Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ΧΙΟΝΟΜΑΝΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑ.😍

με αυτό το ραν Τρίκαλα Καρδίτσα βάζουν 20-30 πόντους σε λίγες ώρες

 

δεν βγαίνει η αρκούδα, αλλά με αυτό νομίζω ευχαριστημένοι είναι και οι Αθηναίοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στρωνει απο τον Πυργο το λευκο ως την Ακροπολη και την Πειραικη!!!!Παρανοιαααααα

Γιωργο ποσες πιθανοτντες δινεις με βαση την εμπειρια σου να γινει αυτο;;;..και μπορει να δυτικισει ελαχιστα ακομα;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχει παρει κανεις screenshot τον αυλωνα που εδειχνε πριν 2 ημερες να πεφτει ολος πανω μας και το τι δειχνει αυτη την στιγμη ; ειναι αρκετα αστειο ομολογω χαχα. Τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου! Ευχομαι τρελες χιοναρες στους πιο βορειους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Tα πραγματα αρχισαν να βελτιωνονται θεαματικα για τους περισσοτερους απο χθες.Ενα πολυ ενδιαφερων στοιχειο ασχετου αν θα συμβει σε αυτο το βαθμο ειναι οτι στην Αττικη βαση ran την Τεταρτη θα ξυπνησουμε εαρινα και το μεσημερι θα πρεπει να φοραμε μπουφαν σκουφους κασκολ και γαντια.Χιονια θα πεφτουν στην Αττικη απο Τεταρτη.Το που θα χιονισει απο τοτε θα το δουμε στα προσεχη ραν.

image.png.e809f5abb375b0878225c855c5649471.png

image.png.4bef99392edd1af43197a2a3c7d0791e.png

image.png.f5c802e964339d94c27e2b5d13e78c6e.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

με αυτό το ραν Τρίκαλα Καρδίτσα βάζουν 20-30 πόντους σε λίγες ώρες

 

δεν βγαίνει η αρκούδα, αλλά με αυτό νομίζω ευχαριστημένοι είναι και οι Αθηναίοι

20-30 ειναι "πασπαλα" για κει 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Γιωργο ποσες πιθανοτντες δινεις με βαση την εμπειρια σου να γινει αυτο;;;..και μπορει να δυτικισει ελαχιστα ακομα;;

Αντωνη συγκρινε το 00.με.το 06!Γραφουν λαθος τα παιδια οτι εξασθενησε ο αυλωνας.Ο αυλωνας ισχυροποιηθηκε.αλλλα πηγε πιο δυτικα.Με περαιτερω δυτικισμα και ισχυροποιηση του αυλωνα παμε για την πιο "πανελλαδικη" κακοκαιρια των τελευταιων χρονων.Και ΝΑΙ το πιστευω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οπως λεγαμε προχθες για προσηνεμα οτι δεν υπαρχει πεδινο χιονι ετσι και για θεσσαλια αυτη τη στιγμη πχ δν υπαρχει πουθενα πεδινο αλλα μακαρι να χιονιστουν ημιορεινα ορεινα 

Σοβαρά τώρα; Με τέτοια χαμηλά γεωδυναμικά και Χ εκεί που πρέπει και την κίνηση που πρέπει; Σοβαρά τώρα; Εκτός κι αν τρολάρεις αφού με - 4 και ΒΔ χιονίζει μέχρι τα καβούρια του Παγασητικού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στρωνει απο τον Πυργο το λευκο ως την Ακροπολη και την Πειραικη!!!!Παρανοιαααααα 

Αυτός είναι ο τίτλος, έτσι.....βαγγέληηηηηηηηηηηηηη…..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αντωνη συγκρινε το 00.με.το 06!Γραφουν λαθος τα παιδια οτι εξασθενησε ο αυλωνας.Ο αυλωνας ισχυροποιηθηκε.αλλλα πηγε πιο δυτικα.Με περαιτερω δυτικισμα και ισχυροποιηση του αυλωνα παμε για την πιο "πανελλαδικη" κακοκαιρια των τελευταιων χρονων.Και ΝΑΙ το πιστευω!!!

