Jump to content
WEATHER-FUN

Αναφορές Ιουνίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30.2  μέγιστη στην Λάρισα παρά τον ισχυρό άνεμο. Μέγιστη ριπή 33.8 km/h, πράγμα αρκετά σπάνιο για την πόλη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτά ξέχασες να ανεβάσεις!! Πλάκα κάνεις!! Από τις καλύτερες ερασιτεχνικές φώτο κεραυνού!!! ΕΠΟΣ ΕΠΟΣ ΕΠΟΣ

Ρε τι ειναι τουτο.. Δεκα τετοιους θελω στο τετραγωνο μου...Και 100mm...Πολεμος..Δεος...Επος..Σοκ...Ετσι πρεπει να ειναι ολες οι καταιγιδες...Ποιο χιονι και ποιος καυσωνας...Μπροστα στην καταιγιδα ολα τα αλλα ειναι τριχες...Απλα υποκλιση στην φυση και στον καιρο.. Βασιλιας ο κεραυνος...Και ακολουθει η κοκκινοσκουφιτσα η νιφαδα..😜

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ρε τι ειναι τουτο.. Δεκα τετοιους θελω στο τετραγωνο μου...Και 100mm...Πολεμος..Δεος...Επος..Σοκ...Ετσι πρεπει να ειναι ολες οι καταιγιδες...Ποιο χιονι και ποιος καυσωνας...Μπροστα στην καταιγιδα ολα τα αλλα ειναι τριχες...

Ολο τετοιοι κεραυνοι εσκαγαν

Τιποτα σημερα εδω...Οσο τυχεροι ημασταν χθες, τοσο ατυχοι ειμαστε σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Ολο τετοιοι κεραυνοι εσκαγαν

Τιποτα σημερα εδω...Οσο τυχεροι ημασταν χθες, τοσο ατυχοι ειμαστε σημερα

Αρκει που το ζησες Χρηστακο...Ενταξει τετοιες καταστασεις δεν καθονται και καθε μερα..😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ρε τι ειναι τουτο.. Δεκα τετοιους θελω στο τετραγωνο μου...Και 100mm...Πολεμος..Δεος...Επος..Σοκ...Ετσι πρεπει να ειναι ολες οι καταιγιδες...Ποιο χιονι και ποιος καυσωνας...Μπροστα στην καταιγιδα ολα τα αλλα ειναι τριχες...Απλα υποκλιση στην φυση και στον καιρο.. Βασιλιας ο κεραυνος...Και ακολουθει η κοκκινοσκουφιτσα η νιφαδα..😜

.... ήντα πες μωρεεεεε ......!!!!! ..... υπάρχει φαινόμενο ανώτερο από το ΤHUNDERSNOW .....????? ....😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Ολο τετοιοι κεραυνοι εσκαγαν

Τιποτα σημερα εδω...Οσο τυχεροι ημασταν χθες, τοσο ατυχοι ειμαστε σημερα

Δεν ήταν να έχουμε κάτι Χρήστο σήμερα, παρά την φαινόμενη καλη διάταξη, και πολλά έπεσαν σήμερα στον Ελλαδικό χώρο για εμενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... ήντα πες μωρεεεεε ......!!!!! ..... υπάρχει φαινόμενο ανώτερο από το ΤHUNDERSNOW .....????? ....😋

Συντεκνε...Στη χιονοκαταιγιδα τα ηλεκτρικα δεν κανουν πραμα..Ειναι μικια μικια και αραια...Ενω στη καταιγιδα τσι βροχης ντε λογο γινεται πανικος και τα ηλεκτρικα κανουν παρτυ...Οφου οφου..Διαλε τσ απολιμαρες τσι καταιγιδας..Μου χει παρει το μυαλο...Πραμα δε μου χει μεινει...Οφου οφου..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν ήταν να έχουμε κάτι Χρήστο σήμερα, παρά την φαινόμενη καλη διάταξη, και πολλά έπεσαν σήμερα στον Ελλαδικό χώρο για εμενα

Το ξερω, δεν μας εδιναν κατι αλλα ερχοταν μαυριλα απο τα νδ και λιγο πριν φτασει εδω διαλυθηκε...Για αυτο λεω οτι ειμαστε ατυχοι σημερα...Δεν εχω παραπονο αφου χθες ειχαμε καταιγιδαρα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν ήταν να έχουμε κάτι Χρήστο σήμερα, παρά την φαινόμενη καλη διάταξη, και πολλά έπεσαν σήμερα στον Ελλαδικό χώρο για εμενα

....στο Ζαγόρι έπεσε πάνω από μιά ώρα πολλή καλή βροχή ..... το έβλεπα στο  '' video wall '' της πλατείας της Βήσσανης LIVE .....😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μας κοντευει μια κουτσουλια αλλα περναει πιο νοτια προς τα ΝΔ του νομου στο β. βερμιο.βρεχει προς τα χωρια που είναι εκει.φωτο πριν 15 λεπτα.εδω σκοτεινια και 22c

W2gKSib.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Το ξερω, δεν μας εδιναν κατι αλλα ερχοταν μαυριλα απο τα νδ και λιγο πριν φτασει εδω διαλυθηκε...Για αυτο λεω οτι ειμαστε ατυχοι σημερα...Δεν εχω παραπονο αφου χθες ειχαμε καταιγιδαρα😎

Έχω διαβάσει _ακούσει ότι για εμάς η φορά από νδ προς βα δεν μας εννοεί. Και το βλέπω και στην πράξη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Συντεκνε...Στη χιονοκαταιγιδα τα ηλεκτρικα δεν κανουν πραμα..Ειναι μικια μικια και αραια...Ενω στη καταιγιδα τσι βροχης ντε λογο γινεται πανικος και τα ηλεκτρικα κανουν παρτυ...Οφου οφου..Διαλε τσ απολιμαρες τσι καταιγιδας..Μου χει παρει το μυαλο...Πραμα δε μου χει μεινει...Οφου οφου..

