Jump to content
teo_73

Αναφορές κακοκαιρίας ''Κίρκη" 28-29/10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, kouvanos said:

Κι εγω αφηνιασμενος ειμαι με 0.6 μμ...και τρωω την ατελειωτη λιακαδα...ομως η προγνωση στοnowcast απτη ατιγμη που φανηκε η νοτια πορεια του χαμηλου κλπ νομιζω ηταν 100% σωστη

Εγώ αναφέρομαι στις επίσημες προγνώσεις, ΕΜΥ και Αστεροσκοπείο... ήλιος τώρα με απολογισμό 3μμ και 15 βαθμοί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παμε για γενικευμενο κλεισιμο του νομου τωρα.....με λιγοτερες τοπικοτητες....μπαινουμε στο κυριως πιατο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερή τοπικότητα παίχτηκε δάφνη... Έριξε για κανένα δεκάλεπτο πολύ ισχυρή μπόρα όπου οι σταθμοί του Υμηττού δεν δέχτηκαν τπτ... Πολύ σπάνια να έχει διαφορετικό καιρό εδώ από εκεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Melisourgos είπε:

Στα Μελίσσια με βάτραχο πέδιλα στο μπαλκόνι και ήλιο!!!!! Σάκη καλύτερα να στολιζα το χριστουγεννιατικο δέντρο. 

Εγώ το έχω στολίσει διπλά....έρχεται το καλό σε μας....πίσω είναι Γιάννη....έχει δρόμο πολύ ως αύριο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλι θα ριξει πολυ νερο..Δεν περιμενω εκ νεου 500αρες ραγδαιοτητες που επιασε πριν η Καλλιθεα αλλα και παλι θα βαλει πολλα...Ειμαστε ηδη στα 22mm βασει σταθμου...30-50mm ειχα ταξει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου έλεγαν τα παιδιά βροχή δυνατή εβλεπα σκοτείνια τελειώνω βγαινω απο την κουζινα και μέχρι που ηλιο ειδα,τι γινεται τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σταματηστε πια ρε παιδια την γκρινια...ειναι πολυ σπαστικο....ερχεται πολυ νερο απο τα νοτια για ολο τον νομο.......θα ξεδιψασουμε ολοι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύο άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους στη Ρόδο κατά τη διάρκεια kitesurfing στην Λίνδο, όταν παρασύρθηκαν από τους ισχυρούς ανέμους σε βράχια.


Ένα ακόμη άτομο έχει τραυματιστεί σύμφωνα με πληροφορίες του ΣΚΑΪ.

Πηγή: https://www.skai.gr/news/greece/tragodia-sti-rodo-nekroi-2-kitesurfers-tous-paresyran-oi-anemoi-sta-vraxia
Follow us: @skaigr on Twitter | skaigr on Facebook | @skaigr on Instagram

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Δεν ειναι πραγματικα ΚΡΙΜΑ Κ ΑΔΙΚΟ με τετοιες εικονες προς Υμηττο να ειμαστε στο 0.6 μμ απτο πρωι;

Δικιο εχεις φιλε μου να χαλιεσαι.Αλλα ο καιρος εχει γυρισματα,ετσι ειναι!Ας επικεντρωθουμε σε αναφορες Γιωργη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...