Jump to content
DIMITRIS

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΪΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Πλάτσα Πλάτσα πλουτσα

 

από την τρίτη λέξη βγάλε το λ. Αυτό θέλω να πάρει το σενάριο του δεύτερου καύσωνα.

 

Κατά τα άλλα το 18αρι του τζίφου κάνει τις αναμενόμενες αλλαγές στα μεγάλα γεωγραφικά πλάτη, ωστόσο η λίμνη είναι ανατολικότερα! Μήπως είναι κάποιο σήμα μαζί με τον μέσο όρο του ευρωπαίου ότι δεν θα βγει το κακό σενάριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 minutes ago, [weathermaniac] said:

από την τρίτη λέξη βγάλε το λ. Αυτό θέλω να πάρει το σενάριο του δεύτερου καύσωνα.

01:40. 

 

 Περιμενε να βγει το 18Ζ .

Επεξεργάστηκε από Κώστας.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω παντως δε ξερω τι λετε εσεις αλλα μα τω θεω σκεπαζομαι με δυο κουβερτες και μακρυμανικη πυτζαμα.

Και δεν λεω ψεμματα.  Μιλαω σοβαρα.  

 

Ααααααα. Και κλειστες οι πορτες φυσικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Εγω παντως δε ξερω τι λετε εσεις αλλα μα τω θεω σκεπαζομαι με δυο κουβερτες και μακρυμανικη πυτζαμα.

Και δεν λεω ψεμματα.  Μιλαω σοβαρα.  

 

Ααααααα. Και κλειστες οι πορτες φυσικά. 

γιατί και εγώ.σιχαίνομαι το κρύο. Και είμαι και νέος. Που να φτάσω στην ηλικία σου, εκεί ποσο θα κρυώνω?! Αλλά σιχαίνομαι την βαρετοκαιρία. Δεν έχω λόγο ύπαρξης αν έχει ήλιο μόνο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] said:

γιατί και εγώ.σιχαίνομαι το κρύο. Και είμαι και νέος. Που να φτάσω στην ηλικία σου, εκεί ποσο θα κρυώνω?! Αλλά σιχαίνομαι την βαρετοκαιρία. Δεν έχω λόγο ύπαρξης αν έχει ήλιο μόνο

Ε ναι αμα φτασεις 25 θα κρυωνεις λιγο παραπανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ισχυρή καταιγιδοκατάσταση την Τετάρτη ο τζίφος. Αλλά δυστυχώς φαίνεται πλέον άκυρο.. Θα δούμε αύριο.

Modele GFS - Carte prévisions+ φαινόμενα

Modele GFS - Carte prévisions

 

 

=βόμβα

η συνέχεια του τζίφου τελείως διαφορετική και πάλι.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Εγω παντως δε ξερω τι λετε εσεις αλλα μα τω θεω σκεπαζομαι με δυο κουβερτες και μακρυμανικη πυτζαμα.

Και δεν λεω ψεμματα.  Μιλαω σοβαρα.  

 

Ααααααα. Και κλειστες οι πορτες φυσικά. 

...... βάλε και κανά ισοθερμικό για σιγουριά ....... !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ισχυρή καταιγιδοκατάσταση την Τετάρτη ο τζίφος. Αλλά δυστυχώς φαίνεται πλέον άκυρο.. Θα δούμε αύριο.

Modele GFS - Carte prévisions+ φαινόμενα

Modele GFS - Carte prévisions

 

 

=βόμβα

η συνέχεια του τζίφου τελείως διαφορετική και πάλι.

..... μέχρι Τρίτη -- Τετάρτη το αποκλείεις για απογευματινές τοπικές μπόρες στη ραχοκοκαλιά της Πίνδου ...... σε μεγάλα υψόμετρα ..... γιατί δεν δείχνει και άσχημους συντελεστές αστάθειας και μέχρι τότε .....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... μέχρι Τρίτη -- Τετάρτη το αποκλείεις για απογευματινές τοπικές μπόρες στη ραχοκοκαλιά της Πίνδου ...... σε μεγάλα υψόμετρα ..... γιατί δεν δείχνει και άσχημους συντελεστές αστάθειας και μέχρι τότε .....

