Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω Νικαια γυρω στους 7 οC και οχι τιποτα ιδιαιτερο απο συννεφα. Ερχεται φορτωμα απο βορεια και το καλο πως στεγνωνουν οι δρομοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

πολυ σπαστικη αυτη η αναμονη πεταξα κατι παγακια στο οικοπεδο διπλα μπας και παρει μπρος..

Σε όλη αυτή την μαυρίλα ο Αθηναίος πάντα φτιάχνει την διάθεση!

πέσαμε κάτω από 6 βαθμούς. ανάσταση....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Athinaios said:

πολυ σπαστικη αυτη η αναμονη πεταξα κατι παγακια στο οικοπεδο διπλα μπας και παρει μπρος..

Χαχαχαχα οταν ημουν μικρος το εκανα και γω.. Και τωρα το κανει η μικρη μου αδερφη εχει πολυ πλακα.. Και κανει και κατι χορους.. Κατι γελια που ριχνω θα στειλω βιντεο καμια μερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Η πιο ψυχρή θεσσαλική πρωτεύουσα ο Βόλος χαχα, 3.7°C τώρα.

 

Λογικα θα το γυρισει καποια στιγμη μεσα στη νυχτα εκει με 2 βαθμους κοντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αν μεχρι τις 12 Χαλκιδα παμε στους 4 τοτε μεχρι το πρωι μπορουμε να παμε 2. Με τον ρυθμο που εχει 

θα εχει βα μετα και θα ανεβουν οι θερμοκρασιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

πολυ σπαστικη αυτη η αναμονη πεταξα κατι παγακια στο οικοπεδο διπλα μπας και παρει μπρος..

Στο ξαναειπα... Μονο την ΕΥΔΑΠ βοηθας ετσι...

Στους 5.4 ο Ευοσμος με πολυ αργη πτωση με αισθηση 1.8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

πολυ σπαστικη αυτη η αναμονη πεταξα κατι παγακια στο οικοπεδο διπλα μπας και παρει μπρος..

Εγω απο το πρωι εχω πεταξει ενα καταψυκτη...και να που γυρισε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Volos είπε:

Λογικα θα το γυρισει καποια στιγμη μεσα στη νυχτα εκει με 2 βαθμους κοντα

Πιστεύω γύρω στις 12-2 θα το γυρίσει...

Βέβαια επειδή μιλάμε για τον Βόλο μπορεί να μην γίνει και τίποτα τελικά και να συνεχίσει βροχή με 1-2 βαθμούς όπως έγινε και στην Ζηνοβία.😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

θα εχει βα μετα και θα ανεβουν οι θερμοκρασιες

Τωρα ποσο εχουμε;; να δουμε αν γυρισουν οι ανεμοι. Γιατι το συστημα ερχεται απο ΒΔ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Χαχαχαχα οταν ημουν μικρος το εκανα και γω.. Και τωρα το κανει η μικρη μου αδερφη εχει πολυ πλακα.. Και κανει και κατι χορους.. Κατι γελια που ριχνω θα στειλω βιντεο καμια μερα.

Και εγώ.. στο δημοτικό στις βρύσες του προαυλίου, αντί να έπινα νερό, απλά τις άνοιγα, έβαζα το δάκτυλο από πάνω για να έχει νερό υπό πίεση ώστε να βγει εκτός από τον μεγάλο νεροχύτη, να πάει στο έδαφος για να το βρέξει, ώστε να εξατμιστεί και να φτιαχτούν σύννεφα..  και όταν ξεκινούσε να βρέχει νόμιζα πως βοήθησα χαχα Άστα. Πραγματική αρρώστια από μικρός...

Αλλά ο μπαμπάς μου τότε μου λέει τότε το πολύ απλό και με πέταξε εκτός του ονείρου από τότε. Ε αν μια ολόκληρη θάλασσα δεν αρκεί για να συννεφιάσει εκείνη την ημέρα, προφανώς δεν θα αρκεί το νερό από την βρύση :Ρ 

σόρρυ για το  οφφ

 

΄Άντε να ξεκινήσει ανατολικός μπας και έρθει κρύο από τον Βόλο χαχα... 5.4oC

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν θα το γυρισει ευκολα στα πιο χαμηλα υψομετρα..εχουμε δρομο ακομα λογικα προς το ξημερωμα...σιγουρα θα ενισχυθουν και αλλο οι βορειοανατολικοι Ανεμοι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 6.2 η θερμοκρασία εδώ και 74% υγρασία (Χωράφα Περιστέρι 100μ.)....  7.0  βαθμοί χαμηλά Περιστέρι στα 55μ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...