Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισχυρή βροχή ξεκινησε πριν λίγο και εδω στην πόλη της Ρόδου (αλλά και σε πολλά άλλα γειτονικά νησιά). Άπό τις 17 Γενάρη είχαμε να δούμε βροχή. Νανουριστικος ο ήχος της κ με αυτόν καληνυχτώ 😀

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6.5c η ελάχιστη στον κήπο μου... ενώ ξημέρωσε σήμερα μια ανοιξιάτικη μέρα! 
Υγρασια το πρωί στο 100%, ενώ τοπικά είχαμε πολύ πυκνές ομίχλες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναφορές Μαρτίου έπρεπε να λέγεται το θέμα.....κι ενώ εμείς προσπαθούμε να αποκρυπτογραφήσουμε τα μοντέλα για 6-10 Φλεβάρη η άνοιξη είναι εδώ και μπήκε πολύ δυναμικά....18,6 βαθμοί πριν λίγο η έως τώρα μέγιστη εδώ στο Μακροχώρι στον κάμπο της Ημαθίας.......η λέξη αθλιότητα είναι πλέον λίγη..ενώ από ότι φαίνεται θα υπάρξουν κει χειρότερα θερμοκρασιακά μέχρι τουλάχιστον τις 6 του μήνα....ενώ ακόμα και η ελάχιστη δεν έπεσε κάτω από τους 3 βαθμούς σήμερα....λίγες μέρες ακόμα τέτοιες τιμές και τα δέντρα θα αρχίσουν να ξυπνάνε και να ανθίζουν....βέβαια να μου πείτε με το ζόρι να κοιμήθηκαν λίγο ως τώρα και αυτό λόγο αναστροφών ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 βαθμοί στο κέντρο (αυτοκίνητο) ... πάμε για 18-19 από εβδομάδα... όντως εικόνα Μαρτίου και τα μοντέλα δεν αφήνουν πολλές ελπίδες για αλλαγή πριν από τις 8-10/2...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 βαθμοι με ηλιοφανια και απο το παραλιακο μετωπο στα ν.π...

Πραγματικα ανοιξιατικη η αισθηση.

Ισως να αλλαξει αυτο αλλα οδευουμε προς το τελος.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3-16 η Τ σήμερα εδώ στην Πολίχνη. Πραγματική άνοιξη και από ότι φαίνεται αύριο θα ανέβει κι άλλο η Τ. Κατάντια σκέτη! Όσο σκέφτομαι τι έκανε τέτοιες μέρες το 2006 και το 2012!!! Τώρα στους 14 η Τ και ηλιοφάνεια!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, CATHA είπε:

17 βαθμοί στο κέντρο (αυτοκίνητο) ... πάμε για 18-19 από εβδομάδα... όντως εικόνα Μαρτίου και τα μοντέλα δεν αφήνουν πολλές ελπίδες για αλλαγή πριν από τις 8-10/2...

Απριλίου και Οκτωβρίου εννοείς!!! Τι Μαρτίου;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sotos*snow είπε:

Αναφορές Μαρτίου έπρεπε να λέγεται το θέμα.....κι ενώ εμείς προσπαθούμε να αποκρυπτογραφήσουμε τα μοντέλα για 6-10 Φλεβάρη η άνοιξη είναι εδώ και μπήκε πολύ δυναμικά....18,6 βαθμοί πριν λίγο η έως τώρα μέγιστη εδώ στο Μακροχώρι στον κάμπο της Ημαθίας.......η λέξη αθλιότητα είναι πλέον λίγη..ενώ από ότι φαίνεται θα υπάρξουν κει χειρότερα θερμοκρασιακά μέχρι τουλάχιστον τις 6 του μήνα....ενώ ακόμα και η ελάχιστη δεν έπεσε κάτω από τους 3 βαθμούς σήμερα....λίγες μέρες ακόμα τέτοιες τιμές και τα δέντρα θα αρχίσουν να ξυπνάνε και να ανθίζουν....βέβαια να μου πείτε με το ζόρι να κοιμήθηκαν λίγο ως τώρα και αυτό λόγο αναστροφών ...

Έτσι ακριβώς ούτε καν αναφορές Μαρτίου! Αναφορές Απριλίου έπρεπε να λέγονται! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Χρηστος είπε:

6 - 16.2 στον Ευοσμο!!! Αν ειναι δυνατον , μεγιστη 16.2 τελη Ιανουαριου!!! Στους 15 τωρα

3 - 16 η Τ στην Πολίχνη σήμερα. Αυτό το έκτρωμα πρέπει να τελειώσει σύντομα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα ....είχαμε που είχαμε την ξεραιλα ηρθε και η  άνοιξη να μας χτυπησει την πόρτα ..   στους 15 με 16+ η θερμοκρασίες σε όλο τον νομό Θεσσαλονίκης με ήλιο όλη μέρα και ελάχιστες πάνω από το 0 .... Και μη χειρότερα.... Ενδεικτικά max temp

Κέντρο 16,1

Λαγκαδάς 15,7

Ασπροβάλτα 16,8

Εύοσμος και νοεσις 16,2

Δικός μου 16,5 

Μου κάνει εντύπωση που ο σταθμός της καλαμαριας είχε 14,7 !!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με ανοιξιατικες Τ σημερα σε μεγαλο μερος της χωρας αναμενουμε τον Φλεβαρη μπας και φανει γενναιοδορος....ιδιαιτερη προσοχη μιας και οι ιωσεις σε εξαρση ταλαιπωρουν σημαντικο κομματι του πληθυσμου....αλλα και το χθεσινο περασμα στην Αττικη μαλλον αρχες ανοιξης θυμιζουν και οχι τελος Ιανουαριου....14 βαθμοι τωρα στο κεντρο....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, freeze είπε:

Καλησπερα ....είχαμε που είχαμε την ξεραιλα ηρθε και η  άνοιξη να μας χτυπησει την πόρτα ..   στους 15 με 16+ η θερμοκρασίες σε όλο τον νομό Θεσσαλονίκης με ήλιο όλη μέρα και ελάχιστες πάνω από το 0 .... Και μη χειρότερα.... Ενδεικτικά max temp

Κέντρο 16,1

Λαγκαδάς 15,7

Ασπροβάλτα 16,8

Εύοσμος και νοεσις 16,2

Δικός μου 16,5 

Μου κάνει εντύπωση που ο σταθμός της καλαμαριας είχε 14,7 !!!

 

Στις 4/1 οταν ο Ευοσμος ειχε χτυπησει 16.3 ,  η Καλαμαρια ειχε χτυπησει 13.9 !!!

6 - 16.2 στον Ευοσμο σημερα....11.4 τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το όρος Όχη(νομίζω έτσι λέγεται😅) στην νότια Εύβοια σήμερα το απόγευμα.

 

20200128_172804.jpg

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Στις 4/1 οταν ο Ευοσμος ειχε χτυπησει 16.3 ,  η Καλαμαρια ειχε χτυπησει 13.9 !!!

6 - 16.2 στον Ευοσμο σημερα....11.4 τωρα

3 - 16 η Πολίχνη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφια ειχαμε σημερα στα Γιαννενα με 0,4 χιλιοστα

Η θερμοκρασια στον σταθμο του Ε.Α.Α απο 1,6 εως 10,5 και στους 6,3 τωρα

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...