Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουτε καν 28αρι εδω 27.9 μεγιστη μολις πριν λιγο....27.2 ο ΕΜΠ...απιστευτη διαυγεια κ καθαροτητα ατμοσφαιρας με ΒΒΑ μετριο 30-40 χλμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρυσούπολη Περιστερίου ελάχιστη 23.6°C και μέγιστη 29.1°C...

Ευχάριστο το βοριαδάκι κι εδώ σήμερα, με μέγιστη ριπή το μεσημέρακι στα 35 km/h (5 Bf).... έχει δροσίσει αισθητά, αν και θέλω κι άλλο δε μου αρκεί... καταλαβαίνετε τώρα χαχα.. είδαμε και αρκετά σύννεφα σήμερα, που έκρυβαν τον ήλιο αν και έχει ξανακυριαρχήσει αυτός.. δε ξεμπλέκεις εύκολα με δ' αύτον ...

Υ.Γ. Ποτέ, μα ποτέ δεν υπήρχε και δεν θα υπάρχει αυτή η βόρεια Αμερική....... με αφορμή τη θεαματική αυτή πτώση της θερμοκρασίας που αναμένεται Ντένβερ, εν όψη ψυχρής εισβολής!!!.. Φιλοξενει απ' ακρη σ' άκρη της κάθε λογής καιρικό φαινόμενο, κλιματικό τύπο και ανωμαλία.. ανάλογα και την εποχή και το που μένει κανείς, προσφερεται για χιονόφιλους, καταιγιδάκηδες, καυσωνολάτρες και beachάκηδες... και για φωτογράφους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..Απο νωρις το μεσημερι που διαλυθηκαν οι νεφωσεις και εκοψαν οι ριπες του βορια, η θερμοκρασια καταφερε να σκαρφαλωσει στους 31.5!Ευχαριστη εκπληξη η σημερινη δροσουλα νωρις το πρωι εν μεσω συννεφιας που εδωσε προσκαιρα σκορπιες ψιχαλες..

Απο το μεσημερι και μετα ομως η ζεστη εγινε και παλι αισθητη..Αλλα οχι οπως τις προηγουμενες μερες φυσικα..Αυτη την ωρα 28.4 βαθμοι...Υπομονη..Δεν φαινεται να ψωφαει αμεσα το καλοκαιρι...Δυστυχως..Καλο σαββατοβραδο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα..Απο νωρις το μεσημερι που διαλυθηκαν οι νεφωσεις και εκοψαν οι ριπες του βορια, η θερμοκρασια καταφερε να σκαρφαλωσει στους 31.5!Ευχαριστη εκπληξη η σημερινη δροσουλα νωρις το πρωι εν μεσω συννεφιας που εδωσε προσκαιρα σκορπιες ψιχαλες..

Απο το μεσημερι και μετα ομως η ζεστη εγινε και παλι αισθητη..Αλλα οχι οπως τις προηγουμενες μερες φυσικα..Αυτη την ωρα 28.4 βαθμοι...Υπομονη..Δεν φαινεται να ψωφαει αμεσα το καλοκαιρι...Δυστυχως..Καλο σαββατοβραδο..

Ποια ζέστη ρεεεεεεε????? 

Τι 31.5????

Στο Ντουμπάι ζεις???? 

Μετακόμισε χθες να σωθείς..... 😂

 

 

25.1 με τη δύση του ηλιου με 27.9 μέγιστη και ριπες στα 45χλμ/ωρα...όμορφη μέρα μετά από καιρό που λιώσαμε από την υγρασία και το βρωμονοτια.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ποια ζέστη ρεεεεεεε????? 

Τι 31.5????

Στο Ντουμπάι ζεις???? 

Μετακόμισε χθες να σωθείς..... 😂

 

 

25.1 με τη δύση του ηλιου με 27.9 μέγιστη και ριπες στα 45χλμ/ωρα...όμορφη μέρα μετά από καιρό που λιώσαμε από την υγρασία και το βρωμονοτια.... 

