Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρκετο κρυο κι εδω ανελπιστα κ απροσμενα ψυχρος μαρτιος στο β μισο!!!

7.5 με 13.5 διακυμανση με βορια μετριο ως ισχυρο κ αισθηση χαμηλοτερη...

8 τωρα ακριβως στην αλλαγη της ημερας κ παμε για πολυ χαμηλη αναστροφικη ελαχιστη καθως επεσε τελειως ο αερας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19-20c οι μεγιστες θερμοκρασιες στα κεντρονοτια και δυτικα πεδινα του νομου. Απο σημερα (επιτελους...) σταματησα και εγω την εργασια μου και  παλουκωνομαι σπιτι τις 23 απο τις 24 ωρες της ημερας. Μια βολτα εδω στο βουνο με τα σκυλακια μου,και κανα μισωρο περπατημα η τζοκινγκ το βραδυ η μονη καθημερινη ''ψυχαγωγια'' εκτος.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όντως είχε κρύο τις πρωινές ώρες, μετά πρέπει να πλησιάσαμε τους 16 βαθμούς αλλά με βοριά όποτε αισθανόσουν λίγο την ψύχρα. Βολτίτσα το μεσημέρι στους γύρω λόφους να ξεφύγουμε λιγάκι .  

20200320_154345.jpg

20200320_155046.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελαχιστη 6.5 και αλλο ενα κρυο πρωινο....μεγιστη 17.7 με λαμπρη λιακαδα αλλα.βοριαδακι...

Στους 13 ακριβως τωρα κ παμε για ανοδο Σαββατο κ μια εβδομαδα φουλ.στις βροχοεκπληξεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τη μέρα που μας έφυγε.. ελάχιστη 6.9 και μέγιστη 18.9 βαθμοί !! Επικράτησαν ΒΒΑ άνεμοι.. 35.4 km/h μέγιστη ριπή ανέμου το μεσημέρι...

Στους 11.9 βαθμούς τώρα η θερμ. και 52% υγρασία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεπεράσαμε τους 20 β στο Ίλιον. Ενω τώρα ξεκινάει παλι και το αερακι. . 

Ωραία μέρα για βόλτα 😂

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Ξεπεράσαμε τους 20 β στο Ίλιον. Ενω τώρα ξεκινάει παλι και το αερακι. . 

Ωραία μέρα για βόλτα 😂

και ακόμη καλύτερη για καραντίνα. Και όταν σταματήσει η καραντίνα θα ξεσκιστεί στη βρόχα. χαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καίει και ζεματάει ο ήλιος στην Χαλκίδα! Κόσμος κάθεται σε ταράτσα, μπαλκόνια και λιάζεται!

7c η ελάχιστη και γύρω στους 20c τώρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...