Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά διαστήματα συνεχίζεται η βροχόπτωση, 10 χιλιοστά για σήμερα, λίγο περισσότερο σε σχέση με εχθές.

IMG_20200929_121054.jpg

IMG_20200929_121142.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Κατά διαστήματα συνεχίζεται η βροχόπτωση, 10 χιλιοστά για σήμερα, λίγο περισσότερο σε σχέση με εχθές.

Ωραια φθινοπωρινη μερα σημερα στα Γιαννενα...12,0 mm τωρα με την θερμοκρασια στους 15,2 βαθμους.

Μετσοβο 13,6 mm με την θερμοκρασια τωρα στους 9,9 βαθμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκουντως φθινοπωρινο το σκηνικο και σημερα στη Χοχλια, με κατα διαστηματα βροχουλες και 7mm επιπλεον....5,5mm η Αγ.Τριάδα....

10-15οC η κυμανση και σχετικη σκοτεινια....

video (32).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήλιος με μερικά σύννεφα πλέον στα Γιάννενα, λογικά κάπου εδώ βαράμε λήξη φαινομένων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ήλιος με μερικά σύννεφα πλέον στα Γιάννενα, λογικά κάπου εδώ βαράμε λήξη φαινομένων.

Καλά πηγε Μιχαήλ.. Αντε τώρα και με χιόνια. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Καλά πηγε Μιχαήλ.. Αντε τώρα και με χιόνια. 

μακάρι φίλε. Μακάρι! Θέλω τόσο πολύ να δω τα αγαπημένα μου βουνά τίγκα στο χιόνι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πρώτο χιόνι έπεσε στην κορυφή του Σμόλικα την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020!!!😍
(Κωνσταντίνος Γκάτσας)....

120416777_5127714917254748_227956885050143638_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=XxxIYMl9j90AX_06XH-&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&tp=6&oh=359752fb7c5c20bfb54d038e8c7936dd&oe=5F98CEB8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα απόνερα της θεομηνίας στο Καρέλι του Ευήνου, διπλα στο χωριο Στρανωμα.....
2η λαμπάδα θ ανάψει η 7μελης οικογένεια του φιλου Δημήτρη, που γλίτωσαν απο θαύμα τη ζωή τους!!!

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: 1 άτομο, στέκεται, υπαίθριες δραστηριότητες και νερό

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα και υπαίθριες δραστηριότητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Nωρίτερα στην Αγ.Τριάδα Ευρυτανίας.....φθινόπωρο....7mm σχεδόν!!

https://www.facebook.com/AGIATRIADAEYRYTANIAS/videos/1319026915102757/?t=6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω τι θερμοκρασία έχει αλλά κρυώνω εδώ στο πανεπιστήμιο. 13 χιλιοστά για σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν ξέρω τι θερμοκρασία έχει αλλά κρυώνω εδώ στο πανεπιστήμιο. 13 χιλιοστά για σήμερα 

18c

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καθαρή ατμόσφαιρα έχει τώρα... Φαίνονται και λίγα φωτα του Λιτόχωρου (και ακόμα δεν έχει βραδιάσει) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ιδια Παντελακη μου στην Αττικη....ηλιος.ζεστη υγρασια και υψηλες θερμοκρασιες....το μονο καπως θετικο ειναι οτι αργα το απογευμα.μπηκε καπως Δυτικη συνιστωσα στον.Νοτιο.ανεμο κ επεσε καπως η υγρασια απο το 85% που ειχε το πρωι στους 50%....

20.8 με.28.4 .... 23.5.τωρα ...

Αυριο τελευταια ημερα του πιο.αθλιου Σεπτεμβρη και ξεκιναμε Οκτωβριο .... φορτσατοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kouvanos είπε:

Τα ιδια Παντελακη μου στην Αττικη....ηλιος.ζεστη υγρασια και υψηλες θερμοκρασιες....το μονο καπως θετικο ειναι οτι αργα το απογευμα.μπηκε καπως Δυτικη συνιστωσα στον.Νοτιο.ανεμο κ επεσε καπως η υγρασια απο το 85% που ειχε το πρωι στους 50%....

20.8 με.28.4 .... 23.5.τωρα ...

Αυριο τελευταια ημερα του πιο.αθλιου Σεπτεμβρη και ξεκιναμε Οκτωβριο .... φορτσατοι

Απο Κυριακη σε βλεπω με υπογλωσσια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απο Κυριακη σε βλεπω με υπογλωσσια...

Εγω αρχισα ηδη τις ενδοφλεβιες....

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οχι φιλε.Γιωργο....δεν θα κατσω να σκασω το πηρα αποφαση....μπαναρα το ΣΚ και οσες καθημερινες μου επιτρεπει το προγραμμα....

Αιρκο 24/24 ωρο καλοκαιρινα ρουχα ακομα δεν εχει κατεβει ζακετα ουτε για αστειο....

Εγω επηρεαζομαι σαν μικρο παιδι κ ψυχολογικα απο τον καιρο κ εχω προσμονη.σε καθε μεταβολη ακομα κ αν ειναι βροχοκαιρια ....γιαυτο ξενερωσα στις 2 προηγουμενες....τωρα που δεν φαινεται κατι στον οριζοντα γιατι να σκαω;;;

Χαλαρα μετα τις 15 Οκτωβριου θα δουμε τι και πως!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28,5 μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι με ηλιοφάνεια και απλά λίγες νεφώσεις κατά διαστήματα κυρίως μέχρι νωρίς το μεσημερι...με 10,5 στα 850.....που να έρθουν και τα 22+ στις αρχές του μήνα!!! πάμε για 35άρια και 36άρια τουλάχιστον και ρεκορ...!!!!

στους 18 τώρα με 59% υγρασία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακούω για κλιματισμό και τρελαίνομαι. Περπατάω εδώ γυρνάω σπίτι σε λίγο και ψοφαω ζηλεύω αυτούς που χρειάζονται κλιματιστικό, μακάρι να έδινα το  12αρι που έχουμε τώρα!

 

Η θέρμανση έχει ανάψει.Τουλαχιστον το μόνο καλό του θερμού κύματος είναι ότι θα ξαναζεσταθεί κάπως το σπίτι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17.9 αυτήν την ώρα  ελάχιστη θερμοκρασία γράφει ο σταθμος μου στην ταρατσα και φυσικά ήλιος πάλι.... 

Καλημερα.... Υπομονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...