Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αναλογως που μενεις φιλε.Και φυσικα δεν μπαινει ταφοπλακα για καποιες περιοχες

Δε μιλαω για μένα αναγκαστικα γενικως για βορεια προαστια λεω ας πουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Steliosnow είπε:

Δε μιλαω για μένα αναγκαστικα γενικως για βορεια προαστια λεω ας πουμε

Οχι βεβαια.Με το 18αρι βλεπουν χιονακι τα β.π

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι πιθανότητες δεν ειναι με το μερος μας. Αλλα οι κρισιμες οι ωρες ειναι οι 100. Ποσες φορες δε μας τα χαλασαν σε αυτο το χρονοοριο; Η κατασταση ρευστη: αλληλεπιδραση επεκτασης Αζορ με Ατλαντα. Ας γεμιζει σιγα σιγα η αποθηκη της Δυτικης Τουρκιας και να παρει το Αιγαιο μας σειρα. Μεθοδικα και ραν με ραν για τις επομενες 24 με 48 ωρες. Hopecasting βεβαια αλλα αυτος ο αυλωνας αξιζει, ειναι κοντα χρονικα και η αποσταση του δεν ειναι πολυ μακρινη. Γιατί οχι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περα απο την πλακιτσα..Το 18αρι ειναι σαφως βελτιωμενο..Υετικα τουλαχιστον για τα κοντινα..Βελτιωσε τον υετο την πεμπτη που θα εχουμε και τις καλυτερες δυνατες θερμοκρασιες...Το οριο για μενα εφοσον υπαρξει υετος ειναι τα 250-300 μετρα..Τα δυτικα απο Ασπροπυργο και περα θα το δουν και πιο χαμηλα...Προσκαιρα ισως και σε τελειως πεδινα τμηματα...

Για το σκ...Πολυ δυσκολα...Θα μιλαμε για θαυμα εαν και εφοσον...Παντως οπως το βλεπω το τερας που κατεβαινει,μου ξυπνα μνημες του ενδοξου Αττικου παρελθοντος..Πολυ κριμα...Αντε ρε παιδες καλο βραδυ και ευχομαι σε οσο το δυνατον περισσοτερες βελτιωσεις!!

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι βεβαια.Με το 18αρι βλεπουν χιονακι τα β.π

Μακαρι φιλε και κατο τελευταιο με βαση το 18αρι αν εβγαινε αυτουσιο υπαρχουν εστω λιγες πιθανοτητες για νιφαδες στο κεντρο; ( σορρυ που ρωταω τοσο πολλα αλλα δεν εχω ακομα τοσες γνωσεις και βλεπω οτι εσυ ξερεις πραγματα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Σακης Αρν εβαλε 200μ τις χιονοπτωσεις σε ΑττικοΕυβοια την Πεμπτη, πολυ χαμηλα κεντροβορεια την Τεταρτη βραδυ και εβαλε χιονοφαινομενα σε Αττικοευβοια το Σαββατο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Μακαρι φιλε και κατο τελευταιο με βαση το 18αρι αν εβγαινε αυτουσιο υπαρχουν εστω λιγες πιθανοτητες για νιφαδες στο κεντρο; ( σορρυ που ρωταω τοσο πολλα αλλα δεν εχω ακομα τοσες γνωσεις και βλεπω οτι εσυ ξερεις πραγματα)

Ισως παροδικα καποιες λιωμενες νιφαδες..δυσκολο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιο δυτικά την αποκομμένη λίμνη ο γάλλος στο 18αρι τώρα στις 39-45 ώρες !! Χαμηλό 990 στην Εύβοια στις 39 ώρες κσι μετά 985 στις 42 ώρες στη Σαμοθράκη πολλές ώρες φαινόμενα κατά τόπους στην βόρεια χώρα αλλά με -3 στα 850

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 minutes ago, BrainA said:

Θα το φερουμε το ιστορικο. Αργοτερα.

Ε ΠΟΣΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ... ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΧΟΛΗ ΠΑΩ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ.. ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ.. ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΥΤΙΔΕΣ.. ΜΕ ΤΟ Π ΘΑ ΕΙΜΑΙ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 minutes ago, sakis13 said:

Ελα Γιωργαρα..Θα κανουμε ερανο,θα μαζεψουμε φραγκα και θα το φερουμε τσακ μπαμ με πτηση τσαρτερ...Σ ενα ραν κατεφθασε..

Αν γινοταν να δωσω λεφτα για ιστορικο θα εδινα και 200 ευρω πιστεψε με 🙂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ποιο δυτικά την αποκομμένη λίμνη ο γάλλος στο 18αρι τώρα στις 39-45 ώρες !! Χαμηλό 990 στην Εύβοια στις 39 ώρες κσι μετά 985 στις 42 ώρες στη Σαμοθράκη πολλές ώρες φαινόμενα κατά τόπους στην βόρεια χώρα αλλά με -3 στα 850

