Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 30.9 μέγιστη στο σταθμό μου σήμερα αλλά με βοριαδακι και ήταν ευχάριστα. Στους 25.3 τώρα με σχεδόν άπνοια, ευτυχώς τα βράδια δροσίζει καλά. 

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψωφαααααααααααααααα👹😤😡Να χαρω εγω δροσιες...Και σημερα 34 στο χαρτουμ καλλιθεας η χαροκοπειο...Κουρασε...Αντε υπομονη μια δυο βδομαδες..Μετα παω για μπαναρισμα...🤓

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαίσια δροσιά βρήκα απόψε στα Μελίσσια....20-28,8οC η σημερινή κύμανση (23,9οC τώρα με 29% υγρασία, τέλεια).....στη Χόχλια 12-26οC.....χαλαρά και σταδιακά η πτώση της θερμοκρασίας ως τα μέσα Σεπτέμβρη....προχωράει καλά η φάση.....καλό μας χειμώνα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες 21.7 η ελαχιστη...Τις νυχτες πλεον αρχισει να δροσιζει...Μεχρι και νωρις το πρωι ειναι καλα..Καθεσαι ανετα μπαλκονι για φραπεδια και τσιγαρακι...Μετα τις 11 αρχιζουν τα δυσκολα που τραγουδα και ο συνωνοματος...😋

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23.6 ελαχιστη εδω αυτην την ώρα με το βοριαδακι να πνέει ασταματητα όλη νύχτα σε χαλαρούς όμως ρυθμούς με ριπες στα 15-20χλμ/ωρα....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,

20,4 βαθμούς αυτή τη στιγμή που ειναι και ελάχιστη νύχτας.

Δροσία το πρωί αλλά το μεσημερι δυστυχως θα ζεσταθουμε παλι...

image.thumb.png.aaeacd46fe95f4fbb5f1f0bc6ee30fef.png

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! 16,4 η ελάχιστη σήμερα εδώ στο Μακροχωρι ... με ηλιοφάνεια φυσικά τι άλλο; στους 24 σχεδόν τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9.5°C ελάχιστη στο Ζερίκι. Άκρως ευχάριστες οι βραδιές και στην Αθήνα πλέον αλλά να ρθει και κανα πρωτοβρόχι όμως!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο κρατησε η δροσουλα...32 στρογγυλο μεγιστη στα ψηλα του Ζωγραφου και εχει περιθωριο ακομα 2-3 ωρες για ψηλοτερα...βεβαια με.πεσμενο μελτεμακι κ σχετικα ευχαριστη αισθηση....κατακαλοκαιρινος ο Σεπτεμβριος παντως οσο παει το ματι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 βαθμοί τωρα όπως είπε και ο Γιώργος στο προηγούμενο post εδώ στα ψηλότερα σημεία του Ζωγραφου.... 

Επανεκκίνηση και των 2 Ιαπώνων αφού η εσωτερική ξαναπέρασε τους 27 που είναι και το όριο που μπορώ να αντέξω τη ζέστη μέσα στο σπίτι.... 

Πραγματικά δεν αντέχεται άλλο ήλιος... Ξυπνάω κάθε πρωί εδώ και άπειρες μέρες βλέποντας τον κιτρινιαρη από το μπαλκόνι μου και δεν μου κάνει καρδιά να βγω από το σπίτι.... 

Είμαι καλά γιατρέ μου????? 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Ζερίκιος είπε:

Μία μέρα έπεσε το μελτέμι και αμέσως 33-34άρια στην Αθήνα. Έλεος μ αυτή την κατάσταση.

Μα το θέμα είναι ότι το μελτεμι δεν έπεσε... Οι ριπες εδώ φτανουν τα 30-40χλμ/ωρα....παρολα αυτά έφτασα πριν λίγο 32.8 βαθμους....... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπαρχει ελεος...33 μεγιστη που σημειωνεται μολις τωρα....17.57...με δυση του ηλιου 19.30 πλεον....

Γυρνα πισω η εστω τηλεφωνα.....χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...