Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με αυτα που συμβαινουν δεν με νοιαζει καν αν ερθει προς την χωρα μας το κρυο ισα ισα ψαχνω την ζεστη πλεον στους χαρτες.. ο ευρωπαιος παει για την ωρα προς ιταλια το κρυο..

ECM0-120.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ ωραίο τρέξιμο!!! 

 

έπος!!!

ECM1-192.GIF?18-0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πολύ ωραίο τρέξιμο!!! 

δεν νομίζω δεν είχε ψύχος.....η ότι φέρνει το φέρνει μετά τις 26 που δεν φαίνεται κάτι τέτοιο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

δεν νομίζω δεν είχε ψύχος.....η ότι φέρνει το φέρνει μετά τις 26 που δεν φαίνεται κάτι τέτοιο....

 

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

δεν νομίζω δεν είχε ψύχος.....η ότι φέρνει το φέρνει μετά τις 26 που δεν φαίνεται κάτι τέτοιο....

 

 

και στους 2 η απάντηση, μου αρέσει πολύ η χαμηλάρα και ας είναι βροχή+ ότι αν πάρει την μέση λύση των τρεξιμάτων χρειαζόμασταν ένα δυτικό τρέξιμο του ευρωπαίου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδώ δείτε χιλιοστά χαχαχα

mcenergy_europa_rrr_500_168_202003181200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_180_202003181200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_192_202003181200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_204_202003181200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_216_202003181200_balkan.png

 

πάντως όταν έχει καλές θερμοκρασίες δεν βγάζει τίποτα στην Ήπειρο , δεν ξέρω γιατί

mcenergy_europa_rrr_500_144_202003181200_balkan.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εδώ δείτε χιλιοστά χαχαχα

 

πάντως όταν έχει καλές θερμοκρασίες δεν βγάζει τίποτα στην Ήπειρο , δεν ξέρω γιατί

 

Μιχαήλ μακριά μας τέτοια σενάρια γιατί σε αυτό το 12αρι του ευρωπαίου δεν έρχεται καθόλου ψυχρή εισβολή γιατι εξασθενει το ψυχος έν τελη... εκτος αν μπορεί όλος αυτός ο υετος να πέσει με το ψυχος του τζιφου.. 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

Μιχαήλ μακριά μας τέτοια σενάρια γιατί σε αυτό το 12αρι του ευρωπαίου δεν έρχεται καθόλου ψυχρή εισβολή γιατι εξασθενει το ψυχος έν τελη... εκτος αν μπορεί όλος αυτός ο υετος να πέσει με το ψυχος του τζιφου.. 

εμένα μου αρέσει πάντως... όχι τέτοιος υετός δεν πέφτει με τίποτα με το ψύχος του τζίφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο το Ευρωπαϊκό. 

Θέλει βελτιώσεις. 

Αυτό που θέλουμε είναι βροχές στα πεδινα και χιόνια στα ορεινά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανέμορφο το ευρωπαϊκό! Πολύ νερό στο Πήλιο και αλλού. Μακάρι να επαληθευτεί γιατί η χρόνια έως τώρα είναι ψιλό-τραγική για εκεί.

Σχετικά καλό και για εδώ κάτω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... το 🎻 μου Νο 3 .....

.... πάρα πολύ νερό υπόσχεται ο ευρωπαίος για το επόμενο 10ήμερο .... 

428947808_18032020TOTALACCUMULATEPRECIPITATIONTILL28032020.thumb.png.d55c05e634b3c00aa3dde871a12e950c.png

 .... και πολύ χιόνι ... εκεί που πρέπει .... στη ραχοκοκαλιά της Πίνδου .....

1049579491_18032020TOTALSNOWDEPTHTILL28032020.thumb.png.00f6df8a304828384ae2797e827046b3.png

... η συνέχεια επί της οθόνης .....🙂 .....

