Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με συννεφιά πάνω από την Πεντέλη, ξεκίνησε η μέρα....20,8οC η ελάχιστη Τ, εδώ στα Μελίσσια (13,5οC στη Χόχλια)....Καλό ΣΚ σε όλους, με υγεία!!

ΥΓ Φυσικά τσιμπάει ρε Σάκη μου του Χαροκόπειου, το έχουμε πει από τότε που βγήκε....και ναταν ο μόνος σταθμός, καλά θα ήταν!!!

IMG_20200912_101158.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.....Αλλη μια ωραία μέρα χωρίς ζέστη μεν  αλλά καιρικά αδιάφορη..... 

Αυτά από το σταθμό μου

 

Screenshot_20200912-112038.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλημερες..Στους 24 η ελαχιστη..Καθεσαι μπαλκονατος χωρις να ιδρωνεις...Εχω την αισθηση παντως οτι το Χαροκοπειο τσιμπαει προς τα πανω...Και σε ελαχιστες και σε μεγιστες...Εστω και λιγο αλλα αυτη την αισθηση εχω...Αντε καλο σκ να εχουμε παιδες..

Ήθελα να στο πω ότι τσιμπάει ο σταθμός τουλάχιστον 1.5 βαθμό αλλά πίστευα πως τον έχεις τσεκάρει... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τον εχω τσεκαρει ρε φιλε και αυτον και στο γκαζι...Και υετικα και θερμοκρασιακα..Βασικα η καλλιθεα εχει θεμα με την θερμοκρασια και το γκαζι χανει στον υετο...

Απο περσι που εριξε χαλαζι 13-11 κολλησε..Αλλαξαν κονσολα αλλα απο τοτε το γκαζι γραφει σε καθε κακοκαιρια τα λιγοτερα χιλιοστα απο ολους τους γειτονικους σταθμους...Ξερω οτι αυτο δεν παιζει καθως ειναι μακραν ο πιο υετοφορος σταθμος στα κεντρονοτια αλλα πλεον κουραστηκα Γιωργο..Εκανα τις αναφορες μου στον Λαγουβαρδο,τηλεφωνα,μαιλ αλλα εγω τα λεω,εγω τ ακουω..Και δεν ξανασχολουμαι φιλε...Αφου δεν ασχολουνται αυτοι που πρεπει εγω μονος μου τι να κανω..Ξερεις ποσες φορες τους εκανα συστασεις για τους συγκεκριμενους σταθμους..Κατοπιν εορτης πηγαιναν..Γι αυτο και αν δεις και οι δυο σταθμοι εχουν χασει πολλα χιλιοστα,ιδιως το γκαζι..Αλλα και θερμοκρασιακα δε γινεται το χαροκοπειο παντα να συναγωνιζεται την Ελευσινα π.χ..Τελος παντων...Αστο γιατι θα γραψω πολλα που ξερω και θα εκθεσω πολλους..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Τον εχω τσεκαρει ρε φιλε και αυτον και στο γκαζι...Και υετικα και θερμοκρασιακα..Βασικα η καλλιθεα εχει θεμα με την θερμοκρασια και το γκαζι χανει στον υετο...

Απο περσι που εριξε χαλαζι 13-11 κολλησε..Αλλαξαν κονσολα αλλα απο τοτε το γκαζι γραφει σε καθε κακοκαιρια τα λιγοτερα χιλιοστα απο ολους τους γειτονικους σταθμους...Ξερω οτι αυτο δεν παιζει καθως ειναι μακραν ο πιο υετοφορος σταθμος στα κεντρονοτια αλλα πλεον κουραστηκα Γιωργο..Εκανα τις αναφορες μου στον Λαγουβαρδο,τηλεφωνα,μαιλ αλλα εγω τα λεω,εγω τ ακουω..Και δεν ξανασχολουμαι φιλε...Αφου δεν ασχολουνται αυτοι που πρεπει εγω μονος μου τι να κανω..Ξερεις ποσες φορες τους εκανα συστασεις για τους συγκεκριμενους σταθμους..Κατοπιν εορτης πηγαιναν..Γι αυτο και αν δεις και οι δυο σταθμοι εχουν χασει πολλα χιλιοστα,ιδιως το γκαζι..Αλλα και θερμοκρασιακα δε γινεται το χαροκοπειο παντα να συναγωνιζεται την Ελευσινα π.χ..Τελος παντων...Αστο γιατι θα γραψω πολλα που ξερω και θα εκθεσω πολλους..

