Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Το θέμα είναι ότι το κρύο που υποστήριζε το χαμηλό εξαφανίστηκε, με αποτέλεσμα την εξαφάνιση του υετού. Μάλιστα παρά την πτώση στα 850, με αυτό θα είχαμε ίδιες θερμοκρασίες με πριν στην επιφάνεια χοντρικά. Αλλά τι να το κάνεις αν δεν έχεις φαινόμενα.? ϊσως τελικά καλύτερα που είδα το 18αρι. Να ξέρω να μην αναμένω τρελά πράγματα αν δεν κλειδώσουν οι βασικές μεταβλητές.

Δεν κατεβάζει και τον αυλώνα μόνο χαμηλό κάνει το οποίο το πιέζει νότια..ουσιαστικά η ανατολίκευση είναι ελάχιστη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει περισσότερο κρύο για εδώ αλλά με Α άνεμο, οπότε το ξεχνάμε αν βγει έτσι. Ούτε καν τα χιλιοστά δεν θα πέσουν. Με Α ζήτημα είναι αν ρίξει το 10% από αυτά που λέει. Αν έβγαινε έτσι ακριβώς φυσικά, που θα αλλάξει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν είναι να βγει το ευρωπαικό ας βγει και η δυτική συνέχεια του

ECM1-216.GIF?31-0

 

θέλει δουλειά πάρα πολύ ακόμη, αλλά τουλάχιστον με χαμηλό στα βόρεια θα βάλει η ήπειρος ότι πρέπει. Γενικότερα τα μοντέλα σήμερα το βράδυ έφτιαξαν για την μακρινή ομολογουμένως συνέχεια αλλά θα το κοιτάω προσεχτικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως κραταει το κρυο για μερες οποτε ότι ριξει θα το παγωσει μετα.. .για δυτικη θεσσαλια μου φαινεται καλο… μειωσε υετο αλλα κραταει χαμηλες Τ

Επεξεργάστηκε από poseidonas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, poseidonas είπε:

παντως κραταει το κρυο για μερες οποτε ότι ριξει θα το παγωσει μετα.. .για δυτικη θεσσαλια μου φαινεται καλο… μειωσε υετο αλλα κραταει χαμηλες Τ

η δυτική Θεσσαλία δεν παίρνει χαμπάρι. ο ανατολικός δεν κάνει κανένα πρόβλημα στις θερμοκρασίες ούτε στον υετό.. Οπότε και έτσι είστε καλά, ειδικά η Καρδίτσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Έχει περισσότερο κρύο για εδώ αλλά με Α άνεμο, οπότε το ξεχνάμε αν βγει έτσι. Ούτε καν τα χιλιοστά δεν θα πέσουν. Με Α ζήτημα είναι αν ρίξει το 10% από αυτά που λέει. Αν έβγαινε έτσι ακριβώς φυσικά, που θα αλλάξει..

Νομιζω οτι αυτή η κακοκαιρια δεν είναι για εμάς...με νεροχιονα  μας βλεπω να την βγάζουμε παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

που μενεις κ γκρινιαζεις συβεχεια για το ψυχος.

Στα παραθαλασσια της χαλκιδικης  φιλε μ αλλα γκρινιαζω γτ τα προηγουμενα χρονια το -8 ηταν συνηθεια για εδω φετος ομως δεν μου αρεσει καθολου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Νομιζω οτι αυτή η κακοκαιρια δεν είναι για εμάς...με νεροχιονα  μας βλεπω να την βγάζουμε παλι

Ναι κατά 80% τίποτα δεν θα είναι. Και αν βγάλει Α-ΒΑ θα έχει σπαστό καιρό και υψηλή Τ..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη χρονια παιδια ....να ειστε ευτυχισμενοι στη ζωη σας ολοι ειτε βπρειοι ειτε νοτιοι ειτε ανατολικοι ειτε δυτικοι...ααα και με χιονια πολλα για ολους εννοειται αν και αυτο δεν ειναι το βασικο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Καλή χρονιά χρόνια πολλά σε όλους. Θα δω χιόνι εγώ τελικά η όχι 🤣

Ανετα φιλε μου. Καλη χρονια. (Ψησταρια ετοιμη?)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Ανετα φιλε μου. Καλη χρονια. (Ψησταρια ετοιμη?)

Έτοιμη αδερφέ. Και τσίπουρο παραγωγής μου. Σας περιμένω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Τσιπουρο η γραπα?

Απολα έχω. Ελάτε και θα περάσουμε τέλεια γύρω από τη φωτιά κάτω από το υπόστεγο και να χωνί χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...