Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, BrainA said:

Θα σπάσει το όριο των 300m? Aυτο ειναι το ερωτημα προς το παρόν.....

Ας χιονίσει πρώτα στα γύρω βουνά και τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε... χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να χιονισει στα 300m πρεπει πρωτα να χιονισει στα 500m, η μπροστινη μερις της Πεντελης ειναι αχιονη σε αυτο το υψομετρο.

Επεξεργάστηκε από dionisis00
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snowzz said:

Παιδισ η υποστήριξη είναι σάπια, σορρυ κιόλα! 😄

Ε δεν έδειχναν οι χάρτες και καμία καλύτερη υποστήριξη.....Ασε που οι ραδιοβολήσεις μπορεί να δείξουν και υψηλότερες απο τις αναμενόμενες Τ, ποιος ξέρει ακόμα...... Απολογισμό στο τέλος, ψυχραιμα και ρεαλιστικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, dionisis00 said:

Για να χιονισει στα 300m πρεπει πρωτα να χιονισει στα 500m, η Πεντελη ειναι αχιονη σε αυτο το υψομετρο.

Οντως ο λόφος Κουφός στα 508 μέτρα είναι ξεκάθαρα ορατός από εδώ και φαντάζομαι ότι παλεύει με εναλλαγές και ίσως παροδικές χιονοπτώσεις προς το παρόν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ε δεν έδειχναν οι χάρτες και καμία καλύτερη υποστήριξη.....Ασε που οι ραδιοβολήσεις μπορεί να δείξουν και υψηλότερες απο τις αναμενόμενες Τ, ποιος ξέρει ακόμα...... Απολογισμό στο τέλος, ψυχραιμα και ρεαλιστικά.

Ε ναι συμφωνω, δεν νομίζω ότι περιμέναμε και κάτι τελείως διαφορετικό. Ρεαλιστικά, είμαστε στα αναμενόμενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μουφα κακοκαιρια στον βολο,το μόνο που κατάφερε ηταν να πετάξει μερικές υγρες νιφαδες στην βροχή λόγο του δυνατούς αέρα κατά τη 1 το βράδυ που είχε 3 βαθμους, το πηλιο στρωμένο από τα 500 περιπου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, snowzz said:

Ε ναι συμφωνω, δεν νομίζω ότι περιμέναμε και κάτι τελείως διαφορετικό. Ρεαλιστικά, είμαστε στα αναμενόμενα

Οχι φίλε δεν ισχύει ... όντως οι πιό ψύχραιμοι στο φόρουμ περιμέναμε κάτι λίγο καλύτερο... ας μην βάλω τα προσβλητικά σχόλια που έχω πάρει όταν έγραφα απλά την άποψή μου... κάποια στιγμή πρέπει να είμαστε όλοι ειλικρινείς με τους εαυτούς μας... 2.5 σταθερά με 46μμ...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, CATHA said:

Οχι φίλε δεν ισχύει ... όντως οι πιό ψύχραιμοι στο φόρουμ δεν περιμέναμε κάτι καλύτερο... ας μην βάλω τα προσβλητικά σχόλια που έχω πάρει όταν έγραφα απλά την άποψή μου... κάποια στιγμή πρέπει να είμαστε όλοι ειλικρινείς με τους εαυτούς μας... 2.5 σταθερά με 46μμ...

CATHA θα γυρισει φιλε, υπομονη! : ) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλεποντας τους σταθμους - οτιδηποτε μεταξυ 220 > 260 ειμαστε στους 2,9. Η οποια ειναι κ η χαμηλοτερη τους 24ωρου (+/- μισο βαθμο)

παμε γερα λεμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...