δυστυχώς Άγγελε όταν τα τρελά νούμερα αυτά δεν συνοδεύονται από κάποιο αίτιο να τα απελευθερώσει, απλά θα έχεις ήλιο και μόνο ήλιο [ή υψισυννεφιά όπως τώρα..]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

δυστυχώς Άγγελε όταν τα τρελά νούμερα αυτά δεν συνοδεύονται από κάποιο αίτιο να τα απελευθερώσει, απλά θα έχεις ήλιο και μόνο ήλιο [ή υψισυννεφιά όπως τώρα..]

...... τότε ρε Μιχάλη γιατί δίνει αξιόλογα Cape..... ???????και γω που νόμιζα ότι σε τοπικό επίπεδο και στα πολύ ορεινά θα τις χώνει τις μπορίτσες του .....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...... τότε ρε Μιχάλη γιατί δίνει αξιόλογα Cape..... ???????και γω που νόμιζα ότι σε τοπικό επίπεδο και στα πολύ ορεινά θα τις χώνει τις μπορίτσες του .....

Αν θες μπορώ να εξηγήσω αναλυτικά αύριο φίλε μου Άγγελε. Υπάρχουν και άλλα πράγματα. Αύριο θα εξηγήσω το cin το οποίο λίγο πολύ είναι το ανάποδο το cape. Αυτά φίλε τα λέμε αύριο, καληνύχτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν θες μπορώ να εξηγήσω αναλυτικά αύριο φίλε μου Άγγελε. Υπάρχουν και άλλα πράγματα. Αύριο θα εξηγήσω το cin το οποίο λίγο πολύ είναι το ανάποδο το cape. Αυτά φίλε τα λέμε αύριο, καληνύχτα!

..... ευχαριστώ ..... καληνύχτα Μιχάλη ...!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Κώστας. είπε:

Τι ωραία εικόνα. Τη βλέπω και τη ξαναβλεπω και δεν τη χορταινω.

ECMOPEU12_96_2.png

Δε παίζεσε🤣.... εγώ στη θέση σου για να θεραπεύσω τη πείνα μου γιατρέ μου, θα 'θελα όλη τη κεντροανατολική Μεσόγειο σε ένα ενιαίο φούξια.. ένα φούξια μια τεράστια αγκαλιά! ε αυτά τώρα είναι μετριότητες, έτσι δεν είναι? χαχαχ..

2 ώρες πριν, Κώστας. είπε:

Εγω παντως δε ξερω τι λετε εσεις αλλα μα τω θεω σκεπαζομαι με δυο κουβερτες και μακρυμανικη πυτζαμα.

Και δεν λεω ψεμματα.  Μιλαω σοβαρα.  

Απαπαπαπα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλημέρα, αν εξαιρέσουμε το ουκμο ( και τον Τζιφο αλλά ο Τζιφός είχε έτσι και αλλιώς ανατολικό σενάριο) όλα τα πρωινά ευτυχώς ανατολικισαν την λίμνη. Θα παιχτεί μάχη...

Επικό το ευρωπαικο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα, αν εξαιρέσουμε το ουκμο ( και τον Τζιφο αλλά ο Τζιφός είχε έτσι και αλλιώς ανατολικό σενάριο) όλα τα πρωινά ευτυχώς ανατολικισαν την λίμνη. Θα παιχτεί μάχη...

Επικό το ευρωπαικο

Μιχάηλ!!!! Ανάσα από τα πρωινα εεε;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια βελτίωση την έχουμε σε όλα τα πρωινά σαν. Το ευρωπαϊκό με διαφορά το καλυτερο σεναριο. Στο τέλος, πρέπει να δίνει μέχρι και χιόνια στα ορεινά των κεντρικών/βορείων Βαλκανίων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Μιχάηλ!!!! Ανάσα από τα πρωινα εεε;;;

Σίγουρα Αγγελε ναι. Αλλά χρειαζόμαστε οπωσδήποτε την αλλαγή στο απογευματινό ουκμο. Είμαστε στην κόψη του ξυραφιού. Αν πάνε όλα καλά την Τετάρτη 'η την Πέμπτη η βόρεια ειδικά χώρα πάει για τερατα! Και τις επόμενες μέρες καταιγίδες σε πολλές περιοχες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...