Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές Οκτωβρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Πωωωω, τι 28αρι ρε Σωτηρη. Εδω φτασαμε τουs 23

27,8 για την ακρίβεια αλλά εδώ είπαμε κάμπος είναι εσώκλειστη πεδιάδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σας..Τα τσοπανοσκυλα και τα κοκορια σε προιδεαζουν για την ελευση της νεας μερας...Το φεγγαρι δεν εχει παρει χαμπαρι και βρισκεται ακομα ψηλα στον ουρανο...Δεν θελει να παραδεχτει οτι η νυχτα σιγα σιγα τελειωνει και ο ηλιος θα κρατησει τα ηνια...

Και μεις ετοιμαζομαστε ν ανεβουμε Τζουμερκα..Ισως να μην φτασουμε κορυφη λογω χρονου...Αλλα θα το παλεψουμε για τα 2000 μετρα...

Την καλημερα μου σε ολους..!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13.7c η ελαχιστη σημερα.ομιχλοσυννεφια[ντουμανια] και ομιχλες απο τα 800 υψ περιπου στα γυρω βουνα εχουμε για την ωρα.19c τωρα.2 φωτο πριν 15-20 λεπτα

nGmIikO.jpg3QNIGWN.jpg

 

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με αρκετά σύννεφα ξεκινήσανε την ημέρα νας σήμερα εδώ στην περιοχή της Ημαθίας που κρύβουν τον ήλιο έως τώρα... στους 20 η θερμοκρασία τώρα στους 14 είχε πέσει η ελάχιστη !! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αηδία δίχως τέλος.....

25 βαθμοί τώρα και 70% υγρασια με το καλημέρα.... 

Δεν μας φτάνουν όλα τα προβλήματα μας έχουμε και τον καιρό να μας βιάζει επί μήνες την ήδη βιασμενη μας ψυχολογία.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υοέροχη συννεφιασμένη μέρα Σαββάτου....όλα χρειάζονται για να πάρουμε και τα επομενα.....

Μελίσσια 17,8οC η ελάχιστη Τ και τώρα χαλαρά, με τον ήλιο να χάνει πολλές μάχες ψηλά....έστω και νοτίσια φάση.....αν κι ακόμη ΑΒΑ ρευμα έχουμε!!!

Μπανάκι αύριο, υπομονή 2-3 ζεστέ;ς μερούλες και γεια σας μετα!!

ΥΓ Ποιους μηνες ωρε Χελμε, θα μας τρελανεις;; Τι αλλο να σου κανει ο καιρος....τελειο καλοκαιρι ειχες....ελεος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11.2 η ελάχιστη στα προάστια και ήδη 24 βαθμοί τώρα! Τουλάχιστον θα ζεσταθεί λίγο το σπίτι, εχθές ήταν η πρώτη μέρα που είχα αναμμένη την ηλεκτρική σόμπα στο δωμάτιο μου για πάνω από 12 ώρες, και πάντα έτσι πάει τον χειμώνα, κάθε μέρα θέρμανση του δωματίου όση ώρα είμαι όρθιος. Το υπόλοιπο σπίτι δεν έχει θέρμανση, μόνο ηλεκτρικές σόμπες έχει εδώ και τις ανάβω μονο εκεί που είμαι.

ήλιος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλιοφανει σημερα στοκ Καταρρακτη..Μολις φτασαμε...Υπεροχη αισθηση...Με τον Δημητρη οδηγο προσεγγισαμε τα 2000 μετρα..Το χαμε για κορυφη αλλα μας πιεζε ο χρονος...Η θεα απο το μπαλκονι μου τωρα...

20201003_122908.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολες οι φωτο ειναι στο αναλογο θεμα...Αρκετος κοσμος στο χωριο ηρθε σημερα..Κριμα ομως που ηταν κλειστο το καταφυγιο..Βασικα δεν λειτουργει εδω και τρια χρονια..Οπως και το δασικο χωριο...Πραγματικα κριμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα δικα μας τωρα ελαχιστη 19 και απορω πως καταφερε να πεσει....

