Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, oldboy332 είπε:

Καλημέρα σε όλους! Ηρεμια εδω στην κεντρική Εύβοια με το Αιγαίο να είναι λάδι από χθες το πρωί και λίγες νεφώσεις σήμερα  απέναντι στην Αλόννησο. Η θερμοκρασία το μεσημέρι πρέπει να φτάνει στους 26-27 ενώ το βραδάκι πέφτει σίγουρα κάτω από τους 18 εξαιτίας κατεβασιάς από το βουνό . ( Πάλι σε ρεματιά ήρθα 😋

Καιρικά έχει αρκετό  ενδιαφέρον η μέρα σήμερα για τα ηπειρωτικά  .

20200717_102305.jpg

Θεϊκή εικόνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έναρξη ψιλοβροχου στα Καλάβρυτα 

Βρεχει και στο Παος με 21 βαθμους

30.6 μέγιστη εδω.... 29.7 τώρα με ενισχυμένο άνεμο εδώ και λίγη ωρα και ριπες στα 20-25χλμ/ωρα

 

kalavryta (22).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν κατάφερε να κάνει κάτι προς το παρών στα χωριά μου.... 1mm στο Παος και 0.6mm στα Καλάβρυτα με 20 βαθμους θερμοκρασία πριν λίγο και στα 2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισε αέρας και ψιλοβρέχει..Είναι τεράστιο το μέτωπο της βροχής αλλά δεν έχει αστραπές...υγ μόλις ακούστηκε και βροντή....υγ2 βρέχει δυνατά τώρα.....

Επεξεργάστηκε από kilkis1989
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάση δορυφορικής έχουμε δυτικό στριμ οπότε αυτές οι δύο καταιγίδες στο Βέρμιο μπορεί να έρθουν 

20200717_155845.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

22.6 - 29.4 σήμερα στην Θεσσαλονίκη... Στους 27.6 τωρα 

Το κέντρο κάθε μέρα είναι το πιο ψυχρό από όλη την πόλη και τα προάστια 

ακόμα και η Καλαμαριά 32,3 έπιασε σήμερα , ο Λαγκαδάς 31,7 , το Νοεσις 31,9 , εγώ 32,1 , και η κάτω Πυλαία 32,6!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, freeze είπε:

Το κέντρο κάθε μέρα είναι το πιο ψυχρό από όλη την πόλη και τα προάστια 

ακόμα και η Καλαμαριά 32,3 έπιασε σήμερα , ο Λαγκαδάς 31,7 , το Νοεσις 31,9 , εγώ 32,1 , και η κάτω Πυλαία 32,6!!

Όντως... 

Μάλλον μουφα και σήμερα... 

1 λεπτό πριν, WEATHER-FUN είπε:

Από εκεί μας έρχεται!

Ποιο? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οργανώνεται αν και θα το ψιλοχασω. Καλά τα πήγε σήμερα παρά τον αέρα. Ψιχαλιζει εδώ και 10 λεπτα

IMG_20200717_174635.jpg

IMG_20200717_174854.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, freeze είπε:

Το κέντρο κάθε μέρα είναι το πιο ψυχρό από όλη την πόλη και τα προάστια 

ακόμα και η Καλαμαριά 32,3 έπιασε σήμερα , ο Λαγκαδάς 31,7 , το Νοεσις 31,9 , εγώ 32,1 , και η κάτω Πυλαία 32,6!!

29,4 είχα και στο σταθμό μου στον εύοσμο στις 13¨30,τώρα έχω 26,3 με μπουκαδούρα να φυσά και να δροσίζει.Η μαυρίλα πάει βα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19-31 η Τ στην Πολίχνη σήμερα. Καλοκαιρία όλη μέρα σχεδόν αλλά μετά τις 4.30μμ άρχισε να βάζει νέφη από βόρεια - βορειοδυτικά. Στους 28 τώρα η Τ με αυξημένη συννεφιά. Λέτε να βγάλει τα σπασμένα μιας βδομάδας;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, WEATHER-FUN είπε:

19-31 η Τ στην Πολίχνη σήμερα. Καλοκαιρία όλη μέρα σχεδόν αλλά μετά τις 4.30μμ άρχισε να βάζει νέφη από βόρεια - βορειοδυτικά. Στους 28 τώρα η Τ με αυξημένη συννεφιά. Λέτε να βγάλει τα σπασμένα μιας βδομάδας;;;

Τα βγάζει.. Καιρό ειχαμε να φάμε μουφα... Ήρθε η πρώτη μουφα της εβδομάδας και το βράδυ κλείνουμε 11 ημέρες χωρίς ίχνος βροχης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...