Αααα καταλαβα εγω νομιζα εξασθενισε...και οφειλεται στο σχημα αυλωνα αν θα δυτικισει η στον ατλαντικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδια οι χαρτες δινουν χιονι καθαρο για γεματο 12ωρο, προς τι η απογοητευση.

Οχι μονο δινει χιονι Αττικη αλλα ξαφνικα εδωσε χιονι σχεδον σε ολα τα ηπειρωτικα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Σοβαρά τώρα; Με τέτοια χαμηλά γεωδυναμικά και Χ εκεί που πρέπει και την κίνηση που πρέπει; Σοβαρά τώρα; Εκτός κι αν τρολάρεις αφού με - 4 και ΒΔ χιονίζει μέχρι τα καβούρια του Παγασητικού

Δεν μιλαω για το ραν αυτουσιο τι θα κανουμε τωρα τα λαθοι που καναμε μικρη αυτη τη στιγμη δεν προκυπτει απο το συνολο των μοντελων πεδινο χιονι δεν λεω μεμονομενα γι αυτο το ραν...αν και σε αυτο το ραν με 990 χαμηλο υετο δν ειδε ποτε η θεσσαλια αξιολογο ασχετα τι βγαζει ο τζιφος στο χαρτι

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξερω αν εχετε δει οι Αττικαριοι οτι τα ειπεδα παγοποιησης εχουν πεσει στα 400μετρα για 12 ωρες με 30μμ υετου!!!Μιλαμε για χιονοστρωσεις ως τα 100μετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

20-30 ειναι "πασπαλα" για κει 😂

μακάρι χεχε. Πάντως εγώ τα @ρχι@@ μου θα πάρω πάλι αφού και να ήθελα να μείνω Λάρισα έχω επιτήρηση σε εξεταστική για τους φοιτητές! Και το λίγο που θα πέσει στα Γιάννενα θα το χάσω🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Δεν μιλαω για το ραν αυτουσιο τι θα κανουμε τωρα τα λαθοι που καναμε μικρη αυτη τη στιγμη δεν προκυπτει απο το συνολο των μοντελων πεδινο χιονι δεν λεω μεμονομενα γι αυτο το ραν

Αν αναφέρεσαι στα υπόλοιπα μοντέλα απλά να σημειωθεί ότι η ανάλυση τους είναι πιο χοντροκομμενη και είναι ακόμα νωρίς να εντοπισουν την τόσο λεπτή διάταξη που εμφανίζει ο τζίφος.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν βγει αυτο το τρεξιμο τοτε ο Τασος ηταν σωστος οταν ελεγε πως η Θεσσαλονικη τον Ιανουαριο/Φεβρουαριο πρεπει να εχει πιο πολλα mm χιονουετου απο βροχη ( γενικα) 😂😂😂

( χωρις παρεξηγηση και ειρωνια)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατα μερο ορο δινει -6 με -8 αττικη την ωρα των εντονων φαινομενων ενω και οι ανεμοι φαινονται καλοι.Με αυτα τα στοιχεια ισως χιονιζε και χαμηλοτερα των 100μετρων στις εξαρσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οπως λεγαμε προχθες για προσηνεμα οτι δεν υπαρχει πεδινο χιονι ετσι και για θεσσαλια αυτη τη στιγμη πχ δν υπαρχει πουθενα πεδινο αλλα μακαρι να χιονιστουν ημιορεινα ορεινα 

Αν θεωρητικά βγει το 6αρι ως έχει ΔΕ χάνεται το χιόνι σε όλο τον καμπο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Barney-sal είπε:

Να ρωτησω μονο.για κεντροβορεια συμφωνεί και ο Ευρωπαίος με τον τζιφο; Άλλωστε ειναι κοντινές ωρες..

Όχι... Ωστόσο κάποιος πρέπει να δείξει το δρόμο.

Επεξεργάστηκε από LarissaSnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...