26 τωρα με.αρκετη υγρασια η λυση ειναι μια ραντεβου στην παραλια....

Πραγματικα ευτυχως που ειναι ΣΚ....θα την παλεψουμε αυτες τις 2 ημερες πολυ ωραια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Beach-snow NG είπε:

Υοέροχη συννεφιασμένη μέρα Σαββάτου....όλα χρειάζονται για να πάρουμε και τα επομενα.....

Μελίσσια 17,8οC η ελάχιστη Τ και τώρα χαλαρά, με τον ήλιο να χάνει πολλές μάχες ψηλά....έστω και νοτίσια φάση.....αν κι ακόμη ΑΒΑ ρευμα έχουμε!!!

Μπανάκι αύριο, υπομονή 2-3 ζεστέ;ς μερούλες και γεια σας μετα!!

ΥΓ Ποιους μηνες ωρε Χελμε, θα μας τρελανεις;; Τι αλλο να σου κανει ο καιρος....τελειο καλοκαιρι ειχες....ελεος!!

Ναι Κώστα μου τέλειο καλοκαίρι έχω 5 μήνες τώρα.... Και υετο οι περισσότερες περιοχές περιξ του κέντρου πόλεως  κάτω από 200mm ετήσιο στους περισσότερους σταθμούς.... Εκτως και αν λαμβάνουμε υπ όψιν τα λαγκαδια της Παρνηθας η τη Δροσοπηγη του Γιωργη

26 τώρα και 67% υγρασία με υπέρλαμπρο ήλιο φυσικά... Φανταστική μέρα αν ζεις στα Εμιράτα η στη Βορια Αφρικη

Αντε και καλό καλοκαίρι.... 

 

Screenshot_20201003-130527.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Υοέροχη συννεφιασμένη μέρα Σαββάτου....όλα χρειάζονται για να πάρουμε και τα επομενα.....

Μελίσσια 17,8οC η ελάχιστη Τ και τώρα χαλαρά, με τον ήλιο να χάνει πολλές μάχες ψηλά....έστω και νοτίσια φάση.....αν κι ακόμη ΑΒΑ ρευμα έχουμε!!!

Μπανάκι αύριο, υπομονή 2-3 ζεστέ;ς μερούλες και γεια σας μετα!!

ΥΓ Ποιους μηνες ωρε Χελμε, θα μας τρελανεις;; Τι αλλο να σου κανει ο καιρος....τελειο καλοκαιρι ειχες....ελεος!!

Καλά μη το δένεις και κόμπο ότι δύο τρεις μέρες και μετά τέλος!! Οκτώβρης είναι αυτός! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27.4 και 46% υγρασια εδώ.... 

30αρια στο κέντρο 

29 στα νότια και δυτικά.... 

Και μέσα σε όλο αυτό έχει και αυξημενη υγρασια.... 

Στο ίδιο μήκος κύματος και η Κέρκυρα με 29.3 μέγιστη στον Ποταμό και αίσθηση 32.5.....

Πολύ ζέστη και στα Καλάβρυτα με 28.5 μέγιστη και 8.4 ελαχιστη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ναι Κώστα μου τέλειο καλοκαίρι έχω 5 μήνες τώρα.... Και υετο οι περισσότερες περιοχές περιξ του κέντρου πόλεως  κάτω από 200mm ετήσιο στους περισσότερους σταθμούς.... Εκτως και αν λαμβάνουμε υπ όψιν τα λαγκαδια της Παρνηθας η τη Δροσοπηγη του Γιωργη

26 τώρα και 67% υγρασία με υπέρλαμπρο ήλιο φυσικά... Φανταστική μέρα αν ζεις στα Εμιράτα η στη Βορια Αφρικη

Αντε και καλό καλοκαίρι.... 

 

 

Kαλά είπαμε να μιλάμε σοβαρά....αν το γυρίσουμε σε επιθεώρηση οκ να λέμε ό,τι ναναι και να γελάμε.....πιο απίθανος καιρός ως τώρα το 2020 σε όλη του την γκάμα δεν υπάρχει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...