.... πιστεύω ότι είναι ένα σενάριο που ικανοποιεί τους περισσότερους .....🙄 .....(????????)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το πνίξιμο της αλεπούς .....ο ευρωπαίος μετά από κάποιες ώρες...ότι βροχή δεν έπεσε όλο τον χειμώνα θα πέσει σε λίγες μέρες......και λογικό με τέτοια σύγκρουση τέτοιον μαζών τέτοια εποχή.,όχι ότι θα βγει αλλά σχολιάζουμε το συγκεκριμένο τρέξιμο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

παρόμοιος ο μέσος όρος με το κύριο. Το χιόνι που το βρήκε στα ΓιάννενΑ?

.... κατρακύλισε από το Μιτσικέλι .....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδη μιλαμε για λιμνη που κανει βολτουλα μικρες αποκλισεις θα δωσουν αλλο αποτελεσμα οποτε θελει δυο μερες να δουμε σιγουρα την κατευθυνση της

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο μεσος ορος πηγε προς το κυριο αλλα δυστυχως παλι καμια 20 αρια σεναρια μωβ...δυσκολα θα το γλιτωσουμε...

Εσυ τι θελεις να γλιτωσεις ακριβως; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ανησυχεί το αικον δεν περίμενα να έχει τάση για περισσότερη δυτικιση

Η κλίση και μια κουρμπα χαμηλών πιέσεων στα βορειοανατολικά ίσως βοηθήσουν.. να δούμε. Πλέον οι πιθανότητες μεγαλύτερες για βροχοχαμηλο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο 120 χιλιοστά δίνει ο ευρωπαίος στο 12αρι του για εδώ για την πιθανή κακοκαιρία στις 25-26-27 του μήνα... αλλά εδώ δεν ξέρουμε τι θα γίνει την Δευτέρα για τότε θα μιλάμε; Ασε που πάντα όσο πλησιάζουμε και κακοκαιρία να βγει ποτε σχεδόν δεν κάθονται τόσα χιλιοστά από τόσο μακρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Εσυ τι θελεις να γλιτωσεις ακριβως; 

Το χιονι...γιατι σε χιονοσκεπες εδαφος το πρωι θα χω μειον 7..προχθες ειχα μειον 5 χωρις χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Μόνο 120 χιλιοστά δίνει ο ευρωπαίος στο 12αρι του για εδώ για την πιθανή κακοκαιρία στις 25-26-27 του μήνα... αλλά εδώ δεν ξέρουμε τι θα γίνει την Δευτέρα για τότε θα μιλάμε; Ασε που πάντα όσο πλησιάζουμε και κακοκαιρία να βγει ποτε σχεδόν δεν κάθονται τόσα χιλιοστά από τόσο μακρια

.... να 'χουμε να λέμε .... 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το χιονι...γιατι σε χιονοσκεπες εδαφος το πρωι θα χω μειον 7..προχθες ειχα μειον 5 χωρις χιονι

Μετά από εισβολή στο καπάκι αν ανοίξει ο καιρός με αντικυκλώνα και βόρειο ρεύμα κσι με χιονοσκεπείς έδαφος -12 τουλάχιστον θα χεις εκεί -7 θα εχει εδώ με τις ίδιες συνθήκες .... πάντως προς το παρόν φαίνεται να αποφεύγουμε μια τέτοια περίπτωση γιατί ακόμα και να χιονίσει στη δυτική μακεδονια μετά στο καπάκι οι άνεμοι γυρνάνε νοτιάδες κσι ανεβαίνει η θερμοκρασία με βροχές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζίφος αν κάνει δυτίκισμα δεν θα είναι μεγάλο. Βλέπω αύριο να γίνει εκ νέου ανατολίκιση για να πέσει ακριβώς πάνω μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ο τζίφος αν κάνει δυτίκισμα δεν θα είναι μεγάλο. Βλέπω αύριο να γίνει εκ νέου ανατολίκιση για να πέσει ακριβώς πάνω μας

Αρα τι περιμενεις τελικα βροχες ή χιονια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...