Ζεστη ειναι γιωργαρε το 31.5...Εγω σκεψου απο μαη βαζω κλιματιστικο...Και κλεινει Οκτωβρη...Εαν δεν πεσουν κατω απο τους 28 οι μεγιστες,εγω παραμενω ο καλυτερος πελατης της δεη...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ζεστη ειναι γιωργαρε το 31.5...Εγω σκεψου απο μαη βαζω κλιματιστικο...Και κλεινει Οκτωβρη...Εαν δεν πεσουν κατω απο τους 28 οι μεγιστες,εγω παραμενω ο καλυτερος πελατης της δεη...

Εννοείται ρε πως είναι ζέστη οι 31.5....

Απλά μου κάνει εντύπωση που έφτασε τόσο πολύ εκεί κάτω.... 

Και εγώ από χθες το βράδυ έκλεισα τα κλιματιστικά μετά από μήνες.... Ούτε εγώ αντέχω τη ζέστη... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18.9-31.7 το θερμοκρασιακό εύρος στον σταθμό που βρίσκεται πιο κοντά μου. όλη μέρα ήλιος..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εννοείται ρε πως είναι ζέστη οι 31.5....

Απλά μου κάνει εντύπωση που έφτασε τόσο πολύ εκεί κάτω.... 

Και εγώ από χθες το βράδυ έκλεισα τα κλιματιστικά μετά από μήνες.... Ούτε εγώ αντέχω τη ζέστη... 

Τσιμπησε πολυ ρε φιλε...Τωρα παει παλι να δροσισει...Αλλα θα το αναψω το ρημαδι και παλι..Χτυπησα και μια πιτσα  spesial και βραζω...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24.9 βαθμοί τώρα εδώ, ο αέρας έκοψε τελείως και είναι πολύ ωραία βραδιά για βόλτα. 

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15.5c η χαμηλοτερη  με 2-3 b αερα την νυχτα και 28.5c η υψηλοτερη  με φουλ ηλιο[μπλιαχ].στους 16.5c τωρα χωρις αερα για την ωρα😀 φωτο γυρω στις 11 παρα. λιιγο πανω απο τηην πολη[στο βαθος το πυκνοδασωμενο β.βερμιο],φευγοντας για μια μικρη βολτα στο βουνο.

nCY0x5g.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς είναι νωρίς ακόμα και το καλοκαίρι δείχνει τα δόντια του,.. παρότι είχαμε πτώση στα 850 και 14 ελάχιστη ..το μεσημέρι πιάσαμε με άνεση τους 31,7 ... φυσικά με χαμηλή υγρασία πολύ λιγότερες ώρες άνω των 29-30 και πολύ ευχάριστη αίσθηση σε σχέση με την προηγούμενη βδομάδα ... αλλά και πάλι αυτό το ψυχολογικό όριο σπάει ακόμα εύκολα ... και περιμένουμε και άνοδο από αύριο..μάλλον χρειάζεται να περιμένουμε αρκετά ακόμη για οριστική δροσιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21.9 στο Ωραιοκαστρο και 25.3 στο Κορδελιο τωρα

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23.3 έξω και 44% υγρασια.... Ιδανικές συνθήκες για ευχαριστο ύπνο.... Έχει πέσει και ο αέρας αρκετά εδώ και ώρα και δεν με ενοχλεί η φασαρία που κάνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίθανη βραδιά εδώ στη Χόχλια, με 14οC+ αυτή την ώρα, ένα υποπνέων δροσιστικό αεράκι, ή και άπνοια.....

Ησυχίαααααα....μοναδική παραφωνία οι ήχοι των γελαδιών που περιφέρονται στα χωριά μας ανεξέλεγκτα!!

Καταπληκτικό νωρίτερα το κλείσιμο στη δύση....δυστυχώς αύριο, στο δρόμο της επιστροφής....προσωρινή μάλλον!!

IMG_20200905_193009.jpg

IMG_20200905_203026.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήδη στους 18°С η Ν. Αγχίαλος, θα πιάσει κανένα 16/15αρι το πρωί; Χθες πάντως έφτασε μέχρι 17 βαθμούς η ελάχιστη...

Στους 21.4-23.5°С ο Βόλος τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...