Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαραίνει ο καιρός στο χωριό.  15 βαθμοί. 

theodoriana3 (11).jpg

theodoriana1 (6).jpg

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ssalonikios είπε:

Το καλοκαίρι κρατάει ακόμη στη χώρα απ ότι βλέπω και απ τους υπόλοιπους. Στη Λητή σήμερα είχαμε 12 βαθμούς το πρωί, σχεδόν 26 το μεσημέρι. Ούτε λόγος ακόμα για θέρμανση, 23 βαθμούς έχω στο σαλόνι μου. 

Θεωρώ ότι 26 βαθμοί δεν είναι καλοκαιρινή θερμοκρασία.. Επίσης θέρμανση Σεπτέμβρη μήνα? Από ποτέ? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10.7c[με αερακι ]-22.5 σημερα.6.8c στην πεδινη αριδαια ενω τοπικα κατεβηκε πιο χαμηλα.στους 18c εδω τωρα.

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθαρή ατμόσφαιρα έχει σήμερα...Μακαρι κάθε μέρα να ήταν ετσι

14.8 - 24.5 σήμερα στο Ωραιοκαστρο, 19.8 τωρα

16.3 - 26.8 στο Κορδελιο, 23.4 τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα στην παρεα .... Σήμερα σημειώθηκε η χαμηλότερη ελάχιστη του μήνα στον σταθμο μου....  12,1 C και εως 26,9 C εφτασε η μεγιστη.... Οπως ειπαν και οι προλαλλησαντες καθαρη ατμόσφαιρα και ωραία μερα για βολτα ....   

Νοεσις 26,9 C

κατω πυλαια 26,8 C

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Θεωρώ ότι 26 βαθμοί δεν είναι καλοκαιρινή θερμοκρασία.. Επίσης θέρμανση Σεπτέμβρη μήνα? Από ποτέ? 

Μια από τα ίδια συμφωνούμε! Επίσης δεν χρειάζεται όπως είπε ο φίλος από την Θεσσαλονίκη να ανοίξουμε θέρμανση για να νιώσουμε φθινόπωρο. προφανώς από το κλιματιστικό μέχρι την θέρμανση υπάρχει και το ωραίο διάστημα που δεν χρειάζεται να ανοίξεις τίποτα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Καλά έχεις 26 βαθμούς και χρειάζεσαι ακομα κλιματιστικό? Το θεωρώ υπερβολή!! Είδες τελικά που η ζωή κάνει κύκλους? Πριν κάτι μέρες με τον βόρια ήσουν μια χαρά και έλεγες για την Κέρκυρα ότι  συνεχιζεται το μαρτύριο και δεν παλεύεται η κατάσταση εκεί πάνω. Τώρα οι ρολόι αντιστραφηκαν και εμείς οι δυτικοί περνάμε υπέροχα και δροσερά!! Δεν έρχεσαι λέω εγώ μια βολτίτσα στην Κέρκυρα? 

Φίλε έχω πρόβλημα με την υγρασία.... Δεν την αντέχω καθόλου.... Γι αυτό έχω το κλιματιστικό.... Οχι λόγο θερμοκρασίας... Στην Κέρκυρα έχω πάει και τις 4 εποχές και είναι και 4 φρίκη.....Καλοκαίρι δεν ζεις χωρίς κλιματιστικό και τις υπόλοιπες χωρίς αφυγραντηρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

'Ερχεται τρελό νερό για δυτικά....μακάρι να μην έχουμε ακρότητες....είναι και ήδη κορεσμένο το έδαφος!!

19,7οC εδώ στα Μελίσσια και 57% υγρασία....9.5-10 στο χωριό μου την Χόχλια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ασθενής βροχή στα Γιάννενα τωρα. το μέτωπο ψιλοχάλασε.

 

καλή βροχή τώρα ανευ ηλεκτρικών.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτιστική βροχή εδώ και ώρα στο πλατύ Ημαθίας...

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για την ώρα έχουμε γεμίσει σωρειτωμορφα νέφη.Ξεπροβαλει και ο ηλιος κάπου κάπου ανάμεσα τους αλλά τουλάχιστον σπαει λίγο η μονοτονια του καταγάλανου ουρανού.

Εν αναμονή...

IMG_20200928_080415.thumb.jpg.39fb13d1233a3f687daad4055de94606.jpg

Από δεξιά προς αριστερά Πάρνηθα,Ποικίλο, και Αιγάλεω όρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχουλα εχει κανει ως τωρα αυτο το νυχτερινό φορτωμα που βλεπαμε....κι ευτυχως δλδ!! Καλη εβδομαδα σε ολους, με υγεια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι Νίκαια.... Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό το συννεφοκαμα τι δραματικη δυσφορία δημιουργεί εδώ στα νότια και δυτικά προαστεια.... Θανατος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έβρεξε λίγο το πρωί,ξεκίνησε να βρέχει και τώρα....

 

Υ.Γ. Βροντάει κιόλας....

20200928_152520.jpg

20200928_152535.jpg

Επεξεργάστηκε από kilkis1989
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από ότι βλέπω έριξε σχετικά καλό νεράκι στη Λαμία,11,4μμ ο σταθμός.Εδω στη Γλυφάδα βαριά συννεφιά και υγρασία,ούτε σταγόνα αδεν λεει να πεσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...