Jump to content
teo_73

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω σιχαθηκα το κρυο αλλα ψυχραιμια. Αν ειναι εγγυηση σε κατι η Ελλαδα αυτο ειναι η ζεστη. Ο Απριλης ανηκει στους ψυχρους μηνες του ετους και ειμαστε ακομα στις αρχες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Αχταρμάς τα Ενσεμπλε για Αττική. 

graphe_ens3_hie5.gif

πάντως για εδώ έριξαν θερμοκρασίες αλλά δεν έχουν υετο αλλά αλλάζουν..... σε μια κακοκαιρία τον υετο τον εμφάνισαν 2 μέρες πριν την κακοκαιρία   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

πάντως για εδώ έριξαν θερμοκρασίες αλλά δεν έχουν υετο αλλά αλλάζουν..... σε μια κακοκαιρία τον υετο τον εμφάνισαν 2 μέρες πριν την κακοκαιρία   

Αμα έρθει κάτι θα είναι προσυνεμο και πολυ συντομο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Αμα έρθει κάτι θα είναι προσυνεμο και πολυ συντομο. 

Γιατί ποια προσηνεμη κακοκαιρια έχει διάρκεια μόνο 1 με 2 μέρες οι περισσότερες το πολύ 3 4 ....Τέλος πάντων θα δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Γιατί ποια προσηνεμη κακοκαιρια έχει διάρκεια μόνο 1 με 2 μέρες οι περισσότερες το πολύ 3 4 ....Τέλος πάντων θα δούμε 

όχι.. ίσα ίσα οι προσήνεμες κακοκαιρίες μπορούν να έχουν διπλάσια διάρκεια εύκολα σε σχέση με κεντροβόρειες.. Απλά αφορούν περιορισμένες περιοχές

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12αρι αικον παει να φερει το τερας πάνω μας...πραγματικα απιστευτοι χάρτες σε λαθος εποχη...τα χουμε δει όλα φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι μπορεί να δώσει κάτι ακόμα ο Απρίλιος! 
Τα έδωσε όλα στην Εύβοια και λογικά θα ηρεμήσει για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα!

Αν συμβεί κάτι άλλο... θα μιλάμε για ένα Απρίλιο ρεκόρ... που ήδη είναι βέβαια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ κοντά μας ο αυλώνας στο αικον.. το θέμα είναι να γίνει αποκοπή για να έχουμε χαμηλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πολύ κοντά μας ο αυλώνας στο αικον.. το θέμα είναι να γίνει αποκοπή για να έχουμε χαμηλο.

μπορεί να γίνει????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειναι να σε πιανει το παράπονο, αυλωνας με εξαιρετικα χαρακτηριστικα που αν ερχοταν μεσα στους χειμερινους μηνες θα μιλουσαμε για -8, -10 στα 850 το λιγοτερο. Ολοκληρο χειμωνα μια τετοια καταβαση δεν ειχαμε

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι, αλλά θα είναι αποκλειστικά βροχή

Πώς θα είναι βροχή άμα φέρει -4 με -6 στα 850hpa και καλό επιφανειακό ψύχος από μεταφορά από τα Βαλκάνια????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το ανατολικισαν μεχρι στιγμης λιγο ακομη..να δουμε και τα απογευματινα ραν.το γιουκμο στις 96 νομιζω οτι θα βγει καλο μετεπειτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

το ανατολικισαν μεχρι στιγμης λιγο ακομη..να δουμε και τα απογευματινα ραν.το γιουκμο στις 96 νομιζω οτι θα βγει καλο μετεπειτα

δεν το βλέπεις να χιονίζει??? όντως μάλλον ξεροβορι ....πάλι τα προσηνεμα για χιλιοστή φορά θα είναι τυχεροί 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Πώς θα είναι βροχή άμα φέρει -4 με -6 στα 850hpa και καλό επιφανειακό ψύχος από μεταφορά από τα Βαλκάνια????

δεν θα φέρει -4 με -6 στα 850.. Ούτε μηδέν δεν θα πάει με αποκοπή. Και αν πάει για λίγο.  Το να έρθει όλος ο αυλώνας δυτικά φαίνεται κατά 99% αδύνατον αρα και το πεδινό βορειοελλαδίτικο χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε σχέση με εχθές πάντως το ούκμο πιστεύω ότι θα κατεβάσει μεγαλύτερο μέρος του αυλώνα, άρα πιο ανατολικά. Μάλλον πρέπει να ξαναπεριμένουμε καιρό για βροχή.

εμετός

Modele UKMO - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

δεν θα φέρει -4 με -6 στα 850.. Ούτε μηδέν δεν θα πάει με αποκοπή. Και αν πάει για λίγο.  Το να έρθει όλος ο αυλώνας δυτικά φαίνεται κατά 99% αδύνατον αρα και το πεδινό βορειοελλαδίτικο χιόνι

Τότε δεν ξέρω.....🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬την άλλη φορά πως πήγε-3 με πιο αποδυναμωμένο Αυλώνα ......τέλος πάντων 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Τότε δεν ξέρω.....🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬την άλλη φορά πως πήγε-3 με πιο αποδυναμωμένο Αυλώνα ......τέλος πάντων 

σου είπα υπομονή του χρόνου για χιόνια. 8 μηνάκια είναι μόνο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

σου είπα υπομονή του χρόνου για χιόνια. 8 μηνάκια είναι μόνο

μέχρι τότε ποιος ζει ποιος παθαίνει και ποιος περιμένει μετά από τόσο αθλιοτατο χειμώνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

μέχρι τότε ποιος ζει ποιος παθαίνει και ποιος περιμένει μετά από τόσο αθλιοτατο χειμώνα 

εγώ ως καταιγιδάκιας ανυπομονώ για τις καταιγίδες. Μάλιστα το τελευταίο καιρικό μου όνειρο ήταν με καταιγιδάρα να ρίχνει τρελό χαλάζι και αστραπές, να είμαι ταράτσα και να μιλάω πωρωμένος στο τηλέφωνο με τον πορωμένο Σάκη.

 

 

σκουπίδια και ο τζίφος, ακόμα πιο σκουπίδια από πριν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γλυτώνουμε το πολυ κρυο με τον 12αρι😄😄😄

Εξαφανιζολ η ψυχρή εισβολή. Γιεςς

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εγώ ως καταιγιδάκιας ανυπομονώ για τις καταιγίδες. Μάλιστα το τελευταίο καιρικό μου όνειρο ήταν με καταιγιδάρα να ρίχνει τρελό χαλάζι και αστραπές, να είμαι ταράτσα και να μιλάω πωρωμένος στο τηλέφωνο με τον πορωμένο Σάκη.σκουπίδια και ο τζίφος, ακόμα πιο σκουπίδια από πριν...

ποιες καταιγίδες......βλακείες..... χιόνι μονο .....καταθλιπτική κατάσταση πραγματικά. 😪😪😭😭🥺🥺🥺

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

ποιες καταιγίδες......βλακείες..... χιόνι μονο .....καταθλιπτική κατάσταση πραγματικά. 😪😪😭😭🥺🥺🥺

Θανάση ξέρεις πόσο πολύ σε συμπαθώ, αλλά θα σε μαλώσω και εσένα για τις καταιγίδες χαχαχα. Κοίτα πρέπει να το χωνέψεις, είναι δύσκολο, αλλά πρέπει.. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΙΟΝΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΤΩΡΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...