Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλύτερα αναμενόμενα βέβαια τα ενσεμπλ. το σενάριο 1 εδώ στην Λάρισα δίνει 40 πόντους χιόνι

 

και το 19 σε ένταση για Γιάννενα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλύτερα αναμενόμενα βέβαια τα ενσεμπλ. το σενάριο 1 εδώ στην Λάρισα δίνει 40 πόντους χιόνι

χμμμ..παιζει να αρκει το ψυχος ακομη και για 2ημερη..ενα κυμα 24 κυριως πρωι και αλλο ενα για 25..δεν φαινεται να εκφυλιζεται το μεσημερη της 24ης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

χμμμ..παιζει να αρκει το ψυχος ακομη και για 2ημερη..ενα κυμα 24 κυριως πρωι και αλλο ενα για 25..δεν φαινεται να εκφυλιζεται το μεσημερη της 24ης

Βάγγο νομίζω ότι θα φύγει γρήγορα δυστυχώς.. εγώ ξέρεις τι θέλω ένα σενάριο λίγο ανατολικότερα από το cma. ες το και σκέψου τι θα έβγαζε, το μαξ της λίμνης και Μάρτη του 87, απλά 2ημερο

cma-0-156.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Βάγγο νομίζω ότι θα φύγει γρήγορα δυστυχώς.. εγώ ξέρεις τι θέλω ένα σενάριο λίγο ανατολικότερα από το cma. ες το και σκέψου τι θα έβγαζε, το μαξ της λίμνης και Μάρτη του 87, απλά 2ημερο

cma-0-156.png?12

.... αυτό συγκεκριμένα ....

archives-1987-3-7-0-0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Gary είπε:

Τελικά θα χιονιστω εγώ η @@ χαρτοπόλεμο?

επιτέλους επέστρεψες φίλε γκαρι 😂😂😂😂😂πραγματικά σε περίμενα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ποοο τι ατυχία πάνω μου βρήκε να κάτσει η υετοτρυπα μου θυμίζει την Ωκεανίδα που πραγματικά τριγύρω μας πάντως δυτικά ανατολικά βόρεια και νότια είχε χιονοκουρτινες και εδώ είχε λιώσει είδη το χιόνι 

126-779GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Διαγραμμα τζιφου για Θεσσαλονικη

 

μου φαίνεται να έρχομαι καμία Θεσσαλονίκη αλλά δεν γίνεται να βγάλουμε κιόλας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

μου φαίνεται να έρχομαι καμία Θεσσαλονίκη αλλά δεν γίνεται να βγάλουμε κιόλας....

Κατσε να βγει πρωτα...Θα τα ηθελα 1 βαθμο κατω ολα αυτα αλλα επειδη ξερω οτι θα χαλασει ειμαι ευχαριστημενος και με αυτα...

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ολα πικ δυτικα ο αυλωνας πιο οριζοντιος νομιζω αν συνεχιστει αυτο ουτε το 0 στα 850 δε θα πιασουμε..καλα παμε

έτσι ακριβώς, καλημέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ολα πικ δυτικα ο αυλωνας πιο οριζοντιος νομιζω αν συνεχιστει αυτο ουτε το 0 στα 850 δε θα πιασουμε..καλα παμε

Τέλεια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλια ο Ευρωπαιος...Ουτε καν το 0 δεν φερνει...Αν ειναι να μην χιονισει τουλαχιστον ας φερει ενα -5 

Επισης με το συγκεκριμενο τρεξιμο η βορεια Ιταλια θα αντιμετωπισει πολυ δυσκολες στιγμες

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...