Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους! Μέτρια τα πρωινά για την ερχόμενη κακοκαιρία(25-28). Πολύ χειρότερα από εχθές... Ωστόσο, βελτιώθηκαν για την συνέχεια και φέρνουν την όποια ψυχρή εισβολή ανατολικότερα σε σχέση με χθες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν είδα υετό παίου, αλλά επειδή δεν μπαίνει όλη η ψυχρή μάζα στο χαμηλό σίγουρα είναι κατώτερος από εχθες . Ο βρωμοτζίφοςε καταστροφή στο 00αρι.. βελτιώνεται ελαφρώς στο 6αρι... η συνέχεια ενδιαφέρουσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού δεν είναι να χιονίσει τουλάχιστον να μην βρέξει πολύ να πάμε για κάνα τρέξιμο δεν παλεύεται μέσα στο σπίτι μουχλιασαμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Kosmas34 είπε:

Αφού δεν είναι να χιονίσει τουλάχιστον να μην βρέξει πολύ να πάμε για κάνα τρέξιμο δεν παλεύεται μέσα στο σπίτι μουχλιασαμε....

.... την ταυτότητα στο στόμα και τη δήλωση στο χέρι .... μη ξεχάσεις ....🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τρελό το σενάριο του αικον για την συνέχεια ελπίζω του χρόνου να έχουμε παρόμοιες εικόνες τον Γενάρη.. Τώρα για το χαμηλό δυστυχώς πάει να γίνει το κακό με τις βόρειες περιοχές να επηρεάζονται λίγο..

 

καμία κακοκαιρία από τζίφο έλεος!!

 

τέλος και από ούκμο.. στο 90 χάθηκε μεγάλη ευκαιρία για κακοκαιριάρα!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το ούκμο έχει 1055+ Αζορικό.. θα υπάρξουν και άλλες κακοκαιρίες, αλλά πρέπει να μας καθίσει σωστά...

Modele UKMO - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο το ουκμο... Δεν νομίζω να έχει ξαναυπάρξει τέτοιο αζορικος τέλη Μαρτίου, πρόσφατα. Εύχομαι τους χάρτες που βλέπουμε τώρα να τους βλέπουμε ξανά από τον Νοέμβρη. 

 

Δυστυχώς η κακοκαιρία έχει φάει σοβαρή υποβάθμιση, φαίνεται πως μόνο συγκεκριμένες περιοχές θα επηρεαστούν καλά στις επόμενες μέρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το φετινό καιρικό έκτρωμα συνεχίζεται, με τις κακοκαιρίες να χαλάνε στις 100 ώρες. 

Δεν έχω λόγια.. Ειλικρινά έχω βαρεθεί να βρίζω φέτος. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Το φετινό καιρικό έκτρωμα συνεχίζεται, με τις κακοκαιρίες να χαλάνε στις 100 ώρες. 

Δεν έχω λόγια.. Ειλικρινά έχω βαρεθεί να βρίζω φέτος. 

 

ούτε 100.. στις 50 ώρες χάλασε η συγκεκριμένη. Αθλιότητα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ούτε 100.. στις 50 ώρες χάλασε η συγκεκριμένη. Αθλιότητα...

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...