Εντωμεταξυ στο 12αρι του ειναι ενα βημα πριν μπει η μυτη του αυλωνα στο αιγαιο.Βγαζει χιονοφαινομενα κανονικοτατα σε αττικη,ευβοια ανα.θεσσαλια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχοντας μια τρομερα δυσκολη μερα και πολυ στεναχωρη δεν ασχοληθηκα και πολυ και ισως και καλα να εκανα.οτι διαβαζα δεξια αριστερα και κοιτουσα αποσμασματικα μπας και ξεχαστω αλλα δεν μου κανε κεφι ουτε να σχολιασω και πολυ πολυ.κυριως κοιτουσα ομως ενα μοντελο..αυτο που με συμφερει και σταθερα δινει κατι εστω και στα τελειωματα αφηνοντας ελπιδα για βελτιωση στο ναοκαστ για να γινει κατι λιγο καλυτερο.αυτο ειναι το γαλλικο που αποδυναμωνει σταθερα τον αυλωνα και στο 18αρι το πηγε ακομη παραπερα.μπορει να μην εχει θερμοκρασις και να μας δινει στο τελος καποιο χιονακι αλλα τουλαχιστον εχει μια καλη χιονοκαιρια η δυτικη μακεδονια και αφηνει και περιθωρια περισσοτερο απ ολα τα μοντελα για την πολυποθητη δευτερη φαση των προσηνεμων με την ελπιδα να εχει την δευτερη μεγαλη του επιτυχια μετα την αριαδνη σας καληνχυτω και ευχομαι τα καλυτερα για καθε περιοχη.και το λεω μεσα απο την καρδια μου και συνηθως πιανει οποτε το κανω αυτο μπορει και να τα γραφω αυτα ισως γιατι ειμαι πραγματικα σκ@@α..αλλα ειδικα στα προσηνεμα και στη δυτικη μακεδονια ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να κατσουν τα καλυτερα σεναρια και μακαρι να κανετε  χιονανθρωπους και να αφιερωσετε εναν και σε μενα να γλυκαθω λιγο😀.τα λεμε παιδια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εντωμεταξυ στο 12αρι του ειναι ενα βημα πριν μπει η μυτη του αυλωνα στο αιγαιο.Βγαζει χιονοφαινομενα κανονικοτατα σε αττικη,ευβοια ανα.θεσσαλια!!!

Ποιό μοντέλο είναι αυτό;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, zaraskos είπε:

Παρακαλώ μία εκτίμηση για Θράκη οι εμπειρότεροι.

Καποια παροδικα χιονια τεταρτη και προσκαιρα πεμπτη.Αν ο αυλωνας πλησιασει το σαββατο τελικα,η θρακη παει για σοβαροτερα χιονια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με την ευχη της μαυρογατας,θα εχουμε κι αλλες δυτικισεις αυριο.

Υγ.Σε καταλαβαινω Βαγγο,αλλα μη χαλιιμαστε παραπανω απο.οτι πρεπει για τον καιρο.Αν δε χιονισει φετος,θα χιονισει του χρονου και σας χιονισε καλα περυσι.Μη χαλιεσαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Με την ευχη της μαυρογατας,θα εχουμε κι αλλες δυτικισεις αυριο.

Υγ.Σε καταλαβαινω Βαγγο,αλλα μη χαλιιμαστε παραπανω απο.οτι πρεπει για τον καιρο.Αν δε χιονισει φετος,θα χιονισει του χρονου και σας χιονισε καλα περυσι.Μη χαλιεσαι!

μακαρι τζορτζι μου να ηταν για τον καιρο..θα τα πουμε φιλε μου.θα το εχετε στο τελος το χιονι να μου το θυμηθεις κι εγω θα χερομαι το ιδιο ισως και περισσοτερο απ οσο εσεις.δυστηχως οι ανθρωποι ειμαστε τσι πλασμενοι που οταν ειμαστε χαλια μας βγαινουν οι ευαισθησιες τουλαχιστον σε μενα.οποτε αυτο το χιονι τοθελω το ευχομαι και το παρακαλω να ερθει και να δεις που αν το θελησουν και οι αλλοι βορειοι τοσο πολυ θα σας ερθει στο τελος.τελος παντων το κλεινω γιατι εχετε και τα ραν και ειμαι εκτος τοπικ ειμαι και αντμιν και ειμαι και σα χλαπατσα τωρα....και να μην σχολιαζω να ξερεις οτι θα τα βλεπω τα ραν και μπορει να μιλαμε και στο μεσεντζερ..τουλαχιστον στελνε οταν θα χερεσαι απο αυριο θα σε διαβαζω και θα χερομαι κι εγω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, zaraskos είπε:

Κατά πόσο αυτά τα ensebles χιονιού θεωρούνται αξιόπιστα..; Αλεξ/πολη.. 

 

Aπλά δεν είναι, το έχω τσεκάρει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Dusterakos said:

Ε ΠΟΣΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ... ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΧΟΛΗ ΠΑΩ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ.. ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ.. ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΥΤΙΔΕΣ.. ΜΕ ΤΟ Π ΘΑ ΕΙΜΑΙ

 

Το αργότερο σε μια 10ετια. Νέο παιδί είσαι θα το χαρείς περισσότερο μόλις 35νταρησεις😂

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, g_ar είπε:

-8/-10 στην Κύπρο από τον ευρωπαίο. Αν επαληθευτεί κάτι τέτοιο θα μιλάμε για το πιο σοβαρό κύμα ψύχους στο νησί εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Για πότε;;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...