Όπως τα λες είναι... Τα ίδια και εγώ με το σταθμο του ΕΑΑ στα Καλάβρυτα που δεν μετράει υετο σχεδόν σχεδόν σε καμία κακοκαιρία.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλη μία φυσιολογική μέρα στα Γιάννενα με τον καυτό βορειοανατολικό να εκτοξεύει την θερμοκρασία πάνω από τους 32 βαθμούς. Φυσιολογικά πράγματα για μέσα Σεπτέμβρη, Γιάννενα με ήλιο και ζέστη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Άλλη μία φυσιολογική μέρα στα Γιάννενα με τον καυτό βορειοανατολικό να εκτοξεύει την θερμοκρασία πάνω από τους 32 βαθμούς. Φυσιολογικά πράγματα για μέσα Σεπτέμβρη, Γιάννενα με ήλιο και ζέστη...

Αυτος ο Β.Α - Α ανεμος η χειμωνας ειναι η καλοκαιρι δημιουργει τις χειροτερες καιρικες συνθηκες στα Γιαννενα...Το μονο που μας προσφερει εδω ειναι σπασιμο νευρων..

Αρκετα μας ειχε σπασει τα νευρα και τον χειμωνα που περασε με τις ατελειωτες ημερες ηλιοφανειας...καιρος να αλλαξει αυτο και να εχουμε φυσιολογικο χειμωνα στα Γιαννενα...δεν γινεται να κανει τα ιδια και αυτον τον χειμωνα.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Αυτος ο Β.Α - Α ανεμος η χειμωνας ειναι η καλοκαιρι δημιουργει τις χειροτερες καιρικες συνθηκες στα Γιαννενα...Το μονο που μας προσφερει εδω ειναι σπασιμο νευρων..

Αρκετα μας ειχε σπασει τα νευρα και τον χειμωνα που περασε με τις ατελειωτες ημερες ηλιοφανειας...καιρος να αλλαξει αυτο και να εχουμε φυσιολογικο χειμωνα στα Γιαννενα...δεν γινεται να κανει τα ιδια και αυτον τον χειμωνα.

Τι να πω Μίλτο δεν ξέρω. Και ο προπέρσινος χειμώνας είχε κυρίως βορειοανατολικό, αλλά σταθήκαμε τυχεροί με τις χιονοπτώσεις  και μέσα στο λεκανοπέδιο. Ωτσόσο και εκείνος ο χειμώνας ήταν στην ουσία 15 μέρες.. Μακάρι να αλλάξει φέτος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΜΟΝΟ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΕΔΩ

ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝΤΕΓΚΛΙΣΕΙΣ

Είπαμε να μην είμαστε απόλυτοι στα ποσταρισματα και να υπάρχει κάποια ανέχεια στα εκτως θέματος. 

Καθε αναφορά όμως που περιέχει κόντρα ή προσβλητικά σχόλια μεταξύ των μελών θα σβήνεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχασα επεισοδια ;; ειρηνη ημιν στο ιδιο καιρικο καζανι βραζουμε !!!

29.5 μεγιστη επιτελους μια μερα χωρις το 3 μπροστα....με ομορφο μετριο βοριαδακι....

Αποτι ειδα παιζει να ειναι η πιο δροσερη ημερα του Σεπτεμβρη και σε μεγιστη κ σε.ελαχιστη κ σε μεση Τ....αντε επιτελους...

26.2 και δεν θυμαμαι αλλο τοσο δροσερο απογευμα τοσο νωρις....αντε να.αρχισει να πεφτει και κατω απο τους 20 η ελαχιστη να ανασανουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kouvanos είπε:

Εχασα επεισοδια ;; ειρηνη ημιν στο ιδιο καιρικο καζανι βραζουμε !!!

29.5 μεγιστη επιτελους μια μερα χωρις το 3 μπροστα....με ομορφο μετριο βοριαδακι....

Αποτι ειδα παιζει να ειναι η πιο δροσερη ημερα του Σεπτεμβρη και σε μεγιστη κ σε.ελαχιστη κ σε μεση Τ....αντε επιτελους...

26.2 και δεν θυμαμαι αλλο τοσο δροσερο απογευμα τοσο νωρις....αντε να.αρχισει να πεφτει και κατω απο τους 20 η ελαχιστη να ανασανουμε

Εμείς ακόμα και τώρα στα Γιάννενα στο κέντρο έχουμε σχεδόν 30 βαθμούς! Αλλά εδώ βέβαια δροσίζει τα βράδια όπως είναι λογικό με 13.7. Το κλασσικό πρόβλημα που δεν ξέρεις τι ρούχα να φορέσεις αν είσαι έξω πολλές ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγιστες θερμοκρασιες σημερα.😡

Γρεβενα 31,1

Γιαννενα 32,3

Σταθμος θερμων σερρων 33,2

Αγρινιο 33,8

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετή συννεφιά τώρα από πάνω μας και κυρίως ανατολικά προς Πεντέλη....φυσαει ένα βορίσιο αεράκι όλα τα λεφτά....22,9οC....50% υγρασία....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...