Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, EVIA 1987!! είπε:

Κι αν σου κατσει;!

Καληνυχτα παιδες!

archives-2002-1-5-0-0.png

αυτό είναι ένα κοντινό σενάριο. Πόσο ειχε βάλει η Χαλκίδα τότε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και εγώ κάνω προσευχή γιατί σε αντίθεση με την Ωκεανίδα, αυτό μπορεί να βγάλει άπειρο υετό.. Η Ωκεανίδα δεν άξιζε να πάει εκεί που πήγε

και στα ενσέμπλς μετριάζεται η αποκοπή της μπλέ μύξας, άρα καλό για μελλοντικές αποκοπές. Βέβαια όπως είχα υποθέσει, φαίνεται ότι θα ανέβει λίγο παραπάνω ο Αζορικός βάση αμερικής.. Σε κάθε περίπτωση μιας και ξεκίνησε από Ισπναία αυτό το πράγμα, δεν δέχομαι εδώ να μην έχουμε αρχικά καν νιφάδες και έπειτα πέτσα..

 

χαχαχα τελικά πάει για χειρότερο, δεν θα κατεβάσει τίποτα όπως το πάει

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

αυτό είναι ένα κοντινό σενάριο. Πόσο ειχε βάλει η Χαλκίδα τότε?

Μην τα ρωτάς!!! Το περισσότερο χιόνι της τελευταίας 20 ετίας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Μην τα ρωτάς!!! Το περισσότερο χιόνι της τελευταίας 20 ετίας..

😎😎 μοιαζει πολύ σαν σενάριο με αυτό που μπορεί να έχουμε ρε μαμώτο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

😎😎 μοιαζει πολύ σαν σενάριο με αυτό που μπορεί να έχουμε ρε μαμώτο.. 

Αυλωνα 1+μετρο,ημουν 21 χρονων τοτε!το θυμαμαι σαν χθες!Χαλκιδα που μιλουσα με κατι φιλους 50-70ποντους μου ειχαν πει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή παρακολουθώ τα ανσάμπλς.. Το διάγραμμα θα έχει εκπλήξεις

 

ΥΓ. ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ 6 ΥΠΟΣΕΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λίγο πιο κετραρισμένος σε εμάς ο μέσος όρος, όχι και το καλύτερο, αλλά ούτε το χειρότερο για κεντροβόρεια, λογικά μειώθηκα τα δυτικά σενάρια. Ας βάλω το αγαπημένο σενάριο από πριν

anim_czk4.gifanim_ejq1.gifanim_vtz0.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

Το 2002 σημαδεψε την καιρικη ζωη μου

Το 2002 ήρθε ο λυτρωτικός χιονιάς της Αθήνας.. ο πρώτος ιστορικός 10 χρονια μετά!! Η πρώτη μου καιροαναμνηση! Να παίζω με τουβλάκια στο πάτωμα, να κοιτώ απ' το παράθυρο κι έτσι πολύ ατμοσφαιρικά να χιονίζει!!!!😍 Ένα μαγικό ταξίδι ξεκινούσε τοτε.. τι αναμνήσεις και αυτές..

αυτός που περιμενουμε θα ναι ακόμη μεγαλύτερος αφου θα ναι ο πρώτος 12χρονια μετά...... 13..14...15... εχει ο θεος!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

😎😎 μοιαζει πολύ σαν σενάριο με αυτό που μπορεί να έχουμε ρε μαμώτο.. 

Δεν το εβαλα τυχαια. Ιδιες πιεσεις εντωμεταξυ ο αζορας.....Το περισοτερο χιονι που εχει δει η Χαλκιδα μετα απο το 91! Εχω ζησει με ολες τις μνημες τον επισης 3ημερο χιονια του 83 δεκα χρονων τοτε. Το 2002 ομως ηταν ανεπαναληπτο, ξεθαβαμε τα αυτοκινητα που το χιονι ειχε φτασει τους καθρεπτες.... 

*Μια εβδομαδα εμεινε.....ΚΡΑΤΑΑΑΑ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Δεν το εβαλα τυχαια. Ιδιες πιεσεις εντωμεταξυ ο αζορας.....Το περισοτερο χιονι που εχει δει η Χαλκιδα μετα απο το 91! Εχω ζησει με ολες τις μνημες τον επισης 3ημερο χιονια του 83 δεκα χρονων τοτε. Το 2002 ομως ηταν ανεπαναληπτο, ξεθαβαμε τα αυτοκινητα που το χιονι ειχε φτασει τους καθρεπτες.... 

*Μια εβδομαδα εμεινε.....ΚΡΑΤΑΑΑΑ!!!

Το 91 ηταν αξεπέραστο! !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΑΙΔΕΣ..  ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...  ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΨΥΧΡΟ.. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΠΩΣ ΣΤΟ 12ΑΡΙ

gfs-chalkda-gr-385n-235e (1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οσο ακυρο ειναι(καλως θερμοκρασιακα) το κυριο του παιου αλλα τοσο ακυρο ειναι (πολυ καλως γενικος) και το κυριο του τζιφου.οι μεσοι οροι των δυο μοντελων σα να ρχιζουν σιγα σιγα να ξετυλιγουν το κουβαρι...πολυ νωρις αλλα οταν η ταση της τραμπαλας αρχιζει να φαινεται οτι ειμαστε εμεις και δυτικοτερα και παιζει δυνατα ειτε βαση παιου ειτε τζιφου ειτε τζεμ(ολα ανσμπλ μεσοι οροι) η αποκοπη τοτε οι ελπιδες οχι μονο δεν μειωθηκαν σημερα αλλα στο κλεισμο της μερας αυξηθηκαν κι ολας παρα το ασχημο σημερινο ξεκινημα...σημαντικες οι δυο επομενες μερες για τον αζορικο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, south coast είπε:

Έχασες πέρσι με καλυτερα στις 100 ωρες

 

36 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=18&date=2020-01-30&model=gfs&member=ENS&bw=1

ΠΩΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΣΑΜΠΛΣ

Σοκ και δεος για ευβοιαααααααααααααααααααα😮

Ρε νικολα στειλε μου αν μπορεις το λινκ με τα νεα ενσμεμπλς που βλεπεις στο wettezentrale.de

Διοτι εγω βλεπω τα παλια 

 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...