......κοπέλι κουζουλάθηκες μπλιο μαθες ......!!!!!!??????....... 😋 ...... μη συγκρίνεις πράμα .... σαν το χιόνι .... δεν εχει η πλάση τούτη ...... διαόλε τς απολιμάρες..... θα παίξω μια μπαλωθιά να ξεδώσω ...... Οφου οφου ........ ΜΠΑΜΜΜΜΜΜ!!!!!......😂🤣 ..... 

.... πάω να παίξω κανά δυό κιλά προβατίνα στα κάρβουνα .... γιατί με σύγχησες .... και να πνίξω τον καυμό μου στο Πωγωνίσιο τσίπουρο ......😉😁

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

......κοπέλι κουζουλάθηκες μπλιο μαθες ......!!!!!!??????....... 😋 ...... μη συγκρίνεις πράμα .... σαν το χιόνι .... δεν εχει η πλάση τούτη ...... διαόλε τς απολιμάρες..... θα παίξω μια μπαλωθιά να ξεδώσω ...... Οφου οφου ........ ΜΠΑΜΜΜΜΜΜ!!!!!......😂🤣 ..... 

Γροικας μωρε που σου μιλω...??Διαολε..αυτα μωρε τα παρδαλα τα ασπρα που πεφτουν απο τον ουρανο ειναι για τους τροζους...Γλιστρανε και μετα γλακας και παιρνεις τον κατηφορο...Καλλια ειναι να ποθανω παρα να πεσω απο χιονι...Ατιμο πραμα...

Ασε μωρε τσι μπαλωθιες..Τα μπαμ και μπουμ τσι καταιγιδας ειναι χιλιες φορες πιο καλια..Ετροζαθηκατε μωρε κουζουλοι σ αυτο το παρεακι...Οφου..Οφου...

Μια τσικουδια θα πιω για σενα καταιγιδα που ομοια σου ομορφια στον κοσμο δεν την ειδα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Γροικας μωρε που σου μιλω...??Διαολε..αυτα μωρε τα παρδαλα τα ασπρα που πεφτουν απο τον ουρανο ειναι για τους τροζους...Γλιστρανε και μετα γλακας και παιρνεις τον κατηφορο...Καλλια ειναι να ποθανω παρα να πεσω απο χιονι...Ατιμο πραμα...

Ασε μωρε τσι μπαλωθιες..Τα μπαμ και μπουμ τσι καταιγιδας ειναι χιλιες φορες πιο καλια..Ετροζαθηκατε μωρε κουζουλοι σ αυτο το παρεακι...Οφου..Οφου...

Μια τσικουδια θα πιω για σενα καταιγιδα που ομοια σου ομορφια στον κοσμο δεν την ειδα..

.... παραδίνομαι ......χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχααχχαχαχαχα ..... θα με φας κακούργε .......χαχαχαχαχαχα..... έχω πέσει κάτω από τα γέλια .....RESPECT !!!!!......😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελικα νοτιοτερα προς βερμιο κινηθηκε η τελευταια καταιγιδα και εφυγε στον καμπο.εδω ψιχαλισε για 5 λεπτα και ηλιος.τελος η κατασκοπεια για σημερα.τωρα ξεκουραση αραγμα με μπυρα  και μια τελευταια  φωτο από το παραθυρο πριν 10 λεπτα!

sI6An4z.jpg

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλη μια φοβερη μεραααα ...την εχασα γιατι ημουν για δουλεια εκτος αλλα εβγαλε η γυναικα βιντεο στην αρχη μετα  φοβηθηκε απο τους κεραυνους...σας το στελνω σε λιγο γυρω στα 15 με 20 χιλιοστα αφησε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον αφηστε τα φιδια χαχαχα...

Βιντεο απο το μεσημερι εβγαλε η γυναικα...την εχω εκπαιδευμενη...αλλα εβγαλε βιντεο που κοιταει ανατολικα αντι να κοιταει δυτικα αλλα παλι ωραιο ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.gazzetta.gr/plus/koinwnia/article/1483639/thessaloniki-kynigos-keraynon-odigoyse-6-ores-sti-theominia-gia-na-travixei-fotografies-kai-vinteo

Επισης τον συγκεκριμενο κυριο γιατι δεν τον εχουμε στο φορουμ...ας του κανουν οι υπευθυνοι μια κρουση χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Συντεκνε...Στη χιονοκαταιγιδα τα ηλεκτρικα δεν κανουν πραμα..Ειναι μικια μικια και αραια...Ενω στη καταιγιδα τσι βροχης ντε λογο γινεται πανικος και τα ηλεκτρικα κανουν παρτυ...Οφου οφου..Διαλε τσ απολιμαρες τσι καταιγιδας..Μου χει παρει το μυαλο...Πραμα δε μου χει μεινει...Οφου οφου..

Ασε ρε γατι που ξερεις τι γινεται στη χιονοκαταιγιδα.Σκαγανε κατα ριπας οι κεραυνοι τον χειμωνα με χιονοπτωση μεσα στο δασος...αντε αγορι μου

Υγ(λειπεις..🤣🤣)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...