευει εμενα χαχα

Μην στεναχωριεσαι ωρε

Ενα τρεξιμο ειναι

Να δουμε και τα ανσαμπλς του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Athinaios said:

πολυ αυξημενα τα σεναρια για αττικη 6 -7 του μηνα για βροχη μερικα σεναρια τρεχουν στα 850 hpa κατω απο -5  πολυ χιονι αν γινει κατι τετοιο..

ens_image.png

3 ή 4 κάτω από το -5. το πολύ ένα 20% είναι αυτό παιδιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

3 ή 4 κάτω από το -5. το πολύ ένα 20% είναι αυτό παιδιά 

Αν δεν κανω λαθος

Βαση ανσαμπλς.Το κυριο τρεχει σχεδον μονο του?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανσαμπλς για Μαγνησία 

graphe3_0000___22.7358490566_39.14979757

Και πιο ψυχρα και παραμένουν υετοφορα. Μόνο θετικά πρέπει να τα βλέπουμε εμείς εδώ τουλάχιστον στα κεντρικά σε σχέση με τα προηγουμενα ραν.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Έτσι όπως καταλήγει το χαμηλο στον μέσο όρο, κάνει ενα καλό πέρασμα κι από βόρεια. Τώρα αν προτιμάς 50 - 100 μμ σε χιονόνερο με τα προηγουμενα ραν, πάω πάσο.. 

Εγω τα βρισκω τραγικα γενικως , ειναι πραγματικα στον κοσμο τους... Απο το Σαββατο σε αρκετα τρεξιματα μου δινουν χιονια ακομα και στο nowcast...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταρχην στα ενσεμπλ τα μελοι η δεν εχουν καθολου αυλωνα και παει ουτε αυτος δν ξερει ..η που βγαζουν χαμηλο ιονιο χωρις αυλωνα ..3 η 4 σεναρια εχουν αποκοπη και στασιμο χαμηλο π ηταν υπερβολη εξ αρχης 3 μερες νερα και χιονια και αλλα 3 προσηνεμο...σε ενα τρεξιμο που πανω απο τους μισους εδω μεσα λετε οτι δν εχει καμια αξια και απλα το χαζευεται απορω γιατι οταν στραβωνει το εμπιστευεσται..σε καθε περιπτωση αυριο τα σπουδαια το πιο επικινδυνο για εμας ειναι η μη υπαρξει αυλωνα παντως...

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

όλα τα λεφτά το σενάριο 1 του 18αρη τζίφου που από Αυλώνα κατεβάζει τελικά μια πορδουλα 

Αυτό είπα και εγώ. σαν σπερματοζωάριο είναι. κρίμα που τα σπερματοζωάρια αυλώνες δεν μπορούν να μεγαλώσουν όπως οι άνθρωποι με την γνωστή διαδικασία.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Φιλε συγνωμη δε το ειδα αυτο πριν που εγραψες ...συγνωμη αν φανηκε αποτομο οπως το γραψα αλλα σου ορκιζομαι δε το γραψα αποτομα ουτε στα νευρα ...τεσπα συγνωμη και παλι,,,...και καλη χρονια

Αποτέλεσμα εικόνας για disappointed face gif"

Δε γινεται δουλεια ετσι.Μιση σακουλα 🍿 εψησα...Δε φτανει που μας πουλαει ο αμερικανος,μας πουλας κι εσυ😇

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Αποτέλεσμα εικόνας για disappointed face gif"

Δε γινεται δουλεια ετσι.Μιση σακουλα 🍿 εψησα...Δε φτανει που μας πουλαει ο αμερικανος,μας πουλας κι εσυ😇

 

Χαχαχαχαχαχ....πρωτοχρονια βρε,...απο εμενα περιμενεις ταινια;;; βαλε νετφλιξ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ναβτζεμ δυτικότερα κουφάλες !!

navgem-0-132.png?01-00

 

 

καληνύχτα παίδες από εμένα. Αγκαλίτσα πάλι με τάμπλετ, και αυτή την φορά πολύ δύσκολος ύπνος που θα περιλαμβάνει αυλώνες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω για 5 μερες πριν μια χαρα τα βλεπω..οσοι ζησανε το 2001 ξερουν οτι πεμπτη δινανε βροχες..και παρασκευη το παιχνιδι γυρισε.και δινανε για κυριακη χιονι ετσι ειναι οι κεντροβορειοι χιοναδες

Screenshot_2020-01-01-01-24-22-594_com.sec.android.app.sbrowser.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μέσος όρος του τζιφου πλέον μας δείχνει τον δρόμο.. 

Πλέον στα αυριανά τρεξιματα (και σύμφωνα πάντα με τις μετατοπισεις που έχουν υπάρξει μέχρι τώρα στα μοντελα) θα πρέπει να περιμένουμε δυτικιση του παιου και ανατολικευση του τζιφου... Ανέκαθεν τα έβρισκαν κάπου στη μέση. Γιατί να μην γίνει και τώρα;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Λοιπον ακουστε πως εχει το πραμα.

Περυσι τετοια εποχη, τετοιες μερες ακριβως , ολα σχεδον τα μοντελα ειχαν κορδονιασει σε προσηνεμο επος. Λιγο ο παιος διαφωνουσε. Και στο τελος δυτικισαν και πηγαμε κουβα εμεις και πηρατε εσεις το κεντροβορειο θαψιμο.

Φετος θα το παρουμε εμεις με τις πλατες του παιου κιολας. Μας το χρωσταει απο περυσι.

Καλη χΙονια.

ΥΓ, Στο τελος βλεπω να καταληγει στην χιονομανα Λεμεσο....

Ξερεις ποσοι εδω μεσα θς υποκλιθουμε στον σκουπιδαιο ε;;; χαχα. Μετανοιες. 

Καλη χρονια φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ναβτζεμ δυτικότερα κουφάλες !!

navgem-0-132.png?01-00

 

 

καληνύχτα παίδες από εμένα. Αγκαλίτσα πάλι με τάμπλετ, και αυτή την φορά πολύ δύσκολος ύπνος που θα περιλαμβάνει αυλώνες....

Μιχαηλ αφού τό ξέρεις στο τέλος το 1000 κέντρο του χαμηλού ίσα που θα ακουμπάει τό δυτικό πόδι της Πελοποννήσου, κι αφού θα στροβιλίζεται θα βγεί βόρεια της Κρήτης κι έπειτα θα οπισθοδρομισει στη νότια Πελοπόννησο όπου και θα παραμείνει στροβιλιζομενο έως ότου νά σβήσει οριστικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...