Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΚΡΑΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 22-29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τα αγαπάμε αυτά τα παιδιά. Εγώ προσωπικά ότι άσχημο και αν έχω στο μυαλό μου [πχ η μούφα που συμβαίνει στα τρεξίματα] εξαφανίζεται πρόσκαιρα από το μυαλό μου. Μερικές φορές με πιάνει και νευρικό γέλιο, και το λατρεύω αυτό!!  Άντε να έρθει ο επόμενος χειμώνας να γίνουν περισσότερες οι ερωτήσεις🤩

Με τον καιρό θα συνηθίσει και από μουφα σε μουφα θα κόψει σιγά σιγά , νέος είναι ακόμη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καληνύχτα Παιδιά χαιρετώ Αφού σας επριξα με 2 βαθμούς και βροχη που έχει και καμία νιφάδα ανάμεσα ....το πρωί πιστεύω θα έχουμε μηδενίσει και οτι τελευταία φαινομενα εχει εκεινη την ωρα να ειναι σε χιονι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σε ολους απο την Κατερινη. Χειμωνας κανονικος σημερα κι εδω, αφου δεν εκανε χειμωνα οταν επρεπε ειπε να κανει τωρα στα τελη Μαρτη..μας τρολλαρει ασυστολα φετος ο καιρος..

Τελος παντων, 13 χιλιοστα επεσαν εδω την ημερα που μας περασε απο το συνεχες ψιλοβροχο με την θερμοκρασια το μεσημερι να μην ξεπερναει τους 6 βαθμους ενω αυτη την ωρα βρισκεται μολις στους 3.2...λιγο ακομα και θα βλεπαμε και χιονι δλδ απο το πουθενα...

Πρεπει να χιονιζει ασθενως προς μετρια πανω απο τα 600-700 μετρα σε Πιερια Ορη και Ολυμπο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, xirolivado είπε:

Με τον καιρό θα συνηθίσει και από μουφα σε μουφα θα κόψει σιγά σιγά , νέος είναι ακόμη.

δεν ξέρω τι θα γίνει με τον Θανάση, αλλά ο Γκάρυ είναι διαχρονική δύναμη δεν λογαριάζει από μούφες

 

Εδώ στην Λάρισα χειμώνας, με σχεδόν 20 χιλιοστά βροχής σήμερα και 5-6 βαθμούς τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, ssalonikios είπε:

Χιονόπτωση που ξεκίνησε πριν 2 ωρες περιπου , αλλα δεν το στρωνει πουθενα η θερμοκρασια παιζει μεταξυ 0.8-1οC

Που? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικά όμορφη μέρα με συνεχές ψιλόβροχο που συνεχίζεται έως αυτή την ώρα (13 χιλιοστά) και κρύο, η θερμοκρασία αυτή την στιγμή βρίσκεται στους 4.5oC

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11.7 η θερμ. τώρα και 83% υγρασία...

4.8 mm και τίποτα παραπάνω τελικά σε εμένα, Χρυσούπολη - Περιστέρι από τη μέρα που έφυγε...

storm total 6.2 mm ο σταθμός χαμηλά στο Περιστέρι βλέπω

και 3.4 mm αυτός στο Χαιδάρι...

Καληνυχτώ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 8,5mm η τελική υετο-συγκομιδή εδώ στα Μελίσσια....κάτι ψιχάλες ρίχνει ακόμη σποραδικά.....10,7οC τώρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιζει ολη νυχτα με 1.5 βαθμο στη Ναουσα. Δεν εχει καταφερει να στρωσει κατι, τουλαχιστον στα χαμηλα της πολης που ειμαι εγω. Λιγο πανω απο την πολη στρωμενο χιονι. Για ενα βαθμο χασαμε ωραια κατασταση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Steliosnow είπε:

Στη χαλαστρα ειδα 1.8 εχει τωρα στο μετεο θαναση στον αξιο δεν ειναι και το πλατυ;

Είχε όντως τόσο αλλά δεν ξέρω τι έκανε όλο το **** βράδυ αλλά τώρα υποτίθεται έχουμε ακόμα 2 βαθμούς και βροχή...και τώρα μάλιστα η χαλαστρα έχει 1.6 και λογικά εδώ θα έχω τόσο περίπου με τον βαρδαρη ........θα περιμένω μέχρι το μεσημέρι μπας και κάνει κάτι...

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντονη βροχη-χιονονερο δηλαδή είναι να χτυπιέσαι από την αδικία μιας και εδώ ίδια θερμοκρασία με την Νάουσα είχα δεν ξέρω γιατί δεν χιονίσε      πάντως άσπρισε ο ουρανός και βλέπω  καμία νιφαδα ανάμεσα στην βροχή έχει φάση να το γυρίσει σε καμία ώρα ...

20200324_071443.jpg

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε καμία ώρα δεν ειναι να έρθει πτώση της θερμοκρασίας 

ότι ναναι τώρα ανεβαίναμε στους 3 βαθμούς μάλλον 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυνάμωσε λίγο ο Βαρδάρης και ξανα έπεσε η θερμοκρασία σταμάτησε η εντονη βροχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε πήγε να το γυρίσει σε καθαρό χιόνι αλλά τώρα βροχή πάλι νομίζω 

ξανά χοντρές νιφάδες το προσπαθει

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...